%30 Off For Your First Order. Promo Code: MERHABA30

Our Business Partners

We continuously expand our business partner ecosystem and grow the reach of our top quality, value-added services to further cities.

Card image cap

Create Your Order

Don't waste time searching for a craftsman. Select the service you need, choose your preferred date & time and create your order!

Card image cap

We Assign the Best Craftsmen for You

We assign the carefully vetted, expert craftsman for you.

Card image cap

Mr Usta Comes to Your Door

The craftsman comes to your home and gets the job done with Mr Usta hgih qualty service and happiness guarantee.

Değerlendirmeler

Çok hızlı ve temiz çalışan bir ustadan hizmet aldım. Teşekkürler

B
Burak İ

Ustamız tam zamanında geldi. İşini hızlıca yaptı ve yaparken neyin ne olduğunu anlatarak beni de bilgilendirdi. Ellerinize sağlık…

B
Barış Ç

Tolga Usta eline sağlık , bu yaşa geldim ustayım diyen çok kişi gördüm senin gibi görmedim. Evdeki diğer işler için hemen talep açıyorum.

t
tuncay ç

Ekstra masraf çıkarmadan, işlerini düzgün yapıp gitti ustalar. Gayet memnunum. Bu sitenin en beğendiğim özelliği fiyatların hizmeti almadan görülebiliyor olması. Diğer durumda hep kandırılmış hissi uyanıyor, malum enflasyon dolayısıyla fiyat algısı yıkıldı insanların kafasında

Ö
Ömer F

Çok iyi bir taşınma süreci oldu. Hemşeri çıktık sağolsunlar her şeyi titizlikle taşıdılar. Her şeyden memnun kaldık.

k
kubilay k

Boya için Murat ustadan destek aldık ve çok memnun kaldık. Murat usta işini titiz ve özenli yapıyor, zamanında teslim aldık ve üstelik işlem bittiğinde evi tertemiz bırakmıştı. Kendisine güvenebilirsiniz ve mutlaka boya için tercih etmenizi öneririm.

S
Simge A
Our App
iphone-x-mockup
Mr Usta is always with you! 

Would you like to use Mr Usta app in English? Download Mr Usta Türkiye app and change your phone language settings to English. 

app-store google-play