İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,65/5

PEYZAJ BAKIMI

Yeni bahçe tasarımı için profesyonel peysaj tasarımı mı arıyorsun? Mevcut bahçene bakım yapacak zamanın mı yok? Mr Usta güvelinir ve profesyonel hizmetleri ile senin için hazır.
749,90 TL 'den başlayan fiyatlar
Hizmet Detayları

Peyzaj alanının altyapı birleşenleri olan drenaj malzemesi, sulama sistemleri, toprak/torf ve bitkilerin seçimi, tasarımı ve uygulanmasında emin ellerdesin.

İstanbul'da ister mevcut bahçen isterse yeni tasarlanacak bahçe alanların için tasarım ve bakım hizmetleri Mr Usta'da.

Mr Usta olarak eğitimden geçmiş ustalarımız ile hizmet ihtiyaçlarına en doğru çözümleri yaratmaya çalışıyoruz. Rezervasyon anında önden hizmet ücretlerini görüp sabit fiyat avantajıyla hizmetlerimizden faydalanabilirsin. Üstelik hizmet ihtiyaçlarına hizmet garantisi veriyor ve olası hasarlardan korumak adına sigorta poliçemiz ile güvence sağlıyoruz.

Usta aramaktan ve usta beklemekten yorulduysan, hizmet detaylarını belirterek sabit fiyat ve online ödeme avantajıyla istediğin gün ve saat için kolayca sipariş oluşturabilirsin.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Peyzaj Hizmetleri
Image 1
Rulo Çim Temin ve Serim İşçiliği
Rulo Çim Temin ve Serim İşçiliği

Bahçene uygun kaliteli çim tohumlarından oluşturulmuş hazır rulo çim ile bahçeni 1 gün içerisinde yemyeşil hale getiriyoruz.

Image 2
Otomatik Sulama Sistemi
Otomatik Sulama Sistemi

Bahçenin her köşesinin tüm bitkilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde, su tasarrufu da sağlayarak sulanmasına ne dersin? Üstelik istediğin saatte ve sürede sulama yapabilrsin. Sen evinde huzur içinde uyurken bahçe sulansın ve ertesi gün için hazır olsun.

Image 1
Bitkisel Toprak Serim İşçiliği
Bitkisel Toprak Serim İşçiliği

Bitkilerin ihtiyaç duyduğu gübre, mil, torf ve ponza ile zenginleştirilmiş toprak karışımlarımız ile bahçendeki ağaç ve bitkilerin sağlıklı ve düzenli bir şekilde gelişecektir.

Image 2
Ağaç Dikim İşçiliği
Ağaç Dikim İşçiliği

Yıllarca altında gölgelenebileceğiniz ve meyvelerinden faydalanabileceğiniz ağaçların dikimi tüm istek ve ihtiyaçların gözetilerek uygun dikim teknikleri ile bahçene dikilecektir.

Image 2
Çalı Dikim İşçiliği
Çalı Dikim İşçiliği

Bahçenizi mis kokulu bir renk cümbüşüne çevirmek için usta personelimizin baheçene dikeceği çalılar bahçende yıllarca fark yaratacaktır.

Image 2
Drenaj Sistemi Yapılması
Drenaj Sistemi Yapılması

Bahçendeki bitkilerin sulanması ne kadar önemli ise fazla suyun da bahçenden uzaklaştırılması bir o kadar önemli ve gereklidir. Bu yüzden uzman teknik kadromuz ile bahçende fazla suyun Drenflex Boru+Mıcır+Keçe sistemi ile toprak altından bahçenizin dışına tahliyesi sağlanır ve size bahçenizde konforlu ve kuru bir zeminde keyif çıkartmak kalır.

Değerlendirmeler

Tam sezon gelmişken bahçemin yeniden yeşillenmesini görmek güzel. Çimden anlayan usta görünce biraz uzun sohbet ettik ama yine de işini kısa sürede bitirdi :). Bahçeme değer kattıkları için teşekkür ediyorum.

V
Volkan İ

Usta verdikleri saat aralıklarında geldi, hızlı ve temiz bir şekilde bakımı yapıp güler yüzlü bir şekilde teslim etti. Hizmetten ve ustadan çok memnun kaldım.

S
Simge G