İlk Siparişine Özel %40 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA40
4,65/5

PEYZAJ BAKIMI

Bahçenin boyutu ne olursa olsun, gri şehrimizde evinde küçücük veya futbol sahası kadar bir yeşil alan yaratmanda sana destek olmak için peyzaj mimarımızın liderliğinde bir tık ötende.
43,90 TL 'den başlayan fiyatlar
Peyzaj Bahçe Bakımı

Peyzaj alanının altyapı birleşenleri olan drenaj malzemesi, sulama sistemleri, toprak/torf ve bitkilerin seçimi, tasarımı ve uygulanmasında emin ellerdesin.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Peyzaj Hizmetleri
Image 1
Rulo Çim Temin ve Serim İşçiliği
Rulo Çim Temin ve Serim İşçiliği

Bahçene uygun kaliteli çim tohumlarından oluşturulmuş hazır rulo çim ile bahçeni 1 gün içerisinde yemyeşil hale getiriyoruz.

Image 2
Otomatik Sulama Sistemi
Otomatik Sulama Sistemi

Bahçenin homojen bir şekilde ve her bitkinizin ayrı ayrı ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde su tasarrufu da sağlayarak sulanmasına ne dersin? Üstelik istediğin saatte ve sürede sulama yapabilrsin. Sen evinde huzur içinde uyurken bahçe sulansın ve ertesi gün için hazır olsun.

Image 1
Bitkisel Toprak Serim İşçiliği
Bitkisel Toprak Serim İşçiliği

Bitkilerin ihtiyaç duyduğu gübre, mil, torf ve ponza ile zenginleştirilmiş toprak karışımlarımız ile bahçenizdeki ağaç ve bitkileriniz sağlıklı ve düzenli bir şekilde gelişecektir.

Image 2
Ağaç Dikim İşçiliği
Ağaç Dikim İşçiliği

Yıllarca altında gölgelenebileceğiniz veya meyvelerinden ailecek faydalanabileceğiniz ağaçların dikim aşamasında tüm istek ve ihtiyaçları gözetilerek uygun dikim teknikleri ile bahçenize dikilecektir.

Image 2
Çalı Dikim İşçiliği
Çalı Dikim İşçiliği

Bahçenizi bir renk ve koku cümbüşüne çevirmek için kullanacak olduğumuz çalılarımız da aynı özen ve yetkili personellerin uygun tekniklerde dikimi bahçenizde yıllarca fark yaratacaktır.

Image 2
Drenaj Sistemi Yapılması
Drenaj Sistemi Yapılması

Bahçenizdeki bitkilerin sulnması ne kadar önemli ise fazla suyun da bahçenizden uzaklaştırılması bir okadar önemli ve gereklidir. Bu yüzden uzman ve teknik kadromuz ile bahçenizde fazla suyun Drenflex boru+Mıcır+Keçe sistemi ile toprak altından bahçenizin dışına tahliyesi sağlanır ve size bahçenizde konforlu ve kuru bir zeminde keyif çıkartmak kalır.