İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,35/5

DEZENFEKSİYON HİZMETİ

Mr Usta olarak, dezenfeksiyon hizmet ihtiyaçlarına güvenilir ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Sabit fiyat ve online ödeme ile rezervasyon oluştur, istediğin tarih ve saat aralığında gelip hizmet sağlayalım.
549,90 TL 'den başlayan fiyatlar
Hizmet Detayları

Hepimiz zaman zaman evimizde ya da ofisimizde kalabalık ortamlarda bulunuyoruz. Bu gibi durumlarda hastalık ve bakterilerden kendini ve çevreni korumak için dezenfeksiyon hizmetine ihtiyaç duyacaksın. Mr Usta ofisinde, evinde, istediğin her yerde dezenfeksiyon hizmeti ile yanında.

İstanbul, İzmir ve Ankara'da ofisin ya da evin için talep ettiğin hizmet detaylarına göre işin ehli ustalarımız ile profesyonel dezenfeksiyon hizmeti sağlıyoruz.

Mr Usta olarak eğitimden geçmiş ustalarımız ile hizmet ihtiyaçlarına en doğru çözümleri yaratmaya çalışıyoruz. Rezervasyon anında önden hizmet ücretlerini görüp sabit fiyat avantajıyla hizmetlerimizden faydalanabilirsin. Üstelik hizmet ihtiyaçlarına hizmet garantisi veriyor ve olası hasarlardan korumak adına sigorta poliçemiz ile güvence sağlıyoruz.

Usta aramaktan ve usta beklemekten yorulduysan, hizmet detaylarını belirterek sabit fiyat ve online ödeme avantajıyla istediğin gün ve saat için kolayca sipariş oluşturabilirsin.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Değerlendirmeler

Ustam zamanında geldi ve detaylı işlem sağladı. Gerçekten sadece evin temizliğinin yetersiz kaldığını farkediyorsunuz, hava bile değişiyor temizleniyor. Teşekkürler

B
Burak İ

Profesyonel bir ekip geldi,hizmetten çok memnun kaldık ailecek :) evdeki böcek sorunumuzu bitirdiler.

V
Vesile N

Ekip gayet güzel ve titizlikle çalıştı.Kesinlikle tavsiye ederim.

E
Engin C