%30 Off For Your First Order. Promo Code: MERHABA30
4,71/5

Istanbul Painter

Paint and whitewash require fine workmanship and mastery! In just a few minutes, you can meet your reliable and competent Master Painter in Istanbul with Mr.
249,90 TL Get deals as low as
Fast and Reliable Usta Painter Ready for You!

The most reliable, fast, meticulous and finely crafted paint-whitewash masters are at Mr Usta! If Paint, It's Easy with Mr Usta!

How It Works?
Image 1
Provide your details

Let us know what service you need and when

Image 2
Get an instant price

Know the cost upfront when you book

Image 3
Sit back and relax

We'll assign a Usta to your service request

Usta Painter Services
Image 1
Paint & Whitewash
Paint & Whitewash

We provide you with a special paint and whitewash service with competent masters carefully selected by Mr Usta. Based on the service need, we provide discovery services and create solutions for all their needs, including materials.

Değerlendirmeler

Boya için Murat ustadan destek aldık ve çok memnun kaldık. Murat usta işini titiz ve özenli yapıyor, zamanında teslim aldık ve üstelik işlem bittiğinde evi tertemiz bırakmıştı. Kendisine güvenebilirsiniz ve mutlaka boya için tercih etmenizi öneririm.

S
Simge A

Gelen arkadaş gerçek bir ustaydı. Kombi hizmeti alıp evimi Sibirya dan Qatar a taşımış gibi oldum :) artık sıcak bir yuvamız var. Böyle profesyonel ekiplerle iletişim kurmakta çok kolay oluyor.

V
Volkan İ

Aldığım hizmetten memnun kaldım. Bir gün içerisinde bitirildi.

M
Mesut T

Mr Usta'dan aldığımız hizmetten genel olarak çok memnun kaldık. Biz, tavan sıvası ve boya işlemi yaptırdık. Güleryüzlü ve saygılı ustamız, hergün söylenen vakitte gelerek, işi aksatmadan, tertemiz ve düzgün bir şekilde bitirdi. Tüm işlemler planlandığı gibi zamanında tamamlandı. Online sipariş, online ödeme ve iletişim süreçleri de ayrıca sorunsuz ve oldukça kolaydı. Çok teşekkür ederiz.

G
Göktuğ G

Murat usta çok özenli, tertemiz çalıştı. İlk hizmetimizdi memnun kaldık ve herkese öneriyoruz

M
Merve E