İlk Siparişine Özel %40 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA40
4.8/5

"YERİNDE TAMİR" İLE CİHAZLARIN GÜVENDE

Cep telefonu, modem, akıllı saat ve tablet gibi elektronik cihaz arızalarında tamir ve yedek parça bekleyişi yüzünden günlük hayatını aksatma! Cihazını, sen neredeysen usta teknik ekip aracımızla gelip hızlı bir şekilde tamir ediyoruz.
279,90 TL 'den başlayan fiyatlar
CEP TELEFONU, TABLET, AKILLI SAAT TAMİR HİZMETLERİ

Kişisel cihazlarımızın günlük hayatımızda ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Mr Usta, akıllı telefonlar, aksesuarlar ve tabletler için hızlı tamir seçeneklerini sana sunuyor. Tüm mobil cihazların için ihtiyaç duyduğun tamir hizmetini Mr Usta ile alabilirsin. Sadece cihaz modeliniz ve arızanın durumu gibi birkaç kısa soruyu yanıtlayarak başlayabilirsin.

Detayları bizimle paylaş, en kısa sürede Usta Elektronikçilerimiz kapına gelsin! İster yanında onarım sağlasın, ister anlık olarak tabletimizden uzaktan takip edebilirsin.

iPhone Tamiri
iPhone Tamiri
iPhone Tamiri

Cep telefonunda meydana gelen arızalar seni korkutmasın! Mr Usta’nın tecrübeli teknik ekibi olarak kapına kadar geliyor, telefonunu yerinde ve hızlı bir şekilde tamir ediyoruz.

iPad Tamiri
iPad Tamiri
iPad Tamiri

Apple iPad tablet tamirlerinin hızlı ve hatasız yapılmasını istediğini biliyoruz. iPad'in hangi modeline sahip olursan ol birkaç tık ile bize ulaş, adreste tamir seçeneği ile mobil cihazların için tamir talebini bugün oluştur, servis ekiplerimiz ofisinde veya evinde seni ziyaret ederek çözüm sağlar.

Apple Watch Tamiri
Apple Watch Tamiri
Apple Watch Tamiri

Akıllı telefonlarımız kadar aksesuarlar da günümüzde oldukça kullanımı yaygın ve anlık kazalara açık durumdadır. Mr Usta ekranı çatlayan Apple Watch aksesuarınızı bulunduğunuz yerde onarabilir. Güvenilir ve tecrübeli teknikerlerimiz kaliteli hizmet ile değişen yeni parçanın garantisini de sunuyor.

İnternet Bağlantı Problemleri
İnternet Bağlantı Problemleri
İnternet Bağlantı Problemleri

Film veya dizi izlerken keyfin yarıda kalmasın, Mr Usta'ya ulaş ve yaşadığın problemi kısaca paylaş. Arızalanmış modemini Mr Usta ile tamir ettir, veya daha güçlü bağlantılar için yenisi ile değiştir. Kurulum, onarım ve kablolama dahil tüm modem hizmetleri ile yanındayız.

Uydu ve Anten Kurulum ve Tamiri
Uydu ve Anten Kurulum ve Tamiri
Uydu ve Anten Kurulum ve Tamiri

Dilediğin kanalı en iyi kalitede izlemek bir probleme dönüşmesin. Mr Usta; çanak anten kurulumundan, kanal ayarları ve kablolamaya kadar tüm çözümleri ile yanında! Tek tuşlama ile bize ulaş ve Usta'mız belirttiğin tarih ve saatte ziyaret sağlasın.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!