İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4.8/5

"YERİNDE TAMİR" İLE CİHAZLARIN GÜVENDE

Iphone, apple watch, ipad için servis günü alabilmek adına uzun süre bekleme, günlük hayatını aksatma! Cihazını, sen neredeysen Usta teknik ekip aracımızla gelip hızlı bir şekilde tamir ediyoruz.
1.762,90 TL 'den başlayan fiyatlar
CEP TELEFONU, TABLET, AKILLI SAAT TAMİR HİZMETLERİ

Kişisel cihazlarımızın günlük hayatımızda ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Mr Usta, iphone, apple watch ve ipad tabletler için yerinde tamir seçeneklerini sana sunuyor. Tek yapman gereken sipariş ekranında cihaz modelini, talep ettiğin hizmeti ve hizmet almak istediğin tarih ve saat aralığını belirtmen. Mr Usta'nın güvenilir teknik ekibi istediğin gün ve saat aralığında yanında.

Mr Usta hizmet kategorisi bazında usta ihtiyaçların için sabit fiyat garantisi vermektedir. Web sitemiz ya da aplikasyonumuz üzerinden istediğin gün ve saat aralığına online ödeme avantajıyla kolaylıkla randevu oluşturabilir, profesyonel usta hizmetlerine kolayca ulaşabilirsin.

Saatinde gelmeyen usta tecrübesi yaşamak istemiyorsan, evinde ücret değişikliği yaşanmasını istemiyorsan, faturalı hizmet almak istiyorsan ve sigortalı işin ehli ustalardan hizmet olmak istiyorsan Mr Usta tam sana göre hizmet sağlıyor.

iPhone Tamiri
Yerinde iPhone Tamiri
Yerinde iPhone Tamiri

İphone telefonların için ihtiyaç duyduğun ekran değişimi, batarya değişimi, ses çıkış ve hoparlör problemleri vb bir çok hizmeti sen neredeysen yanında veriyoruz. Günlerce servis randevu gününü beklemene gerek yok, Mr Usta'dan kolaylıkla sipariş oluşturabilirsin. Hizmet detayları ve sipariş vermek için "Daha Fazlası" butonuna bas.

iPad Tamiri
iPad Tamiri
iPad Tamiri

Mr Usta ile zahmetsiz iPad onarımının tadını çıkar. Kırık ekran, arızalı pil, batarya problemleri vb sorunlar için teknisyenlerimiz iPad'ini optimal performansına geri getirme konusunda uzmanlar. Hızlı ve güvenilir iPad onarımları için Mr Usta'dan hemen hizmet al ve cihazını tekrar hayata döndür. Hizmet detayları ve sipariş vermek için "Daha Fazlası" butonuna bas.

Apple Watch Tamiri
Apple Watch Tamiri
Apple Watch Tamiri

Apple Watch'unu Mr Usta'nın profesyonel onarım hizmetleri ile kullanmaya devam et. Ekran değişimlerinde parça garantili hizmet ile, teknisyenlerimiz Apple Watch aksesuarının en iyi durumda kalmasını sağlar. Hizmet detayları ve sipariş vermek için "Daha Fazlası" butonuna bas.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!