İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,62/5

APPLE WATCH TAMİRİ

Akıllı telefonlarımız kadar aksesuarları da günümüzde oldukça kullanımı yaygın ve anlık kazalara açık durumdadır. Mr Usta dokunmatik paneli bozulan apple watch saatlerin için profesyonel teknik servis hizmeti sağlamaktadır.
499,90 TL 'den başlayan fiyatlar
Apple Watch Saatlerinizin Panel Değişimini Sağlıyoruz

Mr Usta olarak, İstanbul Ankara ve İzmir'de apple watch saatlerinizin ekran değişimi teknik hizmetini sağlıyoruz. En hızlı ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile biz hazırız, kısaca apple watch modelini paylaş, tarih ve saatini seç cihazını parça garantili bir şekilde onaralım.

Mr Usta olarak eğitimden geçmiş ustalarımız ile hizmet ihtiyaçlarına en doğru çözümleri yaratmaya çalışıyoruz. Rezervasyon anında önden hizmet ücretlerini görüp sabit fiyat avantajıyla hizmetlerimizden faydalanabilirsin. Üstelik hizmet ihtiyaçlarına hizmet garantisi veriyor ve olası hasarlardan korumak adına sigorta poliçemiz ile güvence sağlıyoruz.

Usta aramaktan ve usta beklemekten yorulduysan, hizmet detaylarını belirterek sabit fiyat ve online ödeme avantajıyla istediğin gün ve saat için kolayca sipariş oluşturabilirsin.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Hizmet Çeşitleri
Image 1
Dokunmatik Panel Değişimi
Dokunmatik Panel Değişimi

Bazen varlığını farketmediğimiz fakat günlük koşuşturmada işlemlerimizi kolaylaştıran Apple Watch aksesuarının dokunmatik panel değişimi için Mr Usta hazır!

Değerlendirmeler

Zaman seçebilme konusu çok iyiydi söylenen günde geldiler ve 4 saat içerisinde ürünümü güzelce tamir edip gönderdiler ayrıca uygulama çok iyi

8
812752928923

Apple Watch saatimin tamiri için başvurduğum Mr Usta beni çok şaşırttı kendi firmasına nazaran günlerce bekletmemeleri ve teslim aldıktan kısa süre sonra bilgi vermeleri, bununla beraber istediğim yerden gelip almaları ve yine aldıkları adrese teslim etmeleri çok iyiydi.

P
Pınar S

Kırık ekranımı yenisi ile değiştirdiler, sanki düşürmemişim gibi saatimi kullanmaya devam ediyorum :)

B
Burak İ

Kırılan ekran için saatim adresimden teslim alındı ve servis sürecinde olabilecek ihtimaller için bilgilendirme sağlandı çözüm odaklı olmaları ve yine adresime teslim olan cihazım bana vakit kazandırmış oldu. Yardımsever bir hizmet sundukları için teşekkürler.

İ
İlayda K

Apple Watch Tamiri Nasıl Yapılır? Hangi Durumlarda Onarım İster?

Teknolojinin geldiği son noktayı artık takip edemiyoruz; ancak sizlere bu noktada harika bir ürünün varlığından söz edebiliriz. Apple Watch, bileğinizdeki arkadaşınız ve sağlık koçunuz olarak sizinle her yerde olmaya aday. Bu aygıt sayesinde gün içinde attığınız adımlar, nabız sayınız, antrenman takibiniz ve telefonunuzla olan bağınız sürekli kayda alınıyor. Kol saati kullanmaya veda ederek kolunuzda artık Apple Watch taşıyabilirsiniz. Çünkü takvim ve saat uygulaması sayesinde aklınıza takılan her saniye bu cihaza bakabilirsiniz.

Apple Watch tamiri, son günlerde birçok kişinin merak ettiği konulardan. Telaşlı ve koşturmayla geçen günlerde Apple Watch hasar görme riski altında kalıyor. Özellikle de koşu, düşme, darbe, nesne altında ezilme gibi nedenlerden dolayı tamir isteyen Apple Watch artık emin ellerde. Çünkü bu işi hakkıyla yapan, birçok Apple Watch modelini kısa sürede tamir eden Mr Usta, size de bu konuda yardım etmek için hizmet vermekte.

50 metre suya dayanıklı yapısıyla dikkat çeken Apple Watch, çoğu zaman sudan etkilenmiyor. Yüzerken, koşarken, yoğun ter dökülen egzersizlerde ve elinizin suda olması gereken işlerde bu cihazı güvenle kullanabilirsiniz. Eğer gün içinde beklenmedik bir sorunla karşılaşırsanız; Apple Watch tamiri nasıl yapılır diye düşünmeyin. Mr Usta, rehberiniz ve tamirciniz olmak için burada!

Hangi durumlarda Apple Watch tamirat ister biliyor musunuz? Kanınızdaki oksijene kadar ölçüm özelliğini taşıyan bu küçük ama ergonomik cihazı kullanırken sorun yaşamamanızı dileriz. Ancak teknik ya da yazılımsal bir sorun yaşarsanız; Mr Usta ekibinde yer alan profesyonel ustalarımız Apple Watch cihazınızı kısa sürede tamir edebilir. Sevdiğiniz her şeyle ve sevgili çevrenizle bağlantınız hiç kopmasın diye, birçok Apple Watch tamir desteği sizin için burada olacak. Güvenilir ve kaliteli hizmet istediğinizde, akıllara Mr Usta gelecek!

Apple Watch Tamir Edilir Mi?

Elbette Apple Watch tamir edilebilir. Tamirin detayı için sorunun ne olduğu tespit edilmelidir. Donanıma gelen hasar incelendikten sonra uygun görülen parça değişimi için kullanıcıdan onay alınır. Parçalar, ürüne uygun orijinal parçalarla değiştirilir. Hasarlı ve yazılım sorunları bulunan Apple Watch cihazları, en kısa sürede kullanıma hazır hale getirilir.

Gün içinde beklenmedik sorunlar, olası kaza ve düşmeler Apple Watch aygıta zarar verebilir. Bu zararlar özellikle de dokunmatik ekranı büyük oranda etkilemektedir. Camın ezilmesi, içten çatlaması, dokunmatik ekranın işlev görmemesi, kemerlerin kopması gibi birçok sorun yaşanabilir. Dikkatli ve hassas davranarak, mobil yol arkadaşınız Apple Watch cihazınızı daha uzun süre sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Apple Watch Hangi Durumlarda Tamir Edilmeli?

Çalışma hayatınız ya da okul döneminiz içinde size büyük yardımı dokunan Apple Watch cihazınız, bozulduğunda en kısa sürede tamir ettirmelisiniz. Hangi durumlarda tamir gereklidir diye düşünebilirsiniz. Öncelikle, Apple Watch cihazı açmaya çalışıp açamadığınızda bir sorunun var olduğunu düşünebilirsiniz.

Şayet açıksa aygıt, komutları yerine getirmiyorsa bu tür sorunları çözebilecek profesyonel bir ustadan destek alabilirsiniz. Bu konuda size Mr Usta yardım edecek ve Apple Watch aygıtınızı kullanmanıza yardım edecektir.

Aklınıza gelebilecek bazı Apple Watch sorunları hakkında kısa bir cümle not düşelim. Camın kırılması, darbe alması, kordona tam oturmaması, yönlendirme tuşlarının çalışmaması gibi durumlarda teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca adım sayarın işlememesi, nabız kontrolünün yapılmaması ve telefonla bağ kuramaması gibi problemler de Apple Watch teknik sorunları içindedir. Çok fazla zaman kaybetmeden ürünü tamir ettirebilirsiniz.

Apple Watch Tamiri Garanti Kapsamında Mı?

Garanti kapsamı içinde tamir edilecek Apple Watch cihazlarında fiziksel müdahale olmamalıdır. Firma, yazılımla ilgili problemleri garanti kapsamında ücretsiz şekilde 1 sene boyunca tamir etme güvencesi sunuyor. Ancak, günlük telaşlar içinde düşme, çarpma, eşyalar arasında ezilme gibi beklenmedik üzücü kazalar da yaşanabiliyor. Bu kazalarda hasar gören Apple Watch cihazları, en kısa sürede kaliteli ve hızlı servisle Mr Usta tarafından yapılıyor.

Garanti koşulları dışında gerçekleşen Apple Watch tamiri için profesyonel ekipten destek alarak, bulunduğunuz yerde birkaç saat içinde, en uygun ücretle cihazı tamir ettirebilirsiniz. Böylece kargolama, kargo bekleme, cihazdan uzak kalma gibi endişeleriniz de önlenebilir.

Apple Watch Kullanım Ömrü Kaç Yıldır?

Apple Watch, müşterilerine gün içinde 14-18 saat açık kalabilen pil ömrü sunar. Bu pil ömrü, uzun süreli kullanım sonucunda ister istemez azalır. Pilin değişimi ile cihazın pil kalitesi yeniden güçlenir ve ilk günkü yenilikte cihaz çalışmaya devam eder. Aygıtların kullanım ömrü ise tamamen nasıl kullanıldığı ile ilgilidir. Eğer şantiye, tozlu ortam, açık hava gibi iş ortamlarında kullanılan bir Apple Watch ürününden söz ediyorsanız; tozlu ortama maruz kalacağı için biraz yıpranacağını tahmin edersiniz. Gün içinde gözlük temizleme mendili kullanarak cihaz üzerindeki tozu ve kiri alabilirsiniz.

Kutudan çıkan ve ilk kullanımı gerçekleşen Apple Watch pili ortalama 3 sene boyunca size eşlik edebilir. 3 sene sonunda pilin daha hızlı azaldığını fark edebilirsiniz. Orijinal parçayla pil değişimi yaparak cihazı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Apple Watch senelerce sizinle olsun isterseniz; kullanırken hassas olmanızda fayda var. Kordon ve kayışları dilediğiniz zaman değiştirip cihazı daha rahat kordon içinde kullanabilirsiniz. Camda oluşan bir hasar varsa; hasarlı camı kullanmanız önerilmez. En kısa sürede Mr Usta ile iletişime geçip cihaz için yerinizde teknik destek alabilirsiniz.

Apple Watch Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Apple Watch aygıtında camda oluşan hasarlar, garanti kapsamında olmuyor. Bunun için ücretsiz şekilde cam değişimi yaptırmanız mümkün değil. Size özel indirimle farklı bir cihaz önerisinde bulunuyorlar. Ancak firma dışında Apple Watch cam değişimi yaptırmak isterseniz; bu konuda güvenilir isimlerle çalışmanız önerilir.

Mr Usta Apple Watch cam değişimi yapan profesyonel isimlerden biridir. Orijinal parçalarla, cihaza yenilik katarak kaldığınız yerden kullanıma devam etmenize yardım ediyor. Üstelik en uygun rakamlarla, yüksek kalitede hizmet vermeyi hedefliyor.

Cam değiştirmek istediğinizde, kalıcı hasarla karşı karşıya kalmamak için teknik desteğinizi iyi seçmelisiniz. Cihaza yapılacak en ufak ihmalli dokunuş, Apple Watch kalitesini ciddi oranda düşürmektedir. Bunun için Mr Usta’nın uzman ekiplerine danışmanız tavsiye edilmektedir.

Apple Watch Tamir Ücreti Nedir?

Apple Watch tamir ücreti hakkında sizlere net bir rakam söyleyemiyoruz; ancak şunu ifade edebiliriz. Camda oluşan hasar, tuşlarda meydana gelen hassasiyetsizlik, yazılımla ilgili bir problem ve telefonda yaşanan bağlantı sorunları için farklı tamir ücretleri talep edilmektedir. Her bir sorun başlığı için farklı çözüm önerileri ve tamir ücreti söz konusu olacaktır.

Ayrıca tamir ücretini belirleyen faktörlerden bir diğeri de Apple Watch seri özelliğidir. Eğer dokunmatik panelle ilgili bir sorun yaşıyorsanız; ürünün görselini, cihaz bilgilerini ve iletişim bilgilerinizi Mr Usta ile paylaşarak tamir ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz. Dokunmatik panelin dış etkenlerden dolayı çalışmaması, Apple Watch kalitesini ve modunuzu düşürebilir.

Her zaman daha iyi hissetmek ve Apple Watch’i yüksek performansta kullanmak için pil değişimi, dokunmatik panelin yeniliği, yazılım güncellenmesi gerekir. Aklınızdaki pek çok Apple Watch problemleri için Mr Usta size teknik destek sağlamak için burada!

En Yakın Apple Watch Tamircisi Nasıl Bulunur?

Gün içinde beklenmedik kazalar ya da ufak düşmeler yaşarsanız, bileğinizde size eşlik eden Apple Watch cihazınız zarar görebilir. Özellikle de kolunuzun ya da elinizin darbe alması, üzerine düşme gibi durumlarda ekranın az da olsa çatlaması kaçınılmaz son olabilir. Şiddetli düşmelerde ise Apple Watch ister istemez hasar görebilir. Böylesine üzücü ve beklenmedik durumlarda aklınızdan şu soru geçer: En yakın Apple Watch tamircisi nerede bulunur? Bu soruya yanıt bulmak için konumunuz neredeyse bize ulaşabilirsiniz. Sizlere konum açısından en yakın teknik ekibimiz destek olacaktır. Apple Watch tamiri ihtiyacınız için, size güvenilir ve kaliteli hizmet sunan teknik desteklere güvenebilirsiniz.