İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,61/5

iPAD TAMİRİ

Apple iPad tablet tamirlerinin hızlı, hatasız yapılmasını istediğini biliyoruz. iPad'in hangi modeline sahip olursan ol arızayı belirt, iPad'in için tamir talebini hemen oluştur. Servis ekiplerimiz ipadini adresinden teslim alsın, onarsın, adresine teslim etsin.
499,90 TL 'den başlayan fiyatlar
iPad'te Yaşabileceğin Arızalar İçin Hızlı Ve Güvenilir Çözüm

Apple İpad tabletinde yaşanabilecek arızalar ve bozulan parçalar için profesyonel, hızlı ve kaliteli tamir Mr Usta ile parmaklarının ucunda. Usta Elektronikçilerimiz hasarlı/arızalı cihazını adresinden teslim alacak ve tamir sonrası sana teslim edecektir.

Mr Usta olarak eğitimden geçmiş ustalarımız ile hizmet ihtiyaçlarına en doğru çözümleri yaratmaya çalışıyoruz. Rezervasyon anında önden hizmet ücretlerini görüp sabit fiyat avantajıyla hizmetlerimizden faydalanabilirsin. Üstelik hizmet ihtiyaçlarına hizmet garantisi veriyor ve olası hasarlardan korumak adına sigorta poliçemiz ile güvence sağlıyoruz.

Usta aramaktan ve usta beklemekten yorulduysan, hizmet detaylarını belirterek sabit fiyat ve online ödeme avantajıyla istediğin gün ve saat için kolayca sipariş oluşturabilirsin.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
iPad Tamir Hizmetleri
Image 1
Dokunmatik Panel Değişimi
Dokunmatik Panel Değişimi

iPad'inin dokunmatik panelinde sıvı ya da darbe kaynaklı bir arıza söz konusu olunca Usta teknisyenlerimiz ile hızlı ve güvenilir onarımlar için hazırız.

Image 2
Ekran Değişimi
Ekran Değişimi

iPad'inde kullanım kaynaklı ekran kırılması vb istenmeyen problemler oluşabilir. İpad'lerinizin ekranlarının değişmesi için Mr Usta'nın uzman teknik ekibinden kolayca hizmet alabilirsin.

Değerlendirmeler

ıPad ekran değişikliği yaptırdım. Hemen iletişime geçip sorunu kısa sürede çözdüler. Çok teşekkür ederimm.

D
Didem D

"Firmanın iPad tamiri konusundaki hizmetinden son derece memnun kaldım. Özellikle iletişimleri çok içten ve yardımseverdi. Kesinlikle başkalarına da tavsiye ederim.

P
Pınar S

iPad Tamiri Nasıl Yapılır?

Apple firmasının bilgisayar üretimlerinden biri olan iPad, tablet formda tasarlanan pratik ve kullanışlı bir bilgisayardır. iPad, artık birçok evde bulunmaktadır. Bu teknolojik ürün sayesinde dizi ve film keyifleri her ortamda rahatça yaşanabilir. Ödev hazırlama, kitap okuma, online işlemleri dakikalar içinde bitirme gibi birçok görev için kullanılan iPad modelleri, dokunmatik ekrana sahip olmasıyla da ilgi görmektedir. 

Birçok kişi için iPad, mobil ofis ya da oyun bilgisayarı olmakta. Ayrıca sürekli araştırma yapanların da elinin altında bulunmakta. iPad sayesinde internetin olduğu birçok noktada işlemler ve görevler pratik şekilde hallediliyor. Her yaştan kişinin ilgi alanına göre içindeki programlar da çeşitleniyor. iPad sahipleri hem fotoğraf çekme hem de yazı yazma işlerini bu cihazlarda yapabilmekte. Pek çok ihtiyaca yanıt veren iPad modelleri, iOS işletim sistemine sahip olduğu için son sürüm birçok programı da kaldırabiliyor.

Zaman zaman iPad tabletlerde beklenmedik sorunlar yaşanabilir. Uzun süreli kullanıma bağlı olarak gelişen yazılım problemleri ya da dokunmatik ekranda oluşan donanım sorunları, bu işi bilen bir kişi tarafından onarılabilir. Eğer iPad tabletinizde bir sorun oluştuysa; en kısa sürede işlerinize kaldığınız yerden devam etmek adına tamirini bilen birine danışmalısınız. Bu kişiler genellikle yazılım ve donanım işlerinde eğitim almış kişilerdir. 

Eğer çevrenizde iPad tamiri hakkında bilgi sahibi olan yoksa; Mr Usta siz neredeyseniz orada! iPad modellerine göre tamir yetisine sahip onlarca usta elektronikçi personel, cihazınızı kısa sürede yerinde tamir edebilir! 

iPad Neden Bozulur?

iPad tabletler birçok nedenden ötürü bozulabilir. Bazı problemler yazılımla ilgili olabilirken bazı yaşanan sorunlar donanımla ilgili olabilir. Eğer elinizdeki iPad açılmıyorsa; öncelikle şarj durumunu kontrol edebilirsiniz. Fark etmeden bataryası bitmiş olabilir. 

Bu durumu netleştirmek adına batarya kablosunu doğru konumda takıp birkaç dakika bekleyebilirsiniz. Ekranda batarya işareti çıkıyorsa; pilinin dolması için uygun görülen sürede beklemelisiniz. Batarya tamamen dolduğunda açma tuşunu kullanarak cihazınızı açabilirsiniz.

Eğer iPad bataryası dolu olmasına rağmen açılmıyorsa; farklı bir sorunun olduğunu tahmin edebilirsiniz. Aygıtı resetleyip yeniden açmayı deneyebilirsiniz. Resetlemeye rağmen açılmayan iPad için teknik bir sorunu gidermek adına teknik servis alabilirsiniz.

Birçok kişinin iPad cihazı dokunmatik ekrandan arıza verebiliyor. Bu sorun dokunmatik ekranın dikkatsizce kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Ekranın kirli ve lekeli kalması, dokunmatik ekranın hassasiyetini etkiler. Teknik servisin bakacağı iPad aygıtların öncelikle ekranı profesyonel şekilde temizlenir ve arıza için detaylı inceleme yapılır. 

Çok sık yaşanan sorunlardan bir diğeri de iPad aygıtın güç düğmesinin aktif olmamasıdır. Bazı kullanıcılar güç düğmesini hor kullandığı için donanımsal problemler meydana gelebilir. Güç düğmesi, cihazın önemli bir tuşu olduğu için hassas kullanılması önerilir. Eğer işlevini yerine getiremeyen bir güç düğmesi varsa; düğmenin çevresi temizlendikten sonra ana ekran açılır ve teknik bakımdan incelenir.

Şayet iPad aygıtın kamera sorunu oluşmuşsa; lensler gözden geçirilmelidir. Lens içinde oluşan çatlak, ufak nesne girişi kamera kalitesini ve işlevini düşürebilir. Tozlu ortamlarda, ofislerde ve çocuklarda çok sık kullanılan iPad cihazların kameraları ya çatlamaktadır ya da yabancı cisimden ötürü kaliteli çekim yapamamaktadır. 

Tüm iPad sorunları ve çözümleri için en kısa sürede teknik destek almanız önerilir. Kullanıma bağlı oluşan sorunlar için Mr Usta ne zaman isterseniz cihazınızı incelemek için yanınızda olacaktır! Profesyonel ekip ve destek sayesinde iPad kullanımına, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

iPad Tamiri Ne Zaman Yapılmalıdır?

iPad tamiri, işlerinizin aksamaması için en kısa sürede gerçekleşmelidir. Yetiştirmeniz gereken tez ve ödevler, izlemeniz gereken filmler, çizmeniz gereken projeler ve kaydetmeniz gereken birçok dosya varsa saat kaybetmeden iPad tamiri için bir bilene danışmanız önerilir. 

Hızlı ve kaliteli iPad tamiri istiyorsanız ve bu işi bilene emanet etmeyi diliyorsanız; Mr Usta size bu konuda rehber ve destek olabilir. Alanında uzman kişilerce kurulan ekipler, birçok sorunu olan iPad modellerini en kısa sürede onarmak için bir araya geliyor.

iPad Tamircisi Kimdir?

Bozulan ve zarar gören iPad cihazlarınızı, teknik servisler tamir etmektedir. Bu servis ekibinde yer alan kişiler hem donanımsal hem de yazılımsal problemleri çözme konusunda başarıya sahip kişilerden oluşur. Usta elektronikçi ve bilgisayar servis personelleri sayesinde iPad aygıtlarında oluşan birçok problem saatler içinde çözüme kavuşabilir.

iPad Bataryası Nasıl Değişir?

Beklenmedik iPad batarya problemleri için, arka yüzeyde yer alan ince kapak çıkarılır ve batarya değişimi gerçekleşir. Bu işlemi evinizde kendiniz yapmayınız. Eğer garanti kapsamında bir sorun söz konusu ise sadece teknik elemanların açması uygun görülmektedir. İnce vidaların ve kapakların zarar görmemesi adına, batarya problemleri için Mr Usta size yardım edebilir. 

iPad Dokunmatik Ekran Değişir mi?

Dokunmatik ekranda oluşan iPad sorunları için ekranın değişmesi çoğu zaman gerekebilir. Ekranda yaşanan çatlak, kırılma ve ezilme gibi sorunlar için ekran değişimi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sıvı yahut darbe kaynaklı bir problem yaşanmışsa; hızlı ve güvenilir tamir için Mr Usta cihazınızı emanet alabilir. Kısa bir incelemeden sonra dokunmatik ekranda oluşan sorun tespit edilir ve tarafınıza bilgi verildikten sonra değişim yapılabilir. 

iPad Tamir Ücretleri Ne Kadar?

iPad tamir ücreti yaşanan problemlere göre değişken rakamları yansıtacaktır. 

Ekranda oluşan çatlama, ezilme, kırılma ve yanma gibi problemler ise cihazın modeline göre belirlenmektedir. Elinizdeki hasarlı ve bozulmuş iPad cihazınızı, ustalarımız gördükten ve hasar tespiti yaptıktan sonra tamir ücreti hakkında bilgi verilebilir.

iPad Tamiri Garanti Kapsamında mı?

Garanti kapsamlarını incelediğinizde, çoğunlukla üretimden dolayı oluşan problemler garanti süresi içinde ücretsiz şekilde karşılanmaktadır. Ancak iPad cihazınızda sizden kaynaklı bir sorun oluştuysa ve garanti kapsamında cihazınızı onarmak isterseniz; firmalardan olumsuz yanıt alabilirsiniz. 

Örnek verecek olursak ekranın kırılması, çatlaması, güç düğmesinin bozulması, kameranın hasar görmesi, lensin çatlaması, pilin yanması, kablonun ezilmesi gibi kullanıcı kaynaklı sorunlar ücretli şekilde teknik servis tarafından onarılmaktadır. Yapılacak teknik destekte kullanılan tüm donanımlar, orijinal parçalar içermelidir. Bu konuda size güven ve kaliteli hizmet veren Mr Usta; iPad sorunlarınız için yanınızda!

Mr Usta’dan! iPad Kullanım Ömrünü Uzatacak Püf Noktalar

İş ve sosyal görevlerinizde size yardım etmesi için aldığınız iPad cihazınızı daha uzun süre sorunsuz şekilde kullanmak için bazı kullanım tüyolarını bilmenizi istedik. Hor kullanmadan, uygulamaları kasmadan, pilini yakmadan iPad nasıl kullanılır diyorsanız; size birkaç önerimiz olacak.

Öncelikle pil ömrünü korumak için güç modunu aktif hale getirebilirsiniz. Güç modu açık kaldığında, aygıtı daha uzun süre kullanarak pilin daha yavaş azalmasına yardım edebilirsiniz.

iPad şarj kablosunu, hassas şekilde saklamanız önerilir. Mümkünse çok kıvırmadan düz şekilde korumanız önerilir. Çok sıkışan ve kıvrılmış halde kalan kablolarda zamanla ezilme meydana gelebilir.

Ekranı koruyucu bantla kullanırsanız; ekran çizilmesinin önüne geçebilirsiniz. iPad kılıfı kullanarak cihazı diğer nesnelerden de korumuş olursunuz. Çanta içinde yalın halde taşımanız önerilmez. Kendi koruma kılıfında, hassas şekilde kullanırsanız daha uzun süre sizinle gittiğiniz her yere eşlik edebilir. 

En Yakın iPad Tamircisi Nasıl Bulunur?

Pek çok iPad kullanıcısı, gittiği her yere iPad cihazı ile gider. Tatillerde ya da iş toplantılarında beklenmedik bir arıza yaşandığında en yakın iPad tamircisi aranır. Bu gibi durumlarda, kaliteli ve güvenilir hizmet veren kişilere danışmanız hem cebinize hem de cihazınıza faydalı olacaktır. Bunun için dilerseniz iPad tamiri konusunda uzman ekiplerimize ulaşmak için Mr Usta’ya güvenebilirsiniz. Kaliteli ve profesyonel hizmet isterseniz; bizimle iletişime geçmek için gecikmeyin. Konumunuza en yakın olan ekibimiz sayesinde cihazınızı tamir ettirebilirsiniz. Dilerseniz çevrenizde daha önce deneyimlemiş kişilerin önerilerine dikkat ederek iPad cihazınızı tamir ettirmek için alternatifleri değerlendirebilirsiniz.