İlk Siparişine Özel %40 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA40
4.9/5

KURU TEMİZLEME, YIKAMA ve ÜTÜLEME HİZMETLERİ

Sen sadece dilediğin gün ve saate online rezervasyon yap. Biz çamaşırlarını ücretsiz evinden alıp, temizledikten sonra evine bırakalım.
184,90 TL 'den başlayan fiyatlar
İstanbul ve Ankara'da güvenilir kuru temizleme hizmeti almak artık çok kolay

Kıyafetlerin için Mr Usta'dan alacağın kuru temizleme, yıkama ve ütüleme hizmetlerinde parça başına ücret yerine ihtiyacına uygun torba seçimi yaparak daha uyguna hizmet satın alabilirsin. Üstelik Mr Usta olarak kıyafetlerini istediğin tarih ve saat aralığında kapından alıp tekrardan kapına bırakıyoruz. Yıkama ve ütü ihtiyaçlarına istinaden kıyafet miktarına göre seçebileceğin 2 boy torbamız var: Küçük Torba: Mr Usta tarafından özel tasarlanan ve 50x40cm boyutlarında olan torbamıza maksimum 15 adede kadar ürün koyabilirsin. Büyük Torba: 30 adede kadar ürün koyabileceğin 70x50cm boyutlarındaki torbamızdır.

Kuru Temizleme ihtiyaçlarına istinaden kıyafet miktarına göre seçebileceğin 2 boy torbamız var: Küçük Torba: Mr Usta tarafından özel tasarlanan ve 50x40cm boyutlarında olan torbamıza maksimum 3 adede kadar ürün koyabilirsin. Büyük Torba: 5 adede kadar ürün koyabileceğin 70x50cm boyutlarındaki torbamızdır. Ayrıca özel bakım gerektiren gelinlik, abiye, mont, ev tekstili gibi ürünler için de profesyonel ekiplerimiz her zaman hizmetinde! Tek yapman gereken sipariş ekranında ihtiyacın olan adetlere göre seçimini yapıp hızlıca siparişini tamamlaman. Önemli not: Taahhüt edilen torba içi kıyafet adetleri maksimum sayıyı belirtmekte olup kıyafetlerin ebatlarına göre sayı değişebilmektedir.

Kuru Temizleme Torba Seçenekleri
Kuru Temizleme Torba Seçenekleri
Kuru Temizleme Torba Seçenekleri

Kuru temizleme ihtiyacına göre seçebileceğin 3 adet ve 5 adet kapasiteli küçük boy ve büyük boy torba seçenekleri ile kolaylıkla siparişini verip, ücretini anında görebilirsin.

Yıkama ve Ütüleme Torba Seçenekleri
Yıkama ve Ütüleme Torba Seçenekleri
Yıkama ve Ütüleme Torba Seçenekleri

Mr Usta kıyafet temizliği hizmetlerimizin arasında yıkama ve ütüleme hizmetlerimiz de var. Faydalanmak için , ihtiyacına uygun torba ebadını ( 15 adede kadar küçük ve 30 adede kadar büyük ) seçip rezervasyonunu yapabilirsin. Dilediğin saatte kapından teslim alıp, ustalıkla yıkayıp ütüledikten sonra, dilediğin saatte çekmeceye yerleştirilmeye hazır şekilde sana teslim ediyoruz.

Yıkama Torba Seçenekleri
Yıkama Torba Seçenekleri
Yıkama Torba Seçenekleri

Çamaşır yıkama ihtiyaçların için online rezervasyon, ücretsiz evden teslim alma - eve bırakma ve tasarrufllu güvenilir hizmet MrUsta'da! Her bir kıyafet için ayrı ayrı ücret ödemek yerine, 30 adede kadar olan ihtiyaçların için seçebileceğin büyük torba veya 15 adede kadar seçebileceğin küçük torba üzerinden ücretlendirilirsin.

Ütüleme Torba Seçenekleri
Ütüleme Torba Seçenekleri
Ütüleme Torba Seçenekleri

Mr Usta kıyafetlerini ütülesin, zamanın sana kalsın! Tek yapman gereken ihtiyacına uygun torba ebadını ( 15 adede kadar küçük ve 30 adede kadar büyük ) seçip rezervasyonunu yapmak. Ücretsiz teslimat hizmetimizle, evinden aldığımız çamaşırlarını ustalıkla ütüledikten sonra, dilediğin saatte çekmeceye yerleştirilmeye hazır şekilde sana teslim ediyoruz.

Ev Tekstili Yıkama Ütüleme Hizmetleri
Ev Tekstili Yıkama Ütüleme Hizmetleri
Ev Tekstili Yıkama Ütüleme Hizmetleri

Yorgandan perdeye, havludan masa örtüsüne kadar evini ev yapan tüm tekstil eşyaların için profesyonel temizlik hizmeti ile evinin büyük yazlık ve kışlık temizliği tamamlansın.

Özel Kıyafetler Kuru Temizleme Hizmetleri
Özel Kıyafetler Kuru Temizleme Hizmetleri
Özel Kıyafetler Kuru Temizleme Hizmetleri

Özel elbiselerini ilk giydiğin günkü kadar temiz ve bakımlı kalması için, işi Ustalarına bırakma vakti geldi. Gelinlik, abiye elbise, mont ve deri ceket temizliği ile anılarını bir ömür boyu yaşatıyor, seni şık ve sıcak tutan kıyafetlerini en iyi şekilde temizliyoruz.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Değerlendirmeler

Evden alip eve biraktiklari icin pratik bir hizmet aldim Mr Ustayi tavsiye ederim

H
Hande B

Ütü hizmeti aldım. Hersey çok net saatinde ilerledi. ütüleme hizmeti de gayet iyi yapılmış idi.

D
Duygu T

Yıkanmış ütülenmiş gelmiş elinize sağlık

B
Barancan

Tam vaktinde tertemiz geldi. Çok teşekkür ederim.

S
Sena S

Ütüler zamanında ve iyi yapılmış halde düzgünce teslim edildi çok teşekkürler

Ü
Ünal A

gayet başarılı bir hizmet

B
Bilal T