İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4.78/5

KURU TEMİZLEME, YIKAMA ve ÜTÜLEME HİZMETLERİ

Sen sadece dilediğin gün ve saat için online kuru temizleme hizmeti rezervasyon yap. Biz kıyafetlerini ücretsiz evinden alıp, temizledikten sonra evine bırakalım.
599,90 TL 'den başlayan fiyatlar
İstanbul, İzmir ve Ankara'da güvenilir, profesyonel kuru temizleme hizmeti almak artık çok kolay.

Mr Usta olarak kuru temizleme hizmetinde profesyonel ve güvenilir hizmetler sağlamak için İstanbul, Ankara ve İzmir'de hizmet sağlıyoruz. takım elbise, mont, kaban, kaz tüyü mont, pantolon, gömlek, kazak, tshirt, gelinlik, abiye, yorgan, nevresim vb bir çok ürünün için Mr Usta web sitesi ve aplikasyonu üzerinden kolayca sipariş oluşturabilirsin. Kuru temizleme hizmeti almak istediğin ürün adetlerini seçip ve ürünlerin alınacağı adres bilgilerini girerek rezervasyonu kolayca oluşturabilirsin. Mr Usta olarak kıyafetlerini istediğin tarih ve saat aralığında kapından alıp tekrardan kapına bırakıyoruz. Üstelik siparişini online kredi kartı ile öderken taksit seçeneğinden faydalanabilirsin. Mr Usta olarak tüm hizmetlerimizde hizmet garantisi sağlıyor, hizmet için sigorta garantisi sağlıyoruz.

Ayrıca toplu hizmet ihtiyaçların için Mr Usta olarak Kuru Temizleme torbalarımız ile farklı çözümler sağlıyoruz. Yıkama ve ütü ihtiyaçlarına istinaden kıyafet miktarına göre seçebileceğin 2 boy torbamız bulunuyor. Yıkama ve ütüleme ihtiyaçları için torba seçeneğimizi kullanarak tasarruf sağlayabilirsin. Küçük Torba: 50x40cm boyutlarında olan torbamıza maksimum 15 adede kadar ürün koyabilirsin. Büyük Torba: 30 adede kadar ürün koyabileceğin 70x50cm boyutlarındaki torbamızdır. Önemli not: Taahhüt edilen torba içi kıyafet adetleri maksimum sayıyı belirtmekte olup kıyafetlerin ebatlarına göre sayı değişebilmektedir.

Kuru Temizleme Torba Seçenekleri
Kuru Temizleme Hizmetleri
Kuru Temizleme Hizmetleri

İstanbul, İzmir ve Ankara'da profesyonel kuru temizleme hizmet ihtiyaçların için Mr Usta yanında. Hizmet detayları ve sipariş vermek için "Daha Fazlası" butonuna bas.

Yıkama ve Ütüleme Torba Seçenekleri
Mr Usta Yıkama ve Ütüleme Torbaları
Mr Usta Yıkama ve Ütüleme Torbaları

Yıkama ve Ütüleme hizmetine sıklıkla ihtiyaç duyuyorsan ve birden fazla ürün için hizmet almak istiyorsan Mr Usta Yıkama ve Ütüleme torbaları tam sana göre. Küçük Torba ve Büyük Torba seçenekleri ile ürün adedine göre toplu hizmet siparişi verebilirsin. Hizmet detayları ve sipariş vermek için "Daha Fazlası" butonuna bas.

Yıkama Torba Seçenekleri
Mr Usta Yıkama Torbası
Mr Usta Yıkama Torbası

Çamaşır yıkama ihtiyaçların için online rezervasyon, ücretsiz evden teslim alma - eve bırakma ve tasarrufllu güvenilir hizmet MrUsta'da! Her bir kıyafet için ayrı ayrı ücret ödemek yerine, 30 adede kadar olan ihtiyaçların için seçebileceğin büyük torba veya 15 adede kadar seçebileceğin küçük torba üzerinden ile yıkama hizmet siparişi oluşturabilirsin. Hizmet detayları ve sipariş vermek için "Daha Fazlası" butonuna bas.

Ütüleme Torba Seçenekleri
Mr Usta Ütüleme Torbası
Mr Usta Ütüleme Torbası

Mr Usta kıyafetlerini ütülesin, zamanın sana kalsın! Tek yapman gereken ihtiyacına uygun torba ebadını ( 15 adede kadar küçük ve 30 adede kadar büyük ) seçip rezervasyonunu yapmak. Ücretsiz teslimat hizmetimizle, evinden aldığımız çamaşırlarını ustalıkla ütüledikten sonra, dilediğin saatte çekmeceye yerleştirilmeye hazır şekilde sana teslim ediyoruz.

Ev Tekstili Yıkama Ütüleme Hizmetleri
Ev Tekstili Kuru Temizleme Hizmetleri
Ev Tekstili Kuru Temizleme Hizmetleri

Yorgan, perde, havlu, masa örtüsü, nevresim vb evini ev yapan tüm tekstil eşyaların için profesyonel kuru temizleme hizmeti ile Mr Usta yanında. Hizmet detayları ve sipariş vermek için "Daha Fazlası" butonuna bas.

Özel Kıyafetler Kuru Temizleme Hizmetleri
Özel Kıyafetler Kuru Temizleme Hizmetleri
Özel Kıyafetler Kuru Temizleme Hizmetleri

Özel elbiselerini ilk giydiğin günkü kadar temiz ve bakımlı kalması için, işi ustalasına bırakma vakti geldi. Gelinlik, abiye elbise, mont ve deri ceket temizliği ile anılarını bir ömür boyu yaşatıyor, seni şık ve sıcak tutan kıyafetlerini en iyi şekilde profesyonel kuru temizleme hizmeti sağlıyoruz. Hizmet detayları ve sipariş vermek için "Daha Fazlası" butonuna bas.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Değerlendirmeler

Yıkanmış ütülenmiş gelmiş elinize sağlık

B
Barancan

Tam vaktinde tertemiz geldi. Çok teşekkür ederim.

S
Sena S

Hizmet veren kuru temizleme firmasına teşekkür ederim gönderdiğim mont ilk hali gibi hiç kullanılmamış gibi geldi harika

e
elifnaz k

gayet başarılı bir hizmet

B
Bilal T

Herşey hızlı ve net 🫡

C
Cem Y

Hersey tam zamanında ve çok iyi bir şekilde teslim edildi, ütüleyen gömlekleri atkıları ile teslim ettiler, cok memnun kaldim

F
Fikriye K