İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,64/5

ÖZEL KIYAFETLER KURU TEMİZLEME HİZMETLERİ

Ne giydiğin değil nasıl göründüğün önemli! Özel günlerde giydiğin kıyafetlere önem verdiğini biliyoruz, biz de sana önem veriyor ve kıyafetlerin için en güvenilir kuru temizleme hizmetini veriyoruz.
599,90 TL 'den başlayan fiyatlar
Özel Kıyafetler Mr Usta Kalitesinde Özel Hizmet İster

Mr Usta ile en özel günlerinde en iyi şekilde görün! İstanbul, Ankara ve İzmir'de abiye, elbise, deri ceket, gelinlik ve nişan kıyafetlerin için profesyonel kuru temizleme hizmeti sağlıyoruz. Mr Usta olarak verdiğimiz tüm hizmetler için hizmet garantisi sağlıyoruz. Mr Usta web sitesi ya da aplikasyonu üzerinden vereceğiniz siparişlerde online ödeme ve kredi kartına taksit imkanından faydalanabilirsin. Kuru Temizleme hizmetinin yapılmasını istediğin ürünleri, adres bilgilerini ve tarihi seç, ürünleri ücretsiz bir şekilde adresinden alıp, profesyonel kuru temizleme hizmeti sağladıktan sonra adresine teslim edelim.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Hizmet Çeşitleri
Image 1
Gelinlik Kuru Temizleme
Gelinlik Kuru Temizleme

Gelinliğiniz de neden bir ömür ilk günkü gibi kalmasın? Mr Usta'nın yapacağı kuru temizleme ile gelinliğiniz giydiğiniz ilk günkü kadar güzel ve temiz kalacak.

Image 2
Abiye Kuru Temizleme
Abiye Kuru Temizleme

Güvenilir abiye kuru temizleme firması mı araştırıyorsun? Profesyonel ekibi ile Mr Usta'nın gece elbisesi ve abiye elbise kuru temizleme hizmetini hemen denemelisin.

Image 1
Deri Ceket Kuru Temizleme
Deri Ceket Kuru Temizleme

Sonbahardan ilkbahara, yazdan kışa, deri ceket temizliği özel dikkat gerektirir. Deri ceketinin daha iyi görünmesi ve daha uzun ömürlü olmasını konusunda Mr Usta'yi tercih et, gerisini merak etme.

Değerlendirmeler

Yıkanmış ütülenmiş gelmiş elinize sağlık

B
Barancan

Tam vaktinde tertemiz geldi. Çok teşekkür ederim.

S
Sena S

Hizmet veren kuru temizleme firmasına teşekkür ederim gönderdiğim mont ilk hali gibi hiç kullanılmamış gibi geldi harika

e
elifnaz k

gayet başarılı bir hizmet

B
Bilal T

Herşey hızlı ve net 🫡

C
Cem Y

Hersey tam zamanında ve çok iyi bir şekilde teslim edildi, ütüleyen gömlekleri atkıları ile teslim ettiler, cok memnun kaldim

F
Fikriye K