İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,64/5

ÖZEL KIYAFETLER KURU TEMİZLEME HİZMETLERİ

Ne giydiğin değil nasıl göründüğün önemli! Özel günlerde giydiğin kıyafetlere önem verdiğini biliyoruz, biz de sana önem veriyor ve kıyafetlerin için en güvenilir kuru temizleme hizmetini veriyoruz.
599,90 TL 'den başlayan fiyatlar
Özel Kıyafetler Mr Usta Kalitesinde Özel Hizmet İster

Mr Usta ile en özel günlerinde en iyi şekilde görün! İstanbul, Ankara ve İzmir'de abiye, elbise, deri ceket, gelinlik ve nişan kıyafetlerin için profesyonel kuru temizleme hizmeti sağlıyoruz. Mr Usta olarak verdiğimiz tüm hizmetler için hizmet garantisi sağlıyoruz. Mr Usta web sitesi ya da aplikasyonu üzerinden vereceğiniz siparişlerde online ödeme ve kredi kartına taksit imkanından faydalanabilirsin. Kuru Temizleme hizmetinin yapılmasını istediğin ürünleri, adres bilgilerini ve tarihi seç, ürünleri ücretsiz bir şekilde adresinden alıp, profesyonel kuru temizleme hizmeti sağladıktan sonra adresine teslim edelim.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Hizmet Çeşitleri
Image 1
Gelinlik Kuru Temizleme
Gelinlik Kuru Temizleme

Gelinliğiniz de neden bir ömür ilk günkü gibi kalmasın? Mr Usta'nın yapacağı kuru temizleme ile gelinliğiniz giydiğiniz ilk günkü kadar güzel ve temiz kalacak.

Image 2
Abiye Kuru Temizleme
Abiye Kuru Temizleme

Güvenilir abiye kuru temizleme firması mı araştırıyorsun? Profesyonel ekibi ile Mr Usta'nın gece elbisesi ve abiye elbise kuru temizleme hizmetini hemen denemelisin.

Image 1
Deri Ceket Kuru Temizleme
Deri Ceket Kuru Temizleme

Sonbahardan ilkbahara, yazdan kışa, deri ceket temizliği özel dikkat gerektirir. Deri ceketinin daha iyi görünmesi ve daha uzun ömürlü olmasını konusunda Mr Usta'yi tercih et, gerisini merak etme.

Değerlendirmeler

Özellikle makine yağı bulunan beyaz ceketteki lekeyi geçirmelerine çok sevindim. Çok başarılı bir temizleme yapmışlar.

a
akın o

Ütüleme hizmetinden memnun kaldım. Herşeyiyle dört dörtlük ve ilgili personel, jestler... Baya uğraşarak tertemiz teslim ettiler. Teşekkürler.

K
Kübra K

Kaliteli ve hızlı hizmet. Çok memnun kaldım.

S
Simge G

Kuru temizlemeden kesinlikle memnunum sadece 1 gömleği unutmuşlardı getirmeyi hemen farkedip düzelttiler. Hatta bununla kalmayıp affettirmek için çiçek sepetinden çok güzel bir hediye gönderdiler.

H
HÜSEYİN K

Dediği saatte gelip alıp dediği saatte teslim etti ustamız. Ürünlerimde çok özenli paketlenmiş. Temizlikte başarılı. Fiyat performans çok memnun kaldım.

T
Tuğba O

Çok iyi hizmet, kibar anlayışlı çalışanlar. Teşekkürler

h
hülya p