İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,64/5

MR USTA ÜTÜLEME TORBASI

Ütü sırası Mr Usta'da! Büyük veya küçük Mr Usta torbalarımızla evinden aldığımız kıyafetlerini ütülüyor ve Mr Usta özel poşetlerinde sana teslim ediyoruz.
599,90 TL 'den başlayan fiyatlar
İstanbul, İzmir ve Ankara'da Ütü Sırası Bizde!

İstanbul, Ankara ve İzmir'de takım elbise, gömlek, pantolon, ceket, abiye, elbise, kazak, tshirt vb ürünlerin ütülenmesini büyük bir titizlik ile gerçekleştiriyor ve profesyonel hizmet sağlıyoruz. Mr Usta olarak verdiğimiz tüm hizmetler için hizmet garantisi sağlıyoruz. Mr Usta web sitesi ya da aplikasyonu üzerinden vereceğiniz siparişlerde online ödeme ve kredi kartına taksit imkanından faydalanabilirsin. Ütü hizmetinin yapılmasını istediğin ürünleri, adres bilgilerini ve tarihi seç, ürünleri ücretsiz bir şekilde adresinden alıp, profesyonel ütü hizmeti sağladıktan sonra adresine teslim edelim.

Ayrıca toplu hizmet ihtiyaçların için Mr Usta olarak Ütüleme torbalarımız ile farklı çözümler sağlıyoruz. Ütüleme ihtiyaçlarına istinaden kıyafet miktarına göre seçebileceğin 2 boy torbamız bulunuyor. Torba seçeneğimizi kullanarak tasarruf sağlayabilirsin.

Küçük Torba: 50x40cm boyutlarında olan torbamıza maksimum 10 adede kadar ürün koyabilirsin. Büyük Torba: 20 adede kadar ürün koyabileceğin 70x50cm boyutlarındaki torbamızdır.

Önemli not: Taahhüt edilen torba içi kıyafet adetleri maksimum sayıyı belirtmekte olup kıyafetlerin ebatlarına göre sayı değişebilmektedir.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Torba Çeşitlerimiz
Image 1
Büyük Torba
Büyük Torba

Mr Usta Büyük Ütüleme Torbası tam olarak toplu ütü hizmet ihtiyaçların için tasarlandı. Maksimum 20 adede kadar ürün koyabileceğin 70x50cm boyutlarındaki torbamız ile evinden ürünleri teslim alıyor ve istediğin tarihte ütüleyip dolaba kaldırılacak şekilde sana teslim ediyoruz. Sen kendine vakit ayır, Mr Usta ütü ihtiyaçlarını tasarruflu bir şekilde halletsin.

Image 2
Küçük Torba
Küçük Torba

Mr Usta Küçük Ütüleme Torbası haftalık ütü hizmet ihtiyaçların için tasarlandı. Maksimum 10 adede kadar ürün koyabileceğin 50x40cm boyutlarındaki torbamız ile evinden ürünleri teslim alıyor ve istediğin tarihte ütüleyip dolaba kaldırılacak şekilde sana teslim ediyoruz. Sen kendine vakit ayır, Mr Usta ütü ihtiyaçlarını tasarruflu bir şekilde halletsin.

Değerlendirmeler

Yıkanmış ütülenmiş gelmiş elinize sağlık

B
Barancan

Tam vaktinde tertemiz geldi. Çok teşekkür ederim.

S
Sena S

Hizmet veren kuru temizleme firmasına teşekkür ederim gönderdiğim mont ilk hali gibi hiç kullanılmamış gibi geldi harika

e
elifnaz k

gayet başarılı bir hizmet

B
Bilal T

Hersey tam zamanında ve çok iyi bir şekilde teslim edildi, ütüleyen gömlekleri atkıları ile teslim ettiler, cok memnun kaldim

F
Fikriye K

Çok iyi hizmet, kibar anlayışlı çalışanlar. Teşekkürler

h
hülya p