İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,64/5

MR USTA YIKAMA TORBASI

Çamaşır yıkayıp kurutmakla ve katlamakla uğraşma. Büyük ve küçük Mr Usta çamaşır torbalarıyla ücretsiz evinden aldığımız kıyafetlerini, yıkayıp katlayarak sana teslim edelim.
599,90 TL 'den başlayan fiyatlar
İstanbul, İzmir ve Ankara'da Çamaşır Sırası Bizde!

Çamaşırlarının yıkanması ve kurutulması işlemleri için vaktin yok, güvenilir ve profesyonel bir hizmet arıyorsan Mr Usta tam sana göre bir çözüm sağlıyor. İstanbul, Ankara ve İzmir'de çamaşır yıkama ihtiyaçların için büyük bir titizlik ile profesyonel hizmet sağlıyoruz. Mr Usta olarak verdiğimiz tüm hizmetler için hizmet garantisi sağlıyoruz. Mr Usta web sitesi ya da aplikasyonu üzerinden vereceğiniz siparişlerde online ödeme ve kredi kartına taksit imkanından faydalanabilirsin. Kuru temizleme yapılmasını istediğin ürünleri, adres bilgilerini ve tarihi seç, ürünleri ücretsiz bir şekilde adresinden alıp, profesyonel temizlik hizmeti sağladıktan sonra adresine teslim edelim.

Ayrıca toplu hizmet ihtiyaçların için Mr Usta olarak Yıkama torbalarımız ile farklı çözümler sağlıyoruz. Çamaşır yıkama ihtiyaçlarına istinaden kıyafet miktarına göre seçebileceğin 2 boy torbamız bulunuyor. Torba seçeneğimizi kullanarak tasarruf sağlayabilirsin.

Küçük Torba: 50x40cm boyutlarında olan torbamıza maksimum 15 adede kadar ürün koyabilirsin. Büyük Torba: 30 adede kadar ürün koyabileceğin 70x50cm boyutlarındaki torbamızdır.

Önemli not: Taahhüt edilen torba içi kıyafet adetleri maksimum sayıyı belirtmekte olup kıyafetlerin ebatlarına göre sayı değişebilmektedir.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Torba Çeşitlerimiz
Image 1
Büyük Torba
Büyük Torba

Mr Usta Büyük Yıkama Torbası tam olarak toplu yıkama hizmet ihtiyaçların için tasarlandı. Maksimum 30 adede kadar ürün koyabileceğin 70x50cm boyutlarındaki torbamız ile evinden ürünleri teslim alıyor ve istediğin tarihte yıkayıp dolaba kaldırılacak şekilde sana teslim ediyoruz. Otel, kısa dönem kiralama ve tatil dönüşleri için üyelerimizin vazgeçilmez hizmeti olduğunu belirtelim.

Image 2
Küçük Torba
Küçük Torba

Mr Usta Küçük Yıkama Torbası haftalık yıkama hizmet ihtiyaçların için tasarlandı. Maksimum 15 adede kadar ürün koyabileceğin 50x40cm boyutlarındaki torbamız ile evinden ürünleri teslim alıyor ve istediğin tarihte yıkayıp dolaba kaldırılacak şekilde sana teslim ediyoruz. Beyaz yaka üyelerimizin vazgeçilmez hizmeti olduğunu belirtelim.

Değerlendirmeler

Özellikle makine yağı bulunan beyaz ceketteki lekeyi geçirmelerine çok sevindim. Çok başarılı bir temizleme yapmışlar.

a
akın o

Ütüleme hizmetinden memnun kaldım. Herşeyiyle dört dörtlük ve ilgili personel, jestler... Baya uğraşarak tertemiz teslim ettiler. Teşekkürler.

K
Kübra K

Kaliteli ve hızlı hizmet. Çok memnun kaldım.

S
Simge G

Kuru temizlemeden kesinlikle memnunum sadece 1 gömleği unutmuşlardı getirmeyi hemen farkedip düzelttiler. Hatta bununla kalmayıp affettirmek için çiçek sepetinden çok güzel bir hediye gönderdiler.

H
HÜSEYİN K

Dediği saatte gelip alıp dediği saatte teslim etti ustamız. Ürünlerimde çok özenli paketlenmiş. Temizlikte başarılı. Fiyat performans çok memnun kaldım.

T
Tuğba O

Çok iyi hizmet, kibar anlayışlı çalışanlar. Teşekkürler

h
hülya p