İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,64/5

MR USTA YIKAMA VE ÜTÜLEME TORBASI

Çamaşır yıkayıp kurutmakla ve ütülemekle uğraşma. Büyük ve küçük Mr Usta torbalarıyla evinden ücretsiz bir şekilde aldığımız kıyafetlerini, yıkayıp ütüleyerek sana teslim edelim.
599,90 TL 'den başlayan fiyatlar
İstanbul, İzmir ve Ankara'da Çamaşır ve Ütü Sırası Mr Usta'da

Çamaşırlarının yıkanması, kurutulması ve ütülenmesi işlemleri için vaktin yok, güvenilir ve profesyonel bir hizmet arıyorsan Mr Usta tam sana göre bir çözüm sağlıyor. İstanbul, Ankara ve İzmir'de çamaşır yıkama ve ütüleme ihtiyaçların için büyük bir titizlik ile profesyonel hizmet sağlıyoruz. Mr Usta olarak verdiğimiz tüm hizmetler için hizmet garantisi sağlıyoruz. Mr Usta web sitesi ya da aplikasyonu üzerinden vereceğiniz siparişlerde online ödeme ve kredi kartına taksit imkanından faydalanabilirsin. Kuru temizleme yapılmasını istediğin ürünleri, adres bilgilerini ve tarihi seç, ürünleri ücretsiz bir şekilde adresinden alıp, profesyonel temizlik hizmeti sağladıktan sonra adresine teslim edelim.

Ayrıca toplu hizmet ihtiyaçların için Mr Usta olarak Yıkama ve Ütüleme torbalarımız ile farklı çözümler sağlıyoruz. Çamaşır yıkama ve ütüleme ihtiyaçlarına istinaden kıyafet miktarına göre seçebileceğin 2 boy torbamız bulunuyor. Torba seçeneğimizi kullanarak tasarruf sağlayabilirsin.

Küçük Torba: 50x40cm boyutlarında olan torbamıza maksimum 10 adede kadar ürün koyabilirsin. Büyük Torba: 20 adede kadar ürün koyabileceğin 70x50cm boyutlarındaki torbamızdır.

Önemli not: Taahhüt edilen torba içi kıyafet adetleri maksimum sayıyı belirtmekte olup kıyafetlerin ebatlarına göre sayı değişebilmektedir.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Torba Çeşitlerimiz
Image 1
Büyük Torba
Büyük Torba

Mr Usta Büyük Yıkama ve Ütüleme Torbası tam olarak toplu yıkama ve ütüleme hizmet ihtiyaçların için tasarlandı. Maksimum 20 adede kadar ürün koyabileceğin 70x50cm boyutlarındaki torbamız ile evinden ürünleri teslim alıyor ve istediğin tarihte yıkayıp ütüleyerek dolaba kaldırılacak şekilde sana teslim ediyoruz. Hafta sonunu kendine ayırmak isteyen üyelerimizin vazgeçilmez hizmeti olduğunu belirtebiliriz.

Image 2
Küçük Torba
Küçük Torba

Mr Usta Küçük Yıkama Torbası haftalık yıkama ve ütüleme hizmet ihtiyaçların için tasarlandı. Maksimum 10 adede kadar ürün koyabileceğin 50x40cm boyutlarındaki torbamız ile evinden ürünleri teslim alıyor ve istediğin tarihte yıkayıp ütüleyerek dolaba kaldırılacak şekilde sana teslim ediyoruz. Beyaz yaka üyelerimizin vazgeçilmez hizmeti olduğunu belirtelim.

Değerlendirmeler

Çok iyi hizmet, kibar anlayışlı çalışanlar. Teşekkürler

h
hülya p

Ütüleme hizmetinden memnun kaldım. Herşeyiyle dört dörtlük ve ilgili personel, jestler... Baya uğraşarak tertemiz teslim ettiler. Teşekkürler.

K
Kübra K

çok iyi bir uygulamasınız. Yapılan tüm işlemlerden çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ediyorum.

G
Gülay

Mükemmel hizmet çok özenli yaklaşım çok teşekkür ederim

A
Ayşe S

Hizmetten memnun kaldım. Usta zamanında geldi.

O
Oğuz G

Dediği saatte gelip alıp dediği saatte teslim etti ustamız. Ürünlerimde çok özenli paketlenmiş. Temizlikte başarılı. Fiyat performans çok memnun kaldım.

T
Tuğba O