İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30

Mr Usta Varsa
Her Şey
Yolunda!

Onlarca Hizmet Kategorisi
Yüzlerce Usta
Binlerce Müşteri
Yüz Binlerce Sipariş

Nedir?

Mr Usta Türkiye, hayatınızı kolaylaştıracak hizmetlere kolayca ulaşmanızı sağlayan, işin ehli ustalar ile hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan bir teknoloji şirketidir.

Bir ustaya mı ihtiyacınız var, Mr Usta'dan hızlıca istediğiniz tarih ve saat dilimine göre sipariş oluşturabilirsiniz. Taşınma, Elektronik Tamir, Temizlik, Kuru Temizleme, Usta Elektrikçi, Usta Tesisatçı, Usta Boyacı, Usta Klimacı, Usta Kombici vb bir çok hizmet kategorisinde sizler için çözüm yaratıyoruz. İşin ehli ustaları sizin yerine buluyoruz ve sizlerle buluşturuyoruz. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyor ve ustalarımıza da katma değerli fırsatlar yaratıyoruz.

Teklifler arasında kaybolmanı ya da en doğru ustayı bulmak için vakit kaybetmenin önüne geçiyoruz. Mr Usta işin ehli ve güvenilir ustaları sizin yerinize bulur ve Mr Usta kimliği altında hizmet vermesini sağlar. Ustalarımız sana hizmet vermeden önce testlerden geçer ve Mr Usta Akademi'den eğitim alırlar. Mr Usta bu sebeple vereceği hizmetlerde hizmet garantisi sunuyor.

Mr Usta tarafından verilen hizmetler için olası hasarlara karşı hasar sigortamız var. Ustalarımıza güveniyoruz, fakat, olası riskler için de güvence sunuyoruz.

Müşterilerimize en iyi hizmet deneyimini yaşatmaya çalışıyor ve her gün gelişiyoruz.