İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
*

Marka İş Birliklerimiz

2023’te tüm Türkiye’de hizmet verdiğimiz şehir sayısını artırırken, iş birlikleri ile de katma değerli hizmetlerimizi ulaştırdığımız kitleleri genişlettik.

Kalite ve güven odaklı olarak sunduğumuz hizmet deneyimimiz ile, Trendyol müşterilerinin aldığı banyo, lavabo, eviye bataryası ve duş sistemleri ürünlerinde montaj hizmeti vermeye başladık.

Eczacıbaşı Decoverse kullanıcılarına da banyo yenileme ve banyo ile ilgili her türlü ürünün montaj hizmeti konusunda destek olurken, tüm hizmet kategorilerimizle Condolife kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyoruz.


Trendyol

Mr Usta - Trendyol İş Birliği

  • Trendyol kullanıcılarının montaj derdine çözüm oluyoruz.

Müşterilerine vakit kazandıran, sorunlarını gideren ve yaşamlarını kolaylaştıran bir teknoloji şirketi olarak, Trendyol iş birliği kapsamında kullanıcıların montaj derdine çözüm sunuyor, ürün satın alma yolculuğuna değer katıyoruz.

Tüketicilerin ihtiyaç duydukları, ustalık gerektiren ve güvenilir hizmetlere hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla çıktığımız yolda;yeni iş birlikleriyle kullanıcılarına ulaştığı kanal sayısını artırdık.

İş birliği kapsamında tüketiciler, banyo, lavabo, eviye bataryası, duş sistemleri ve avize satın aldıklarında dilerlerse ustalık gerektiren hizmetleri de satın alabiliyor.

İş birliğimizin detaylarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsin:

https://www.trendyol.com/s/mr-usta-avize-montaj-hizmeti 
https://www.trendyol.com/s/mr-usta-tesisat-montaj-hizmeti 

Decoverse

Mr Usta - Decoverse İş Birliği

  • Decoverse’ün banyo ve tesisat montaj işleri bize emanet.

Decoverse müşterileri banyo yenileme ve banyo ile ilgili her türlü ürünün montaj hizmetini Mr Usta’nın güvenilir ustalarından almaya başladı.

Trendyol’dan sonra Eczacıbaşı Decoverse kullanıcılarına da çözüm sunmaya başladık.

İş birliğimizin detaylarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsin:

https://www.decoverse.com/montaj-kurulum-hizmeti 


Condolife

Mr Usta - Condolife İş Birliği

Tamirat, tadilat, taşınma, boya & badana, halı & koltuk yıkama, boş ev temizliği, kuru temizleme, çamaşır yıkama ve ütüleme, sıhhi tesisat gibi hizmetleri tek bir uygulamaya sığdırdık ve Condolife’ın yönetimini yaptığı yaşam yerlerinin hizmetine açtık.