İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30Evin
Güvence Altında

Mr Usta ile Sigorta Güvencesi Altındasın!


Mr Usta olarak işin ehli Ustalar ile hizmet güvencesi veriyoruz. Bu sebeple kendini güvende hissetmeni önemsiyor ve hizmet vereceğimiz herhangi bir siparişin için oluşabilecek hasarlar için evini/ofisini sigorta ile güvence sağlıyoruz.

Hizmet verirken çok dikkatliyiz fakat oluşabilecek bir zarar için 72 saat içerisinde tarafımıza bildirmen durumunda gerekli işlemleri gerçekleştirerek sana geri dönüş sağlayacağız.

Poliçe Teminat Açıklamaları ve Limitleri:

Hasar anında adli bir vaka olması durumunda Polis tutanağı, diğer tüm işlemler için Hizmet Alan ve Hizmet Veren kusur&hasar tutanağının oluşturulması ve Mr Usta’ya iletilmesi gerekmektedir.

Hizmet Alan tarafından garanti kapsamında yetkili servis kontrolünde gerçekleştirilmesi gereken işlemlerden dolayı Hizmet Alan’ın kaybedeceği haklara ilişkin her türlü talep teminat dışıdır.

Şahıs Mali Mesuliyet olay başı teminatlar:
  1. Yangın sonucu oluşacak 3. Şahıs mali mesuliyet hasarları için: 50.000 TL
  2. Diğer riskler sonucu oluşacak 3. Şahıs mali mesuliyet hasarları için: 100.000 TL

Mesleki Sorumluluk Sigortası:

  1. Mesleki Sorumluluk Sigortası kapsamı; işbu teminat Türk Mesleki Sorumluluk Sigortası Genel Şartları kapsamında geçerli olacaktır.
  2. Mesleki Sorumluluk Sigortası kapsamındaki tazminat talepleri için; olay başı 50.000 TL limit geçerlidir.

Claims Made (Hasar ihbar esaslı):

İşbu teminat montajı/kurulumu yapılacak ürünün kuruluma hazır şekilde evin kapalı alanının içinde bulunması kaydı ile geçerli olacaktır ve teminat yine montajı/kurulumu yapılacak ürünün Mr Usta tarafından yönlendirilen personel tarafından evin kapalı alanında teslim alınması ile başlayacaktır. Telsim alınan ürünün hasarsızlık ürünün hasarsızlık kontrolü müşterinin kontrolündedir.

Ürünün nakliyesine konu her türlü tazminat talebi teminat dışıdır. Teminat Limitleri:

  1. Sıfır ürün için; bir riziko adresinde yapılacak montaj faaliyeti kapsamında ödenebilecek azami teminat tutarı olay başı 25.000 TL
  2. İkinci el ürün için; bir riziko adresi için azami 5.000 TL