İlk Siparişine Özel %40 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA40
5.0/5

PEYZAJ, BAHÇE VE HAVUZ BAKIMI

Bahçenin veya havuzunun boyutu ne olursa olsun, gri şehrimizde evinde küçücük veya futbol sahası kadar bir yeşil veya mavi alan yaratmanda veya bunu korumakta sana destek olmak için Mr Usta bir tık ötende.
599,90 TL 'den başlayan fiyatlar
Havuz ve bahçe bakımı ile peyzaj düzenlemeleri

Bahçenin boyutu ne olursa olsun, gri şehrimizde evinde küçücük veya futbol sahası büyüklüğünde bir yeşil alan yaratmanda sana destek olmak için işinin ehli ustalarımız peyzaj mimarımızın liderliğinde bir tık ötende.

Peyzaj alanının altyapı birleşenleri olan drenaj malzemesi, sulama sistemleri, toprak/torf ve bitkilerin seçimi, tasarımı ve uygulanmasında emin ellerdesin.

Peyzaj Bakımı
Peyzaj Bakımı
Peyzaj Bakımı

Bahçene dair tüm ihtiyaçların için, ekim, bakım veya drenaj sistemi ile düzenlemeye hazır.

Havuz Bakımı
Havuz Bakımı
Havuz Bakımı

İhtiyacın ister havuzun için kimyasal, ister kimyasallı veya kimyasalsız temizliği olsun, ekiplerimiz doğru miktarda ürün ve malzeme ile kapında.

Bodrum Özel
Bodrum Özel
Bodrum Özel

Havalar ısınıyor, Bodrum’da yazlıklar açılıyor. İşlerin üstesinden Mr Usta geliyor!

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!

Evinizdeki Yeşil Alanları Mr Usta Farkıyla Yenileme Zamanı

Gittikçe çoğalan binalar ve yapılar arasında kendinize ufacık da olsa bir bahçe ve yeşil alan oluşturmak ister misiniz? Estetik açıdan şık, insan eliyle şekillenmiş, canlı ve yapay bitkilerle renklendirilmiş beklentinize hitap eden bu alanlar sayesinde özlem duyduğunuz kır ve doğa hayatına biraz olsun yaklaşabilirsiniz. Peyzaj düzenleme sadece şehir estetiğinde değil; evinizde ve özel alanlarınızda dilediğiniz konumda yapılabiliyor.

Peyzaj denildiğinde aklınıza sadece kış ya da yaz bahçesi gelmesin. Sıcak günlerde serinlemek için kullanacağınız havuz peyzaj düzenlemesi içinde. Ayrıca bina, site, müstakil ev, ofis bahçesinde de peyzaj uygulaması yapılmakta. İnsan elinin güzelleştirdiği birçok boş alanda mimari ve doğal unsurlar bir araya gelerek ortaya göz alıcı peyzaj eserleri çıkarabilmekte.

Yazlık evlerin bahçesinde sezon açılmadan ufak bir değişim yapmak isterseniz; size Mr Usta peyzaj hizmetleri yardımcı olacak. Bu hizmet sayesinde aylardır kullanılmayan havuzlar temizlenecek ve bitkilerinize canlılık gelecek. Mr Usta farkıyla yaşam alanınızı canlandırmak isterseniz; size pek çok konuda yardımcı olmak için buradayız. Alanında uzmanlaşmış ve tecrübeli peyzaj mimarları sayesinde yeşil alanlarınızda göz alıcı bir değişim yaşamaya hazır olun!

Mr Usta’nın Tecrübeli Kadrosu Peyzaj Düzenlemesi İçin İş Başında!

En özet haliyle çevre düzenlemesi olarak tanıtılan peyzaj, açık ve kapalı alanlarda ekolojik dengeye önem verilerek yeşil alan oluşturma işidir. Bu işi yapan öncelikle alanında uzmanlaşmış ve belirli eğitimi almış peyzaj mimarlarıdır. Mr Usta’dan alacağınız peyzaj hizmeti de profesyonel peyzaj mimarları öncülüğünde gelişir ve hizmete yönelik personeller ile desteklenir.

Kendinize ait arsa, bahçe, balkon, teras gibi boş alanlar varsa siz de Mr Usta’nın profesyonel peyzaj ekipleriyle yola çıkarak bulunduğunuz gri ve kalabalık konumlara renk katabilirsiniz. Ticaret merkezlerinde gördüğünüzde hayran olduğunuz bahçe düzenlemelerini siz de kendi yapılarınızda uygulayabilirsiniz. Üstelik bu alanların bakımı hassas ve düzenli şekilde gerçekleşecek. Böylece tek seferlik değil uzun ömürlü peyzaja sahip olabileceksiniz.

Mr Usta peyzaj alanında size birçok hizmeti aynı anda verebilme gücüne sahip. Geniş kadrosu ve hizmet alanı sayesinde birçok konumda peyzaj hizmetini devam ettirmekte. Her sabah uyandığınızda karşınıza çıkan manzara ile huzur bulmak isterseniz; peyzaj hizmetinden faydalanmak için geç kalmamalısınız. Çünkü Mr Usta peyzaj hizmeti alanlar; doğru ekipman ve bahçe malzemeleri ile çalışan ustaların çalışmasından çok memnun kalıyor!

Mr Usta Peyzaj Hizmetleri Seçenekleri

Kendinizi yormadan, gerekli ekipmanlar için masraf yapmadan peyzajla ilgili birçok eksiği Mr Usta ile tamamlayabilirsiniz. Bunun için Mr Usta’dan peyzaj hizmeti almanız ve kendinize en uygun programı yapmanız yeterli olacaktır.

Peyzaja dair ne varsa; tek elden kontrol edip etkili sonuç almak sizi mutlu ettiği gibi düzenlenen alanı da rahatlatacaktır. Dağınık bahçeler, kullanılmayan havuzlar, aylardır kapısı açılmayan yazlıklar artık Mr Usta peyzaj hizmeti sayesinde canlanacak!

Peyzaj hizmeti almak isterseniz size birçok alanda yardımcı olabiliriz. Evimde, ofisimde, ticari alanımda ya da bahçemde bazı değişiklikleri yapmak istiyorum dediğinizde; Mr Usta size buradayız diyecek ve size aşağıdaki hizmetleri sunacak:

Peyzaj Bakımı

Bahçeniz için drenaj malzemesi, sulama sistemleri, toprak/torf ve bitkilerin seçimi, tasarımı ve uygulanması konusunda herhangi bir bilginiz yoksa; bu işi uzmanlarına bırakmaya ne dersiniz? Mimar ve ekipler dahilinde çizilen tasarımların uygulanmasına keyifle şahit olmak için Mr Usta peyzaj bakımı hizmeti alabilirsiniz.

Bahçenize uygulanacak rulo çim, otomatik sulama sistemlerinin kurulması, toprakların alana serilmesi ve bitkilendirme, bitki dikim işçiliği, güvenli drenaj sisteminin kurulması gibi birçok konuda profesyonel çalışmak için erkenden peyzaj hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Havuz Bakımı

Yaz günlerinde kullanımı daha yaygın olan havuz bakımı, düzenlenmesi, ilaçlanması gibi hizmetler için Mr Usta havuz bakımı kategorisinde sizi sayısız ayrıcalık bekliyor. Havuz temizliğini düzenli şekilde yaptırarak hastalıklardan uzak kalıp yaz aylarının keyfini çıkarabilirsiniz. Havuz bakımı hizmetini ister düzenli ister tek seferlik alabilirsiniz.

Bodrum Özel

Bodrum’da yazlığı olanlar, tatil öncesinde evin temizliği ve bakımını düşünüp strese girmesin diye Mr Usta özel bir hizmet veriyor. Bu hizmet sayesinde Bodrum’daki yazlıklar pırıl pırıl olup havuzlar da derinlemesine temizleniyor.

Evin genel temizliği ve elektronik ürünlerin kontrolleri konusunda telaşa düşmemek için Mr Usta peyzaj hizmetinden faydalanarak Mr Usta Bodrum özel paketini tercih edebilirsiniz!

Mr Usta Peyzaj Hizmeti Ayrıcalığından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Mr Usta herkesin konforunu düşünerek birçok alanda hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle de yaşam alanında renklendirme yapmak isteyen, doğa ve bitki sevenlerin ihtiyaçlarına yönelik peyzaj hizmeti sunmakta. Mavi ve yeşil alan düzenlemesinde uzmanlaşan kadrodan profesyonel destek almak için şu adımları izlemeniz yeterli olacak:

  • Kolay ulaşım ve iletişim sağlamak için isterseniz web sitesinden isterseniz Mr Usta mobil uygulamasından üyelik girişini yapınız.
  • Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ana sayfada 6. başlığa ilerleyiniz.
  • Bahçe bakımı başlığı üzerine fare imlecini getirdiğinizde size sunulan peyzaj hizmetleri sıralanacaktır.
  • Hangi alanda hizmet almak istiyorsanız başlığa tıklayıp yeni bir sayfa açınız.
  • Hizmetin özelliklerini inceleyip rezervasyon formu doldurunuz.
  • Hesaplanan fiyatı görmek için fiyatı hesapla seçeneğine tıklayınız.
  • Rakamları ve hizmet içeriğini uygun buluyorsanız; rezervasyonu onaylayıp profesyonel peyzaj personellerinden geri dönüş için bekleyiniz.
  • En kısa sürede size dönüş yapan peyzaj ekiplerimiz, bulunduğunuz alanı güzelleştirmek için yola çıkacak!