İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,40/5

HAVUZ BAKIMI

İhtiyacın ister havuzun için kimyasal, ister kimyasallı veya kimyasalsız temizliği olsun, ekiplerimiz doğru miktarda ürün ve malzeme ile kapında.
749,90 TL 'den başlayan fiyatlar
Hizmet Detayları

Havuz sahipleri ve havuz işletmecileri kullanımı rahat, bakımlı ve hijyenik bir havuza sahip olmak isterler. Kullanışlı bir havuz için havuz bakımının nasıl yapılacağını, hangi havuz bakım kimyasallarının kullanılacağını bilmek önemlidir.

İstanbul'da havuz su sızıntıları, bakım vb hizmetlerini Mr Usta güvencesiyle almak için tek yapman gereken ihtiyaçlarını girerek istediğin gün ve saat aralığına sipariş oluşturman.

Mr Usta olarak eğitimden geçmiş ustalarımız ile hizmet ihtiyaçlarına en doğru çözümleri yaratmaya çalışıyoruz. Rezervasyon anında önden hizmet ücretlerini görüp sabit fiyat avantajıyla hizmetlerimizden faydalanabilirsin. Üstelik hizmet ihtiyaçlarına hizmet garantisi veriyor ve olası hasarlardan korumak adına sigorta poliçemiz ile güvence sağlıyoruz.

Usta aramaktan ve usta beklemekten yorulduysan, hizmet detaylarını belirterek sabit fiyat ve online ödeme avantajıyla istediğin gün ve saat için kolayca sipariş oluşturabilirsin.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Havuz Temizliği Hizmetleri
Image 1
Havuz Bakımı
Havuz Bakımı

Havuzunun tek sefer veya düzenli, kimyasallı veya kimyasalsız bakım işlemleri için Mr Usta'dan profesyonel hizmet almak çok kolay.

Testimonials

Mr Usta'dan havuz bakımı hizmeti aldım ve gerçekten memnun kaldım. Profesyonel ekip, hızlı ve titiz bir çalışma. Havuzum şu anda mükemmel durumda. Teşekkür ederim.

P
Pınar S

Sağlıklı ve Temiz Havuz Kullanımı İçin Profesyonel Hizmet: Havuz Bakımı

Bahçeli evlerin, villaların, yazlıkların, otellerin önemli parçalarından biri olan havuzlar bilhassa yaz mevsimi gelince sıkça kullanılır. Söz konusu havuzların sağlıklı bir şekilde kullanılması için kullanıma açılmadan hemen önce çeşitli bakımlardan geçmesi gerekir. Kullanan kişileri çeşitli yönlerden etkileyecek olan havuz bakımı profesyonel bir ekip tarafından yapılması gereken bir uygulamadır. 

Havuz bakımının çeşitli aşamaları ve yöntemleri vardır. Bilhassa yüzme havuzları, o havuzda yüzen kişilerin sağlığına etki edeceği için, bakımın doğru ve sağlıklı bir şekilde yapılması ayrı bir önem taşır. Bu sebeple havuzlarınızın temizliğini yaptırmak için doğru malzemeleri kullanarak doğru yöntemleri uygulayan kişilerle çalışmalısınız.

Hayatınızın pek çok alanına profesyonel hizmetleriyle kolaylıklar sunan Mr Usta ekibinden bu konuda da yardım alabilirsiniz. Yüzme havuzu bakımı nasıl yapılır sorusunun cevabını ustalıkla uygulayacakları yöntemlerle size başarılı bir şekilde verecek olan bu ekip, memnuniyetiniz için uygulamalarının tüm aşamalarında sizinle iletişim halinde olur. Size ise taleplerinizi iletmekten ve bakım sonrası havuzunuzun keyfini çıkarmaktan başka yapacak bir iş kalmaz!

Mr Usta Havuz Bakımı hizmeti ile yazlık ve villalarınızın havuz bakımı ihtiyaçları parmağınızın ucunda! İster tek seferlik ister düzenli havuz bakımı hizmeti için online rezervasyon yapın, gerisini Mr Usta tecrübeli ekibine bırakın.

Havuz Bakımı Hakkında Bilmeniz Gereken Önemli İpuçları

Havuz bakımı için profesyonel bir ekipten destek alsanız da eğer bir havuzunuz varsa sizin de bu konuda bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken birtakım havuz bakımı püf noktaları vardır. 

Öncelikle havuz bakımının iki ayrı aşamadan oluştuğunu bilmeniz gerekir: Bunlardan ilki mekanik ve fiziksel bakım, diğeri ise kimyasal bakımdır. 

Mekanik ve fiziksel bakım kapsamında havuzun derzlerinin, aydınlatmalarının, havuz kenarındaki ızgaraların kontrolü vardır. Söz konusu alanlar havuz kullanıma açılmadan önce incelenmeli ve yapılması gereken bakımlar varsa öncelikle bu alanların bakımı halledilmelidir.

Fiziksel bakım kapsamında ve sezonluk olarak kullanılan havuzlarda sezon bitişinde havuz pompası sökülmelidir. Bu pompanın bir sonraki sezona kadar rutubetsiz bir ortamda saklanması kullanım ömrünün uzaması açısından önemli ve gereklidir. Havuzun kum filtresi kontrolü de yine sezon başında yapılması gereken fiziksel bakım uygulamaları arasında yer alır.

Söz konusu fiziksel ve mekanik bakımdan sonra sırada havuzun kimyasal bakımı vardır. Bu aşamada havuza her gün klor atılır mı gibi soruların cevabı sıkça merak edilir. Bu sorunun cevabını Mr Usta’nın profesyonel ekibi bakım aşamasında size en doğru şekilde verecektir ancak bu miktar havuzun kullanım sıklığına ve kullanan kişi sayısına göre değişir. Bir profesyonel desteğiyle buna karar vermek her zaman doğru seçenektir. 

Havuz temizliği kaç günde bir yapılır sorusu da havuz bakımı konusunda en çok merak edilenler arasında yer alır. Havuz bakımlarının genel olarak haftalık ve aylık periyotlar halinde yapılması önerilir. Zira düzenli bakım yapmak hem havuzu kullananların sağlığı hem de havuzun içindeki araç gereçlerin ve havuzun kullanım ömrünün daha uzun olması açısından son derece önemlidir. Bu noktada havuzun içindeki filtreler günlük olarak temizlenmeli, havuzun duvar tabanlarının temizliği ise haftada bir kere yapılmalıdır. 

Havuz temizliğinin kaç günde bir yapılması gerektiği kadar yüzme havuzu suyu ne kadar zamanda değişir sorusunun cevabı da önemlidir. Bu sorunun cevabı havuzun kullanım sıklığına bağlı olarak değişebilir ancak genel olarak havuz suyunun 3 günde bir değiştirilmesi önerilir. Sonrasında klorlama işlemi yapılır ve bu işlemden sonra bir süre havuza girilmez. Baştan beri sözünü ettiğimiz tüm bu süreler ve kurallar için Mr Usta’nın profesyonel havuz bakım ekibi sizi en doğru şekilde yönlendirir.

Mr Usta Peyzaj Bakımı Hizmeti ile bahçe boyutunuz ne olursa olsun bakımlı ve temiz bir yeşil alan oluşturmak için ihtiyaç duyabileceğiniz teknik ekip parmağınızın ucunda!

Mr Usta Havuz Bakım Hizmetleri: Bakımlı, Hijyenik, Güvenilir!

Kişisel havuzu olanların veya otel gibi bir işletmede birden fazla havuza sahip olanların yararlanabileceği bir hizmet olan Mr Usta havuz bakım uygulamaları, havuzları sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlar. Rahat, bakımlı ve hijyenik havuzlara sahip olmak hem sizin hem de havuzu kullanan diğer kişilerin sağlığı için son derece önemlidir. Üstelik bu bakımlar, havuzlarınızın estetik açıdan da daha iyi bir hale gelmesini sağlar.

Mr Usta’nın profesyonel hizmetleri sayesinde havuz bakımı ve temizliği nasıl yapılır sorularını sizin düşünmenize gerek kalmaz. Zira bu ekip, doğru metotlar kullanarak havuz bakımınızı halleder ve kullanıma hazır bir şekilde havuzunuzu size teslim eder.

Mr Usta’nın havuz bakım hizmetleri kapsamında tek sefer veya düzenli olarak bakım hizmeti almanız mümkündür. 

En sağlıklı havuz kullanımı için söz konusu profesyonel bakım hizmetini düzenli bir şekilde almanız önerilir. Zira havuz bakımının eksik yapılması muhtelif sağlık sorunlarını da beraberinde getirebilir. Gözlerde ve ciltte meydana gelebilecek olan tahrişler görece en basit ve ilk anda oluşabilecek sorunlardan bazılarıdır. Bu tarz sorunlarla veya daha ciddi sağlık problemleriyle karşılaşmamak için profesyonel havuz temizliği hizmetini düzenli olarak almak önemlidir.

Mr Usta’dan alabileceğiniz havuz bakım hizmetleri arasında kimyasallı ve kimyasalsız bakım seçenekleri de bulunur. 

Bilhassa kimyasallı bakımlarda hangi kimyasalın ne şekilde kullanılması gerektiğini bilmek ve belirlemek sağlık açısından son derece önemlidir. Mr Usta ise bu sorulara en doğru cevapları alabileceğiniz en güvenilir adrestir!

Mr Usta Tesisatçı Hizmeti ile su kaçağı, musluk tamiri gibi tüm detaylar için ihtiyaç duyduğunuz profesyonel ekip parmağınızın ucunda! Hemen tıklayın, saniyeler içinde online rezervasyon sağlayın.

Mr Usta’dan Havuz Bakımı Hizmeti Nasıl Alınır?

Mr Usta’dan hizmet almak için sadece bir akıllı cihaza ve internet bağlantısına ihtiyacınız olur. Aşağıda sıralayacağımız adımları takip ettiğinizde yalnızca birkaç dakika içinde ihtiyacınız olan havuz bakım hizmeti için sipariş oluşturabilirsiniz:

  • İlk olarak Mr Usta internet sitesine girmeli veya akıllı cihazınıza Mr Usta mobil uygulamasını indirmelisiniz. 

  • Ana sayfadaki hizmet grupları içerisinden bahçe bakımı bölümüne, bu bölümden de havuz bakımı kategorisine tıklamalısınız.

  • Havuz bakımı sayfası açıldığında sipariş ver butonuna tıklayarak almak istediğiniz hizmetle ilgili detayları, iletişim bilgilerinizi ve hizmet almak istediğiniz zamanla ilgili bilgileri doldurmalısınız.

  • Sonrasında ise tek yapmanız gereken sizin belirlediğiniz zaman aralığında Mr Usta ekibinin kapınıza gelmesini beklemektir.

  • Mr Usta’nın her hizmet için belirlenmiş sabit ücret garantisi sayesinde havuz bakımı fiyatları ile ilgili endişelenmenize gerek olmaz.

  • Mr Usta’da kişiden kişiye göre değişen fiyatlar yoktur, herkesin yapacağı ödeme önceden bellidir ve sabittir.