İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,46/5

EVDEN EVE TAŞINMA

Mr Usta sabit fiyat garantisi, kredi kartı ile ödeme imkanı, oluşabilecek hasarlara karşı sigorta ve her ihtiyacın için ulaşabileceğin müşteri hizmetleri ile, sana bulabileceğin en profesyonel taşınma deneyimini sunuyor.
10.349,90 TL 'den başlayan fiyatlar
Güvenilir ve Doğru Taşınma Hizmeti Almak Hiç Bu kadar Kolay Olmamıştı!

Ev taşımanın ne kadar stresli ve yorucu olduğunu biliyoruz. Özellikle tanımadığın veya referansı olmayan bir nakliye firması ile çalışmak endişeni arttırabilir. Mr Usta olarak İstanbul, İzmir ve Ankara'da, profesyonel ekibimizle uçtan uca ihtiyaçlarına cevap vererek sabit fiyat, hizmet garantisi ve taşınma sigortası ile taşınma hizmet sağlıyoruz.

Tüm ustalar taşıma yetkinlik belgelerine sahip ve deneyimlidir. Ustalar Mr Usta sistemine kayıt olmadan önce eğitimden geçer, dilediğin gün kapında olur, eşyalarını dikkatle ve özenle taşırlar. Taşınma esnasında eşyalarının güvende olması Mr Usta olarak en büyük önceliğimiz. Hizmet boyunca tüm eşyaların Mr Usta taşınma sigortası ile güvence altındadır.

Mr Usta taşınma sürecinde teklif toplamaktan ve taşınma günü fiyat değişiklerinden seni korur. Şeffaf ve sabit fiyat politikası ile ihtiyacına göre siparişini verebilir, online ödeme ve kredi kartına taksit imkanından faydalanabilirsin. Ayrıca işlem sonunda Mr Usta faturanı oluşturur ve mail yoluyla sana iletir.

Taşınma sürecinde ihtiyaç duyacağın boş ev temizliği, boya badana, elektrikçi, tesisatçı, klima montaj ve demontaj hizmetleri gibi bir çok hizmeti aynı anda Mr Usta'dan sipariş vererek tek yerden tüm hizmet ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Taşınma Hizmetlerimiz
Image 1
Usta Boyacı
Usta Boyacı

Mr Usta olarak yetkin ekibimiz ile sana özel keşif hizmeti sağlıyor ve boya badana için tüm ihtiyaçlarını analiz ediyoruz. Rutüş, tavan boyası, belirli bir alan boya işlemi, malzeme ve boya tedariği gibi tüm ihtiyaçların için Mr Usta'dan kaliteli hizmet satın alabilirsin. Hizmet detayları ve sipariş vermek için "Daha Fazlası" butonuna bas.

Image 2
Boş Ev Temizliği
Boş Ev Temizliği

Taşındığın veya taşınacağın evi temizletmek istiyorsan temizliğin ustası yanında. Mr Usta, işinin ehli usta temizlikçi ekibiyle taşınma sürecini kolaylaştırıyor. Bilinenin aksine boş ev ya da inşaat sonrası temizlik ince işçilik ister ve özel ekiplerin çalışması gerekir. Boş ev temizliği hizmetimizde özenle seçilmiş hizmet verenlerimiz ve tüm malzeme tedariği dahil kaliteli hizmet sağlıyoruz. Hizmet detayları ve sipariş vermek için "Daha Fazlası" butonuna bas.

Image 1
Usta Elektrikçi
Usta Elektrikçi

Taşınma işlemi sonrasında hepimizin elektrikçi ustasına ihtiyacı vardır. Elektrik hattı çekme, korniş takma, uydu/televizyon bağlantı, priz montaj, avize montaj vb ihtiyaçların için Mr Usta'dan kolaylıkla sipariş oluşturabilirsin. Hizmet detayları ve sipariş vermek için "Daha Fazlası" butonuna bas.

Image 2
Usta Klimacı
Usta Klimacı

MrUsta olarak işin ehli ustalarımız ile eski evindeki klimanın güvenle demontajını sağlıyoruz ve yeni evinde montaj hizmetini sağlıyoruz. Dilersen arıza ve bakım hizmetlerimiz ile klimanın ömrünü uzatacak hizmetlerimizden faydalanabilirsin. Hizmet detayları ve sipariş vermek için "Daha Fazlası" butonuna bas.

Değerlendirmeler

Hızlı ve düzenli taşıdılar memnun kaldık

M
Merve E


Sıkça Sorulan Sorular

Evden eve taşınma hizmetine beyaz eşya ve büyük mobilyaların montaj ve demontajı dahildir. Paketleme, modüler asansör gibi ekstra ihtiyaçlar için de sipariş oluştururken seçimler yapabilir ve hizmeti detaylandırabilirsiniz.

Evden eve taşınma hizmetini sunan ekibmiz, Mr Usta'nın eğitimlerinden geçmiş olup, her biri bu işi uzun yıllardır yapan profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Hizmetin gerçekleştirileceği tarih ve saatten 72 saat öncesine kadar koşulsuz ve şartsız siparişini iptal edebilir veya farklı bir tarih için rezervasyonunu revize edebilirsin. İptal konusunda daha fazla detay için: İptal Koşulları

Sürpriz masraf yok, nereden nereye taşınacağını, ev büyüklüğünü ve hizmet detaylarını seçerek ihtiyacına yönelik ödeyeceğin son fiyatı görebilirsin.

Evden eve taşınma ücretleri, evin büyüklüğüne, lokasyonuna, paketleme ve modüler asansör ihtiyaçlarına bağlı olarak değişmektedir.

Şimdilik İstanbul ve Ankara'daki müşterilerimiz için bu evden eve taşınma hizmetini sunuyoruz. Yakın zamanda hizmet verdiğimiz şehirleri genişleteceğiz.

Mr Usta ile evden eve taşınma da dahil aldığın tüm hizmetlerde evinde oluşabilecek hasarlara karşı Axa Sigorta ile güvence altındasın! Daha fazla detay için: Sigortalı Hizmetler

İstanbul ve Ankara'dan farklı şehirlere taşınmak isteyenler için şehirler arası taşınma hizmetimiz de mevcut. Daha fazla detay için: Şehirler Arası Taşınma

Maalesef şu an için sadece evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz.

Aldığın hizmet boyunca evin ve eşyaların sigortalanıyor! Daha fazla detay için: Sigortalı Hizmetler

Modüler asansör ihtiyacını hizmet detaylarında belirterek bu hizmetten faydalanabilirsin.

İster İletişim sayfası üzerinden istersen 08502088782 numaralı telefon üzerinden bizlere ulaşabilir ve aklına takılan soruları danışabilirsin.


Evden Eve Taşınmak Mr Usta ile Artık Çok Kolay ve Güvenli!

Taşınma durumu, birçok kişi için yeni bir başlangıç sayılsa da bazılarımız için büyük bir stres. Onca işin gücün arasında bir de eşya paketleme ve yeni evde eşya düzenlenme işi çıkacağından; yoğun çalışan insanlar için bu durum baş edilemez bir hal alıyor. Evden eve taşınma durumu yani şehir içi taşınma daha kısa sürede yaşanacağı için telaşı ve yorgunluğu birkaç günde bitiyor. Ancak iş ve okul hayatı devam ettiğinde bu yorgunluğa bir de sorumluluklar ekleniyor. 

Evden eve nakliyat işlerini gözünde büyütenler için Mr Usta yepyeni bir hizmetle karşınızda! Sabit fiyat garantisi ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde, eski evinizdeki eşyaları dilediğiniz gibi paketleyip yeni evinize kırılmadan, dökülmeden, zarar gelmeden taşıyor. Üstelik sıradan ekiplerle değil; belgesi tamamlanmış ve güvenilir taşınma ekipleriyle konumunuza geliyor.

Taşınma telaşından keyif almak ve bu süreci tatlı yorgunlukla hatırlamak isterseniz; Mr Usta’ya güvenerek yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çünkü Mr Usta evden eve taşınma hizmeti sayesinde şehir içinde, yeni eve geçmek çok kolay ve pratik olacak. Sökme, montajlama, eşyaları güvenle paketleme gibi birçok taşınma aşamasını birlikte atlatmak için siz de Mr Usta’nın alanında profesyonel taşınma ekibine güvenebilirsiniz!

İstanbul ve Ankara'da Evden Eve Taşınma Hizmetleri

Mr Usta, İstanbul ve Ankara'da şehir içi taşınma hizmeti arayanlar için profesyonel ekibi ve sigortalı hizmetiyle güvenilir taşınma deneyimi sunmaktadır.

Taşınacak eşyaların tespiti, istenildiği takdirde paketleme ve nakliye işlemleri konusunda uzman ekipleri ile İstanbul ve Ankara için evden eve taşınma hizmet vermekte ve tüm süreç boyunca Mr Usta müşteri hizmetleri olarak destek sağlamaktayız.

Şehir İçi Taşınma Öncesinde Ne Yapmalısınız?

Oturduğunuz evin satılması, bulunduğunuz konumdan sıkılmanız, evde oluşan herhangi bir sorundan dolayı taşınmanız gerekebilir. Aynı şehir içinde farklı konuma taşınacaksanız; taşınmadan önce birkaç hazırlığı yapmanız önerilir. Gideceğiniz yeni evin içindeki eksiklikleri gözden geçirip daha temiz ve ferah bir evde oturmaya başlayabilirsiniz. Bunun için gerekiyorsa boş ev için boyama, boş ev temizliği, elektrik servisi ve klima montajı işlemlerinizi eşyalarınızı göndermeden önce halletmiş olmanız tavsiye edilir.

Şehir içinde taşınma öncesinde eski evinizdeki klimayı söktürüp yeni evinize gönderebilirsiniz. Bu aşamada size Mr Usta klima ustası destek olacaktır. Klimanıza zarar gelmeden evden eve transferini yapan ustalarımız, arzuya göre klima gazını da yenileyerek var olan sorunları çözmenize yardım eder.

Taşınacağınız evi detaylı şekilde temizlettirmek isterseniz; Mr Usta boş ev temizliği hizmeti alarak profesyonel ekiple evinize son dokunuşu yapabilirsiniz. Cam, kapı, balkon, parke ve mutfak gibi birçok alanda derinlemesine hijyen sağlamak Mr Usta’nın boş ev temizliği yapan ekibi ile mümkün!

Yeni evinizde biraz değişiklik ve temizlik görmek isterseniz duvarları boyatabilirsiniz. Bunun için Mr Usta boya ustaları size pek çok konuda yardım edecek. Taşınacağınız evde boya ve badana için gerekli olan işlemleri analiz yapan ustalarımız, dilediğiniz günde evinizi boyayarak ferah bir görünüm kazanmasına yardımcı olacak.

Şehir içi taşınma öncesinde, birçok konuda Mr Usta’ya güvenerek hareket ederseniz bu süreçte size sadece bu keyfi yaşamak ve yeni evinizde mutlu bir başlangıç yapmak kalıyor. Güvenilir ve profesyonel ekip desteği ile taşınmak zahmet olmaktan çıkacak!

Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Evden eve nakliyat firması seçerken hangi firmaya güveneceğinizi düşünüyorsanız; konumunuza en yakın nakliyat firmasıyla iletişime geçebilirsiniz. Anlaşma yapmadan önce firmaya bazı soruları yöneltmeniz önerilir. Eğer beklentinizi karşılayacak yanıtlar arıyorsanız; taşınma günü için program yapabilirsiniz. Şehir içi taşınma firmasını seçerken şu sorular aklınıza gelebilir:

 • Taşınma işlemi için herhangi bir sözleşme yapıyor mu? 
 • Eşyaları taşımak için asansör kullanılıyor mu?
 • Personel sayısı, taşınma işlemi için yeterli mi?
 • Eşyaları güvenle paketlemeye özen gösteriyor mu?
 • İşinde ciddi ve hızlı mı?
 • Ödeme seçenekleri ve kolaylığı mevcut mu?
 • Sağlıklı bir iletişim kuruluyor mu?
 • Ücretlendirme piyasa ortalamasında mı?

Eğer bu sorulara olumlu yanıt alıyorsanız; taşınma günü için rezervasyon yapabilirsiniz. Ancak aklınızda soru işaretleri oluşuyorsa en iyisi; Mr Usta’nın şehir içi taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayan, profesyonel ekip sizi burada karşılayacak!

Şehir İçi Taşınma Programını Nasıl Yapmalısınız?

Şehir içinde taşınma gerçekleşeceği zaman her bakımdan programlı hareket etmeniz avantajdır. Kendinizi yormadan, çevrenize zarar vermeden, zaman kaybı yaşamadan taşınmak için bazı önemli adımlara dikkat etmek gerekir. Eğer planlı ve programlı hareket edilirse; aynı şehir içinde taşınma pratik ve keyifli geçebilir. Programı yaparken şu önerilerimize dikkat edebilirsiniz:

 • Çalışma hayatınıza göre ya da uygun olduğunuz saatlere göre taşınma saatini belirleyebilirsiniz.
 • Şehir içi taşınma gerçekleşmeden önce, tavsiyemiz klimaları önceden yeni evinize göndermelisiniz.
 • Boş evde oluşan soğukluğu kırmak adına doğalgaz ve kombi kontrollerini yapmayı unutmayın.
 • Taşınacağınız yeni evin olduğu konumu önceden araştırın. 
 • Eğer cadde üzerinde bir konuma taşınacaksanız; araç trafiğini aksatmayacak şekilde nakliye yapılmasını sağlayın.
 • Yoğun ve kalabalık konumlarda günün ilk saatlerinde taşınmak için program yapabilirsiniz.
 • Gideceğiniz konumda çevreye zarar vermemek için gece geç saatlerde taşınmak yerine daha sağlıklı saatleri tercih edebilirsiniz.
 • Şehir içi taşınma anında kullanılacak asansör sistemi çevreye biraz ses verebilir.
 • Oluşacak ses ve görüntü telaşını en aza indirmek için komşularınızla tanışıp onlara durum hakkında bilgi verebilirsiniz.
 • Taşınma gününde özel ve kıymetli eşyalarınızı kendi aracınızda taşıyabilirsiniz.
 • Kaybolma ve kırılma ihtimali olmasa dahi içinizin rahat edeceği şekilde taşınma yaşamanızı dileriz.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Ne Zaman Hizmet Verir?

Güvenilir ve doğru taşınma hizmeti almak için Mr Usta ile tanışıp taşınabilirsiniz. Bulunduğunuz konumda çalışan firmalar, genellikle sabah 07:00 ile akşam 20:00 arasında çalışabilir. Eğer size uygun bir saatte taşınma programı yapmak isterseniz; Mr Usta şehir içi taşınma hizmeti için iletişime geçebilirsiniz. Size en uygun zaman diliminde, profesyonel ekibimizle taşınma telaşınızı birlikte keyifli ve pratik bir sürece dönüştürebiliriz!

En Yakın Şehir İçi Taşınma Firması

Siz neredeyseniz; Mr Usta evden eve nakliyat firmaları da orada! Size en uygun rakamları veren ve konumunuza en yakın yerde bulunan firmaları seçmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Rezervasyon yapmak için hizmet formunu doldurmanız yeterli. Hesaplanan fiyatı gördükten sonra eğer program yapmak isterseniz; hizmeti onaylayarak gerisini Mr Usta’ya bırakabilirsiniz. En yakın şehir içi taşınma firmasını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Mr Usta güvenilir ekibi ve profesyonel donanımlarıyla, yeni yuvanıza mutlu bir adım atmanıza yardımcı olacak!

İhtiyacın Olabilecek Diğer Hizmetler

Boş Ev Temizliği

Tesisatçı

Elektrikçi

Boyacı

İnternet Bağlantı Problemleri