İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,72/5

ŞEHİRLER ARASI TAŞINMA

Mr Usta, hizmet garantisi, kredi kartı ile taksitli ödeme imkanı, oluşabilecek hasarlara karşı taşınma sigortası ve her ihtiyacın için ulaşabileceğin müşteri hizmetleri ile profesyonel şehirler arası taşınma deneyimini sunuyor.
249,90 TL 'den başlayan fiyatlar
Şehirler Arası Taşınma Hizmeti Almak Hiç Bu kadar Kolay Olmamıştı!

Ev taşımanın ne kadar stresli ve yorucu olduğunu biliyoruz. Özellikle tanımadığın veya referansı olmayan bir nakliye firması ile çalışmak endişeni arttırabilir. Mr Usta olarak, İstanbul, İzmir ve Ankara çıkışlı şehirler arası taşınma talepleriniz için profesyonel ekibimizle size özel araçlar ile hizmet sağlıyoruz. Doğru ücretlendirme için keşif hizmeti sağlıyor ve ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Keşif hizmeti sonrasında parsiyel taşıma günü bekleme derdi olmadan istediğin tarihte taşınma işlemini sağlıyoruz.

Tüm ustalar taşıma yetkinlik belgelerine sahip ve deneyimlidir. Ustalar Mr Usta sistemine kayıt olmadan önce eğitimden geçer, dilediğin gün kapında olur, eşyalarını dikkatle ve özenle taşırlar.

Mr Usta taşınma sürecinde teklif toplamaktan ve taşınma günü fiyat değişiklerinden seni korur. Şeffaf ve sabit fiyat politikası ile ihtiyacına göre siparişini verebilir, online ödeme ve kredi kartına taksit imkanından faydalanabilirsin. Ayrıca işlem sonunda Mr Usta faturanı oluşturur ve mail yoluyla sana iletir.

Taşınma esnasında eşyalarının güvende olması Mr Usta olarak en büyük önceliğimiz. Hizmet boyunca tüm eşyaların Mr Usta taşınma sigortası ile güvence altındadır.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Taşınma Hizmetlerimiz
Image 1
Usta Boyacı
Usta Boyacı

Mr Usta olarak yetkin ekibimiz ile sana özel keşif hizmeti sağlıyor ve boya badana için tüm ihtiyaçlarını analiz ediyoruz. Rutüş, tavan boyası, belirli bir alan boya işlemi, malzeme ve boya tedariği gibi tüm ihtiyaçların için Mr Usta'dan kaliteli hizmet satın alabilirsin. Hizmet detayları ve sipariş vermek için "Daha Fazlası" butonuna bas.

Image 2
Boş Ev Temizliği
Boş Ev Temizliği

Taşındığın evi temizletmek istiyorsan temizliğin ustası yanında. Mr Usta, işinin ehli usta temizlikçi ekibiyle taşınma sürecini kolaylaştırıyor. Bilinenin aksine boş ev ya da inşaat sonrası temizlik ince işçilik ister ve özel ekiplerin çalışması gerekir. Boş ev temizliği hizmetimizde özenle seçilmiş hizmet verenlerimiz ve tüm malzeme tedariği dahil kaliteli hizmet sağlıyoruz. Hizmet detayları ve sipariş vermek için "Daha Fazlası" butonuna bas.

Image 1
Usta Klimacı
Usta Klimacı

MrUsta olarak işin ehli ustalarımız ile eski evindeki klimanın güvenle demontajını sağlıyoruz. Dilersen arıza ve bakım hizmetlerimiz ile klimanın ömrünü uzatacak hizmetlerimizden faydalanabilirsin. Hizmet detayları ve sipariş vermek için "Daha Fazlası" butonuna bas.

Şehirler Arası Taşınma Ayrıcalığını Mr Usta ile Güvenle Yaşayın!

Bulunduğunuz konumdan farklı bir şehir merkezine ya da ilçesine taşınma fikri size ilk etapta stresli ve endişe verici gelebilir. Eşyaların toplanması, güvenle paketlenmesi, güvenilir bir firma ile taşınması taşınacak kişilerin gözünde büyür de büyür… 

Mobilyalar, beyaz eşyalar, evdeki tüm eşyalar bir arada nasıl gidecek kaç gün yorulacağım diye düşünür durursunuz. Size bu konuda yardımcı bir el uzanacak ve Mr Usta şehirler arası taşınma hizmeti sayesinde işler beklediğinizden daha hızlı halledilecek!

Ödeme kolaylığı ve güvenilir itibar sağlayan Mr Usta şehirler arası taşınma ekipleri, yeni bir noktaya ataması yapılan ya da farklı bir şehirde yaşamak isteyen pek çok kişinin mutlu başlangıç yapmasına yardım ediyor. Alanında uzman ekiplerin, samimi ve pratik çalışması sonucunda ortaya çıkan taşınma hizmeti; endişe eden birçok kişinin derin bir nefes almasına destek oluyor.

Şehirler arası taşınma tecrübesi olmayanların aklında birkaç soru işaretinin oluşması, şu süreçte çok doğal. Acaba hangi firma ile çalışmalıyım? Eşyalarım taşınırken kırılır mı? Taşınırken neye dikkat etmeliyim? İşte bu sorularla kafası karışan onlarca kişinin içini rahatlatmak adına buradayız. 

Mr Usta şehirler arası taşınma ayrıcalığını yaşayıp eski evinizden keyifle ayrılmaya hazır mısınız? Yeni yuvanızda ve bölgenizde sıfır stres ile taşınma telaşını atlatıp günlerin tadını çıkarabilirsiniz. Bunun için sizleri Mr Usta taşıma hizmetleri ile tanıştıracağız. Şehirler arası nakliyat firması seçerken dikkat etmeniz gerekenleri ve bilmeniz gereken tüm detayları Mr Usta’ya güvenerek öğrenebilirsiniz!

İstanbul ve Ankara'da Şehirler Arası Taşınma Hizmeti Veren Firmalar

Mr Usta olarak, profesyonel ekibimiz ve modern ekipmanlarımız ile İstanbul ve Ankara'da şehirler arası taşınma işlemlerinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Mr Usta, İstanbul ve Ankara'da şehirler arası taşınma işlemleri sırasında müşterilerine zaman ve bütçe tasarrufu sağlamaktadır. Bu nedenle İstanbul ve Ankara'da yaşayıp farklı şehirlere taşınma planlıyorsanız Mr Usta'dan sigortalı ve profesyonel bir taşınma hizmeti alabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliye Firmaları Ne İş Yapar?

Şehirler arası taşıma firmaları, eşyalarınızı toplayıp taşınacağınız konumunuzda size ulaşır ve taşınma sürecini daha sağlıklı atlatmanıza yardım eder. Eşyalarınızı gruplandırıp paketler ve hassas ürünlerinizi ambalajlara sararak zarar görmesini önler. 

Tıpkı evden eve taşıma hizmetinde olduğu gibi alanında uzman ekipler, sizin taşınma sürecinizi hızlandırır. Eşya miktarına göre personel sayısı belirlenir. Genellikle her oda için 1 personel ekibe dahil olur. Montaj ve asansör kontrolü için ayrı bir personel çalışır. 

Şehirler arası nakliye firmaları, gideceğiniz şehir konumuna göre profesyonel hizmet vermektedir. Belgeleri tamamlanmış, izinleri alınmış uzman nakliyeciler sayesinde bir şehirden diğer şehre taşınmanızı pratik hale getirir.

Daireniz kaçıncı katta olursa olsun, asansör donanımı güvenlik önlemleri alınarak kurulur ve nakliye aracına kontrollü şekilde aktarılır. Aktarma işleminde cam, mobilya, beyaz eşya, kıyafetler uygun varil ya da kasalar yardımıyla taşınır.

İş, kesin dönüş, emeklilik hayatı, eğitim ya da öğretim kaynaklı tüm şehirler arası taşınma işlemlerinde Mr Usta şehirler arası nakliyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmeti alanlar, eşyalarının güvenli şekilde alanında uzman kişilerce taşınmasını keyifle izliyor. Stres, kaygı ve telaş olmadan siz de farklı bir şehir içine taşınırken Mr Usta taşınma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz!

Başka bir şehirde evinize taşınmadan önce evi temizletmek için Mr Usta Boş Ev Temizliği hizmetinden faydalanın! Tecrübeli ekip, siz yerleşmeden önce evi size tertemiz hazır hale getirsin.

Şehirler Arası Nakliye Firmasını Neye Göre Seçmelisiniz?

Şehirler arası nakliye firması seçerken tereddüt edebilirsiniz. Eşyalarınızı emanet edeceğiniz ekibi daha önce hiç görmediğiniz için aklınıza soru işaretleri oluşabilir. Eğer çevrenizden gelen öneri sayesinde herhangi bir taşıma şirketiyle anlaşıyorsanız; sağlıklı iletişim kurarak beklentinizi ve alacağınız hizmeti konuşabilirsiniz. 

İlk defa şehirler arası taşınma deneyimini yaşayacaksanız; sizlere önereceğimiz bilgileri bu süreçte hatırlayabilirsiniz. Eğer aklınızda hala soru işareti oluşuyorsa; Mr Usta şehirler arası taşınma hizmeti alarak kendinizi ve eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz. 

  • Şehirler arası taşınma sürecinde iyi bir firma seçmek için sağlıklı iletişim kurabildiğiniz firmalar önceliğiniz olmalı.
  • Yüksek katlara kolay ulaşım ve hızlı taşınma için asansör desteği olan firmaları seçebilirsiniz. 
  • Eşyalarınızı sarmak için ambalaj desteği, ufak eşyalar için varil ya da kasa imkanı olan firmalar size her zaman kolaylık sağlayacaktır.
  • İşinde uzman taşıma firması, size kısa sürede verimli çalışma sunar.
  • Çalışma anında yemek molası ya da öğle tatili isteyen firmalar, işinizin uzamasına neden olabilir.
  • Genellikle taşıma firmaları ara vermeden eşya nakliye etmeye devam eder.
  • Elbette kısa molalar herkese iyi gelecektir ancak işini uzatan firmalara karşı tavrınız net olmalıdır.
  • Sizi asla yarı yolda bırakmayan, işine sahip çıkan, müşteri memnuniyetini ve verimli sonuçları önemseyen şehirler arası taşıma firmalarını Mr Usta sayesinde tanıyabilirsiniz!

Şehirler Arası Taşıma Firması Ne Zaman Çalışır?

Şehirler arası taşıma firmaları haftanın her gününde ve mesai saatleri içinde çalışmaktadır. Günün ilk saatlerinde ilk taşıma işlemini yaparak belirlenen yola çıkarlar. Eğer yakın zamanda farklı bir şehir için taşınma planı varsa; şimdiden Mr Usta’dan şehirler arası taşınma randevusu oluşturabilirsiniz. Görev değişimleri, yeni atamalar ve şehir değişikliği yapan kişilerin sayısı çok fazla olduğundan; taşıma sürecinde yoğunluk yaşanabilir. 

Evinize taşınmadan, bir önceki sahibinden ya da kiracısından kalan izleri temizlemek için Mr Usta Boyacı hizmetinden faydalanın; evin havası, boya ve badanası siz gelmeden tertemiz olsun!

En Yakın Şehirler Arası Nakliyat Firması

İstanbul’dan şehirler arası taşınma firması arayanlar için güvenilir bir firma olarak karşınıza Mr Usta çıkmakta. Bulunduğunuz konumu sistemdeki formda belirttiğiniz durumda, konumunuza en yakın şehirler arası çalışan taşıma firmaları önerilmektedir. Bu firmaların uygunluğuna göre yeni adresinize, güvenilir şekilde eşyalarınızı gönderebilirsiniz.

Mr Usta’dan Şehirler Arası Taşıma Hizmetini Nasıl Alabilirsiniz?

Mr Usta İlk siparişinizde hem anında %25'e varan indirim, hem de "Mr Usta Keyif Paketi" kazanma fırsatı sunan taşıma hizmetine sahip.

Şehirler arası taşıma hizmetini almak için web sitemizi inceleyip -taşınma- kategorisine ulaşmanız gerekiyor. Bu kategoride sizi belgeleri tamamlanmış, uzman ekiplerce kontrol edilen taşıma hizmeti karşılayacak. 

Şehirler arası taşıma ücretini merak ediyor olabilirsiniz. Gideceğiniz konumun uzaklığı ve eşya kapasitesine göre fiyat belirlenmektedir. Piyasa ortalamasında en uygun rakamları almak ve taşınma sürecini keyifli hale getirmek için Mr Usta şehirler arası taşınma hizmetini inceleyebilirsiniz.

Ayrıca taşınma öncesinde evinizi temizlemek isterseniz boş ev temizliği hizmeti size büyük kolaylık sağlayacak! Kira sözleşmesine evinizi boyatıp teslim etmeniz yazılıysa; Mr Usta boya hizmeti alarak bu konuda yorulmadan yapılacaklar listesini tamamlayabilirsiniz. Eşyalarınızı yeni evinize göndermeden önce de konumunuza uygun boş ev temizliği hizmeti alarak öncesinde temizlik yaptırabilirsiniz.

Taşınma sürecini iyi hatırlamak, eşyalarınızı korumalı ve güvenli şekilde yeni adresinize göndermek için Mr Usta şehirler arası nakliyat hizmeti almayı unutmayın!

İhtiyacın Olabilecek Diğer Hizmetler

Boş Ev Temizliği

Tesisatçı

Elektrikçi

Boyacı