İlk Siparişine Özel %40 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA40
4.9/5

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Biliyoruz temizlik konusunda bir türlü memnun kaldığın hizmeti bulamadın. Beklediğin hizmet parmaklarının ucunda, Mr Usta en iyi Usta Temizlikçileri ile yanında!
1.164,90 TL 'den başlayan fiyatlar
PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Boş ev temizliği, haşere ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetlerimiz ile sağlıklı yaşayacağın ortamları yaratıyoruz. Tek yapman gereken web sitemiz veya uygulamamız üzerinden kolayca siparişini oluşturmak. MrUsta gerekli ekipmanlar ve Usta Temizlikçileri ile her zaman yanında.

Boş Ev Temizliği
Boş Ev Temizliği
Boş Ev Temizliği

Geride bıraktığın ev ve anıların, yeni ev ve hayallerin. Güzel bir veda veya temiz bir başlangıç için temizlik işlemlerini sen mutlu ol diye yapıyoruz. En az 2 işin ehli Usta Temizlikçi ile, sigortalı ve malzemeleri dahil hizmet parmağının ucunda.

Dezenfeksiyon
Dezenfeksiyon
Dezenfeksiyon

Sağlıklı, hijyenik ve steril bir hayatı hak ediyorsun. Ev veya ofisin için kimyasal içermeyen, doğa dostu, geri dönüşümü olan ürünler ile dezenfeksiyon hizmet almak parmaklarının ucunda.

Haşere ve Böcek İlaçlama
Haşere ve Böcek İlaçlama
Haşere ve Böcek İlaçlama

Haşere ve böcekler ile ilgili yaşadığın problemler için çok geç olmadan harekete geç! Ofis veya evin için sadece birkaç adımda ilaçlama hizmeti siparişi verebilirsin.Mr Usta ile tüm haşere problemlerinden anında kurtul.

Koltuk & Halı Yıkama
Koltuk & Halı Yıkama
Koltuk & Halı Yıkama

Halı ve koltuklarına zarar veren bezler ve yanlış deterjanlarla silme yöntemini bırakabilirsin. Bu hizmetleri ustasından alarak, modern yöntemlerle tertemiz , ilk günkü halı ve koltuklara kavuşabilirsin.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!