İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4.6/5

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Biliyoruz temizlik konusunda bir türlü memnun kaldığın hizmeti bulamadın. Beklediğin hizmet parmaklarının ucunda. Mr Usta en Usta Temizlikçileri ile yanında!
1.164,90 TL 'den başlayan fiyatlar
PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

İstanbul, Ankara ve İzmir'de Boş ev temizliği, halı ve koltuk yıkama, haşere ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetlerimiz ile sağlıklı yaşayacağın ortamları yaratıyoruz. Tek yapman gereken web sitemiz veya uygulamamız üzerinden kolayca siparişini oluşturmak. Mr Usta gerekli ekipmanlar ve Usta Temizlikçileri ile her zaman yanında.

Mr Usta olarak ustalarımızı özenle seçiyor ve Mr Usta akademiden aldıkları eğitimler ile sana hizmet verecek duruma getiriyoruz. Mr Usta'dan alacağın koltuk yıkama, halı yıkama, boş ev temizliği, ilaçlama, dezenfeksiyon vb hizmetler için Mr Usta olarak hizmet garantisi veriyoruz. Ayrıca tüm hizmetlerimiz Mr Usta sigorta poliçesi ile güvence altındadır.

Mr Usta hizmet kategorisi bazında usta ihtiyaçların için sabit fiyat garantisi vermektedir. Web sitemiz ya da aplikasyonumuz üzerinden istediğin gün ve saat aralığına online ödeme avantajıyla kolaylıkla randevu oluşturabilir, profesyonel usta hizmetlerine kolayca ulaşabilirsin.

Saatinde gelmeyen usta tecrübesi yaşamak istemiyorsan, evinde ücret değişikliği yaşanmasını istemiyorsan, faturalı hizmet almak istiyorsan ve sigortalı işin ehli ustalardan hizmet olmak istiyorsan Mr Usta tam sana göre hizmet sağlıyor.

Koltuk & Halı Yıkama
Koltuk & Halı Yıkama
Koltuk & Halı Yıkama

Halı ve koltuklarına zarar veren bezler ve yanlış deterjanlarla silme yöntemini bırakabilirsin. Bu hizmetleri ustasından alarak, modern yöntemlerle tertemiz , ilk günkü halı ve koltuklara kavuşabilirsin.

Dezenfeksiyon
Dezenfeksiyon
Dezenfeksiyon

Sağlıklı, hijyenik ve steril bir hayatı hak ediyorsun. Ev veya ofisin için kimyasal içermeyen, doğa dostu, geri dönüşümü olan ürünler ile dezenfeksiyon hizmeti almak parmaklarının ucunda. Hizmet detayları ve sipariş vermek için "Daha Fazlası" butonuna bas.

Haşere ve Böcek İlaçlama
Haşere ve Böcek İlaçlama
Haşere ve Böcek İlaçlama

Haşere ve böcekler ile ilgili yaşadığın problemler için çok geç olmadan harekete geç! Ofis veya evin için sadece birkaç adımda ilaçlama hizmeti siparişi verebilirsin. Mr Usta ile tüm haşere problemlerinden anında kurtul. Hizmet detayları ve sipariş vermek için "Daha Fazlası" butonuna bas.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!