İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,35/5

HAŞERE VE BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

Haşere ve böcekler ile ilgili yaşadığın problemler için çok geç olmadan harekete geç! Ofis veya evin için sadece birkaç adımda ilaçlama hizmeti siparişi verebilirsin. Mr Usta ile tüm haşere problemlerinden anında kurtul.
549,90 TL 'den başlayan fiyatlar
Hizmet Detayları

Küçük veya büyük, gözlerinle görmesen de orada olabilirler, fakat kalabalık olduklarını unutma! Etkili ve steril bir şekilde çözüm Mr Usta'da.

İstanbul, İzmir ve Ankara'da ofisin ya da evin için talep ettiğin hizmet detaylarına göre işin ehli ustalarımız ile profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmeti sağlıyoruz.

Mr Usta olarak eğitimden geçmiş ustalarımız ile hizmet ihtiyaçlarına en doğru çözümleri yaratmaya çalışıyoruz. Rezervasyon anında önden hizmet ücretlerini görüp sabit fiyat avantajıyla hizmetlerimizden faydalanabilirsin. Üstelik hizmet ihtiyaçlarına hizmet garantisi veriyor ve olası hasarlardan korumak adına sigorta poliçemiz ile güvence sağlıyoruz.

Usta aramaktan ve usta beklemekten yorulduysan, hizmet detaylarını belirterek sabit fiyat ve online ödeme avantajıyla istediğin gün ve saat için kolayca sipariş oluşturabilirsin.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!