İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,71/5

USTA BOYACI HİZMETLERİ

Boya badana ince işçilik ve ustalık ister! Mr Usta olarak, boya bada hizmet ihtiyaçlarına güvenilir ve profesyonel çözümler sunuyoruz. İşin ehli ustalardan istediğin gün ve saat aralığına kolayca sipariş oluşturabilmek için şimdi rezervasyon yap ve işlerini hızlıca hallet.
249,90 TL 'den başlayan fiyatlar
Mr Usta'nın Hızlı ve Güvenilir Usta Boyacıları Senin için Hazır!

Taşındığın için boyacıya mı ihtiyacın var? Evini boyatma zamanı mı geldi? Mr Usta'nın güvenilir ve işin ehli ustaları boya badana hizmet ihtiyaçların için yanında.

İstanbul, İzmir ve Ankara'da ister evinin bir bölümü isterse evinin tamamı için işin ehli usta boyacılarımızdan hizmet alabilirsin.

İster m2 üzerinden sabit fiyat alarak işçilik hizmeti alabileceğin gibi, istersen keşif hizmeti satın alarak tüm ihtiyaçlarını evinde ustalarımıza aktarabilir ve teklif alabilirsin. Boya dahil ve hariç olmak üzere senin taleplerine uygun boya badana hizmeti sağlıyoruz.

Mr Usta olarak eğitimden geçmiş ustalarımız ile hizmet ihtiyaçlarına en doğru çözümleri yaratmaya çalışıyoruz. Rezervasyon anında önden hizmet ücretlerini görüp sabit fiyat avantajıyla hizmetlerimizden faydalanabilirsin. Üstelik hizmet ihtiyaçlarına hizmet garantisi veriyor ve olası hasarlardan korumak adına sigorta poliçemiz ile güvence sağlıyoruz. Usta aramaktan ve usta beklemekten yorulduysan, hizmet detaylarını belirterek sabit fiyat ve online ödeme avantajıyla istediğin gün ve saat için kolayca sipariş oluşturabilirsin.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Usta Boyacı Hizmetleri
Image 1
Boya Badana
Boya Badana

Mr Usta tarafından özenle seçilmiş işin ehli ustalar ile sana özel boya badana hizmeti sağlıyoruz. Hizmet ihtiyacına istinaden keşif hizmeti sağlayıp malzeme dahil tüm ihtiyaçlarına çözüm yaratıyoruz. Mr Usta'dan sabit fiyat, istediğin tarih ve saat aralığına kolayca sipariş oluşturarak profesyonel hizmet alabilirsin.

Image 2
Boya Badana - Tadilat
Boya Badana - Tadilat

Boya bada öncesi duvarda yer alan deliklerin kapanması mı gerekiyor? Ya da su almış ya da küflenmiş duvarların öncelikle tadilata mı ihtiyacı var? Boya badana işlemi öncesinde tadilat gerektiren işlemler için Mr Usta'nin profesyonel ustalarından kolaylıkla hizmet alabilirsin.

Değerlendirmeler

Boya için Murat ustadan destek aldık ve çok memnun kaldık. Murat usta işini titiz ve özenli yapıyor, zamanında teslim aldık ve üstelik işlem bittiğinde evi tertemiz bırakmıştı. Kendisine güvenebilirsiniz ve mutlaka boya için tercih etmenizi öneririm.

S
Simge A

Gelen arkadaş gerçek bir ustaydı. Kombi hizmeti alıp evimi Sibirya dan Qatar a taşımış gibi oldum :) artık sıcak bir yuvamız var. Böyle profesyonel ekiplerle iletişim kurmakta çok kolay oluyor.

V
Volkan İ

Aldığım hizmetten memnun kaldım. Bir gün içerisinde bitirildi.

M
Mesut T

Mr Usta'dan aldığımız hizmetten genel olarak çok memnun kaldık. Biz, tavan sıvası ve boya işlemi yaptırdık. Güleryüzlü ve saygılı ustamız, hergün söylenen vakitte gelerek, işi aksatmadan, tertemiz ve düzgün bir şekilde bitirdi. Tüm işlemler planlandığı gibi zamanında tamamlandı. Online sipariş, online ödeme ve iletişim süreçleri de ayrıca sorunsuz ve oldukça kolaydı. Çok teşekkür ederiz.

G
Göktuğ G

Murat usta çok özenli, tertemiz çalıştı. İlk hizmetimizdi memnun kaldık ve herkese öneriyoruz

M
Merve E

Boyacı

Evlerimiz ve iş yerlerimiz en çok vakit geçirdiğimiz, dekorasyonuna en çok önem verdiğimiz yerler arasındadır. Bu yerlerin dekorasyonunun önemli bir parçası da duvar ve tavan boyalarıdır.

Evinizin veya ofisinizin içine yerleştireceğiniz mobilyaların daha iyi görünmesi duvarların rengi sayesinde olur. Hatta seçeceğiniz doğru boya rengi ile küçük bir odanın veya evin daha büyük görünmesini bile sağlayabilirsiniz. Bunun için renk seçiminde son derece dikkatli olmalısınız.

Boyanın rengi kadar önemli olan bir husus ise yapım aşamasıdır. Bu aşamada boyama işlemi konusunda tecrübe sahibi birinden destek almanız gerekir. Bunun için tecrübeli bir boyacı arayışına girebilirsiniz. Bilhassa kullanım durumunda olan bir evin boyanması evinizin içindeki eşyaların zarar görmemesi adına son derece önemlidir.

Siz de işini iyi yapan ve güvenle evinizi ya da ofisinizi emanet edebileceğiniz bir boyacı arıyorum diyorsanız Mr Usta her zamanki gibi yanınızda! Mr Usta’nın tecrübeli boya badana ustaları ile artık günlerce arayış içinde olmak, ustayı bulduktan sonra da günlerce beklemek zorunda değilsiniz. En kısa sürede en iyi boya badana hizmetini en güvenli şekilde Mr Usta ile alabilirsiniz.

İstanbul ve Ankara'daki Güvenilir Boyacılar

Evinizi ya da iş yerinizi yenilemek istediğinizde, güvenilir bir boya badana ustası bulmak önemlidir. Mr Usta olarak, hem İstanbul'da hem de Ankara'da güvenilir boyacı hizmeti sunuyoruz. İstanbul ve Ankara boyacı arayışlarınızda siparişinizi oluşturarak ya da bizimle iletişime geçerek, deneyimli ve profesyonel bir boyacı ile çalışmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

İstanbul ve Ankara badanacı ihtiyaçlarınızda, Mr Usta olarak size kaliteli hizmet sunmak için buradayız. Uygun fiyatlarla ve garantili hizmetlerimizle sizlerin iyi bir hizmet almanız için çalışıyoruz. Bize ulaşarak, evinizin ya da iş yerinizin boya badana ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı ve etkili bir çözüm elde edebilirsiniz.

Mr Usta olarak İstanbul ve Ankara'da ihtiyacınız olan profesyonel badana hizmeti sunuyoruz. İstanbul'da güvenilir boyacı, Ankara'da iyi boyacı arayışlarınıza son veriyoruz. Evinizin boyasını yenilemek, duvarlarınızı dilediğiniz renklerde boyatmak için en iyi seçenekleri sunuyoruz. İstanbul boyacı ve Ankara badanacı hizmetlerimizde yalnızca kaliteli malzemeler kullanıyor ve en önemlisi işimizi zamanında teslim ediyoruz.

Boya Ustası Nedir, Ne İş Yapar?

Boya öncesi boyanacak yüzeyle ve boya malzemeleriyle ilgili hazırlık işlemlerini yerine getiren, gerekli tüm alanlara boyama işlemini uygulayan, gerekli durumlarda vernikleme işlemlerini de yapan ustalara boyacı denir.

Boyacı ustası olarak görev yapan kişiler boya yapılacak mekanı gördükten sonra malzemelerle ilgili planlama sürecine girerler. Boya yapılacak yer için ne kadar boya ve başka hangi malzemelerin gerektiğini belirlemek de boyacıların görevleri arasında yer alır.

Boya rulosu ve ince boya fırçaları, boya karıştırmak için kullanılacak bir kova, temiz bir bez, su, tiner, zımpara, muşamba veya naylon, merdiven, kağıt bant, boya ızgarası, spatula, boya karıştırmak için kullanılacak bir çubuk, boya eleği, alçı gibi malzemeler bir boyacının ihtiyaç duyacağı malzemeler arasında yer alır.

Malzemeler belirlendikten ve hazırlandıktan sonra ustalar boya işlemini uygulayacakları yerde hazırlık aşaması için gerekenleri halleder. Kullanım durumunda olan bir ev boyanacaksa evdeki eşyaları odanın ortasına toplamak ve eşyaların üzerine boyacı naylonu sermek de boyacı ekibinin görevleri arasında yer alır. Örneğin boyacının bir başka görevi de duvarlarda onarılması gereken delikler varsa bunları alçıyla kapatarak düzleştirmek ve boyamaya hazır hale getirmek olarak bilinir.

Boya yapmak için malzemeler ve mekan hazır hale getirildikten sonra sıra boyanın ve badananın hazırlanmasına gelir. Boyacının boya kutusunda yazan talimatlara bakarak boya hazırlama işlemini gerçekleştirmesi gerekir. Zira her markanın ve boyanın hazırlığı için farklı işlemler ve ölçüler gerekebilir. Boyacı kabı ve uzun bir çubuk yardımıyla boya inceltme ve karıştırma işlemleri yapıldıktan sonra sıra boyacının boyama işlemini gerçekleştirme aşamasına gelir.

Boyanın gidişatına göre kaç kat boya uygulanması gerektiğine karar vermek, gerekirse 2. kat boyayı uygulamak da boyacının görevleri arasındadır. Her kat arasında 2-3 saat beklemek hem boyacı için faydalı olur.

Tüm önlemlere rağmen boyama işlemi sırasında yerlere birkaç damla boya damlaması durumunda boyacı bu boya lekelerini yerden tinerle silmeli ve temiz hale getirmelidir.

Son olarak ise boyacı evi veya iş yeri boyanan kişinin görüşlerini ve memnuniyet durumunu öğrenerek boyama işlemine son vermelidir.

Mr Usta ile En İyi Boyacılara Ulaşmak Mümkün!

Bir önceki bölümde saydığımız tüm görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getiren Mr Usta boyacıları size en iyi boya hizmetini vermek için her zaman hazır! Tek yapmanız gereken Mr Usta uygulaması veya internet sitesi üzerinden ilgili menüye girerek rezervasyon yapmak!

Sizin istediğiniz tarihte ve tam saatinde Mr Usta ekibinde görev alan tecrübeli ve usta boyacılar beklentilerinizi karşılar. Üstelik usta peşinde koşmak, günlerce usta beklemek ve işlerinizi aksatmak zorunda kalmazsınız. Boyacı ustası İstanbul için her zaman en doğru tercih olan Mr Usta ekibindeki boya ustaları aşağıda sayacağımız özellikleri en iyi şekilde taşır:

 • Mr Usta aracılığıyla evinize gelecek olan boyacı ustasının en önemli ayrıcalığı tam vaktinde hizmet vermek üzere kapınızda olmasıdır. Mr Usta ile asla yarı yolda kalmazsınız!
 • Mr Usta ekibinde yer alan usta boyacılar özenli bir değerlendirme sürecinden ve bu iş ile ilgili gerekli eğitimlerden geçmişlerdir. Bu yüzden Mr Usta’dan boyacı hizmeti aldığınızda asla endişelenmenize gerek olmaz. Tüm boya badana işleriniz kusursuz bir şekilde halledilir.
 • Boya badana işlemleri ile ilgili keşif hizmeti sağlamak da Mr Usta boyacılarının görevleri arasındadır.
 • Mr Usta’da görev alan usta boyacılar, boyama sırasında ihtiyaç duyulabilecek tüm boyacı malzemeleri ile ilgili çözüm önerilerini size sunar.
 • Boya öncesi gereken tüm hazırlıkları Mr Usta ekibi eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Bu hazırlıklara evdeki eşyalarınızın bir araya toplanması, üstlerinin örtülmesi de dahildir.
 • Mr Usta’dan boya hizmeti aldığınızda boyama sonrası herhangi bir yerde istenmeyen boya izine rastlamazsınız. Zira tecrübeli teknik ekip istenmeyen durumların meydana gelmemesi için gerekli tüm önlemleri alır!
 • Mr Usta’nın boyacıları boya işlemleriniz için size söz verdiği zamanda işlerinizi bitirir. 3 günde boya işlemlerinin tamamlanması için anlaştıysanız bu gün sayısında sarkma olmaz.
 • Mr Usta ekibi evinize boya yapmak için geldiğinde bu iş için tasarlanmış özel kıyafetlerle gelir.
 • Boya uygulamasına dair Mr Usta ile ilgili memnuniyet durumunuz sadece boya işlemi bittiğinde değil, boya sürecinin devam ettiği her gün sorulur. Buradaki amaç memnuniyet durumunuza ve beklentilerinize göre bir yol çizmektir.
 • Boya öncesi evinizde tadilat yaptırmak istiyorsanız bu hizmet de Mr Usta’da mevcut. Duvarlarda yer alan delikler veya pürüzlü yerlerin alçı yardımıyla onarılması bu hizmete örnek olarak verilebilir. Mr Usta tüm bu işlemleri ustalıkla halleder!
 • Tüm bu işlemler olup biterken size sadece işlemlerin bitmesini beklemek, arkanıza yaslanıp keyif kahvenizi içmek düşer!

Ev Boyama Ne Kadar Tutar?

Evinin boyanma zamanın geldiğini düşünenler ve bunun için boyacı ustası arayanlar boyama işlemi öncesinde çeşitli konularda araştırma yapar. Bu konulardan birisi de boyacı fiyatları olur. Mr Usta müşteri odaklı politikasıyla her zaman en iyi hizmeti size en uygun fiyatlarla ve bütçenizi yormayacak şekilde vermek için çalışır. Bununla birlikte Mr Usta’da yer alan boya hizmetinin fiyatları çeşitli ölçütlere göre değişiklik gösterebilir.

Fiyatlar konusunda etkili olan ilk husus oda sayısıdır. Evinizin tamamını boyatmakla tek bir odasını boyatmak arasında doğal olarak bir fiyat farkı ortaya çıkar.

Boyanacak yerlerin boya ihtiyacı da fiyat farklarının oluşmasına sebep olabilir. Örneğin tek kat boya ile iki kat boya işlemi arasında da fiyat farkları oluşabilir.

Evinizde boya öncesi tadilat gerektiren işlemler de bu noktada önemli bir etkendir. Boya öncesi gereken işlemler de hizmete dahil olunca fiyat bir miktar yükselebilir.

Özetle fiyatlar konusunda belirleyici unsur boyanacak yerlerin niteliği ve niceliği ile alakalıdır. Ancak Mr Usta boyacı fiyatları konusunda da işlerinizi mümkün olduğunca kolaylaştırır ve müşterisinin her zaman yanındadır!

En Yakın Boyacı

Evinizin dekorasyonunda önemli bir yer tutan boya konusunda güvenilecek bir adres ve bu işi en hızlı şekilde halledebilmek için en yakın boyacı arıyorsanız Mr Usta en doğru adres! İşinde usta olan boyacılar evinize gelerek sizi hiç yormadan dilediğiniz tüm boya işlerini hallederler. Bu işlemleri yaparken ise son derece titiz davranarak evinizin önemli yerlerine ve eşyalarına istenmeyen boya izleri bırakmazlar. Hızlı, temiz ve güvenilir bir boya hizmeti için en yakın boyacı Mr Usta ile kapınızda! Hem de istediğiniz gün ve saat aralığında!

İhtiyacın Olabilecek Diğer Hizmetler

Evden Eve Taşınma

Boş Ev Temizliği

Tesisatçı

Elektrikçi

Şehirler Arası Taşınma