İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,42/5

MR USTA KLİMACI HİZMETLERİ

Klima montaj, bakım, temizlik ve tamir ihtiyaçları için güvenilir Usta bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Günlerce beklememek için hızlıca sipariş oluştur ve istediğin tarih ve zaman aralığında Mr Usta kapına gelsin.
1.029,90 TL 'den başlayan fiyatlar
Haftalarca klimacı aramanıza gerek yok! Mr Usta'nın işin ehli ustalarından profesyonel hizmet alın.

Klimanın montaj, bakım, temizlik ve tamir ihtiyaçları için güvenilir Usta bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Haftalarca usta beklemene gerek yok. Tek yapman gereken hizmet almak istediğin hizmet detaylarını, hizmet almak istediğin tarih ve zaman aralığı seçerek kolayca sipariş oluşturmak.

İstanbul, İzmir ve Ankara'da klima demontaj ve montaj, arıza tespiti ve onarımı, klima gazı eksiklerinin tamamlanması, klima tesisat alt yapısının sağlanması ve bakım işlemleri için işin ehli ustalarımız ile profesyonel klimacı hizmeti sağlıyoruz.

Mr Usta olarak eğitimden geçmiş ustalarımız ile hizmet ihtiyaçlarına en doğru çözümleri yaratmaya çalışıyoruz. Rezervasyon anında önden hizmet ücretlerini görüp sabit fiyat avantajıyla hizmetlerimizden faydalanabilirsin. Üstelik hizmet ihtiyaçlarına hizmet garantisi veriyor ve olası hasarlardan korumak adına sigorta poliçemiz ile güvence sağlıyoruz.

Usta aramaktan ve usta beklemekten yorulduysan, hizmet detaylarını belirterek sabit fiyat ve online ödeme avantajıyla istediğin gün ve saat için kolayca sipariş oluşturabilirsin.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Usta Klimacı Hizmetleri
Image 1
Klima Bakım ve Onarım
Klima Bakım ve Onarım

Beklenmedik arızalarla karşılaşmamak için yıllık klima bakımı yaptırmanı öneriyoruz. Kullanım şartlarına bağlı olarak, klima bakımını en az yılda 1 kez, yaz ve kış yoğun olarak kullanıyorsanız yılda 2 kez mevsim geçişlerinden önce yaptırmalısınız. İster bakım isterse tamir hizmetleri için Mr Usta yanında.

Image 2
Klima Montaj ve Demontaj
Klima Montaj ve Demontaj

Klima montaj ve demontaj hizmetleri için kısa vadede randevu oluşturmakta zorluk mu çekiyorsun? İstediğin tarih ve saat aralığı için siparişini oluştur, Mr Usta hemen kapına gelsin.

Değerlendirmeler

Ekstra masraf çıkarmadan, işlerini düzgün yapıp gitti ustalar. Gayet memnunum. Bu sitenin en beğendiğim özelliği fiyatların hizmeti almadan görülebiliyor olması. Diğer durumda hep kandırılmış hissi uyanıyor, malum enflasyon dolayısıyla fiyat algısı yıkıldı insanların kafasında

Ö
Ömer F

Gayet memnun kaldım klima montaji işi için tercih ettim arkadaşlar özverili calişiyor tavsiye ederim

M
Murat S

Gelen ustalar nazik, her konuda yardimci oldular, sorunsuz kurulum tamamlandi.

H
Hasan s

İşinde uzman ve son derece düzgün bir ustaydı.teşekkürler

A
Anıl E

Başarılı hizmet teşekkürler.

Ö
Ömer K

Hem taşıma hem de klima servis hizmeti aldım. Toplamda 10-12 kişi görev yaptı. Hepsi birbirinden saygılı , işini düzgün yapan ve düzgün insanlardı. Sabah 7 de geleceğiz dediler ve 06:59 da kapıdaydılar. 2 kamyon eşya taşındı. 1 tek bardak bile kırılmadı. Klimacılar da aynı şekilde işin ehliydi. Her şey sorunsuz halloldu. Çok Teşekkür ederim.

O
Osman O

Klimacı

Yaz ve kış aylarında ihtiyaç duyulan bir cihaz olarak bilinen klimalar, ısınma ve serinleme gibi ihtiyaçlar için kullanılır. Klima nedir ne işe yarar sorusunun cevabını arayanlar için verilebilecek en basit tanım bu şekilde olabilir. 

Kış aylarında da klimaya ihtiyaç duyulduğundan bahsetsek de klima kullanımının en çok yaz aylarında arttığını görürüz. Zira ısınmak için farklı sistemler ve araçlar da kullanılabilir ama yaz aylarında serinlemenin en güzel aracı klimalardır. Yaz aylarında klimalar konfor düzeyimizi artırır, hatta bazı durumlarda sadece konfor için değil sağlık için de klima gerekli hale gelebilir. 

Yaz mevsiminde aşırı sıcakların olumsuz etkilerinden korunmak isteyenler çareyi klimanın sunduğu konfor alanında bulur. Bu da yaz mevsiminden hemen önce klima bakımı yaptırmayı gerektirir. Bakım yapılmadan kullanılan klimalar hem beklenen performansı sunamaz hem de sağlık için olumsuz etkileri olur. Üstelik bakım yapılmadan kullanılan klimaların ömrü de kısalır. Çok geçmeden klimanızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz ki bu da ekonomik açıdan büyük bir yük oluşturabilir. Bu sebeple her yıl düzenli olarak klima bakımınızı yaptırmanız gerekir.

Klima bakımı söz konusu olduğunda akıllara klimacılar gelir. Klimanıza bakım yaptırabilmek için bu alanda söz ve deneyim sahibi olan kişilere ihtiyaç duyarsınız. Sonrasında bakım için en uygun olacağını düşündüğünüz ve bu işten gerçekten anlayan profesyolleri aramaya başlarsınız. Zira ciddi bir bütçe ayırarak satın aldığınız klimanızı emin ellere teslim etmek istersiniz.

İşte tam da bu noktada devreye Mr Usta girer. Burada usta klimacı olarak görev alan kişilerle yolunuz kesişir. Söz konusu usta klimacılardan hangi hizmetleri alabileceğinizi detaylı olarak da öğrenmek isteyebilirsiniz. Mr Usta’da görev alan klimacıların yaptıkları işlerle ilgili ayrıntılı bilgi alabilmek için yazımızın devamını okumanızı öneririz!

İstanbul ve Ankara'da Güvenilir Klimacılar

İstanbul ve Ankara'da klima işlerinde uzmanlaşmış birçok klimacı mevcuttur. Ancak, güvenilir bir klimacı bulmak her zaman kolay olmayabilir. Bu nedenle, özellikle de acil bir durumda, Mr Usta gibi bir hizmet platformundan yararlanmak önemlidir. Mr Usta, İstanbul ve Ankara'da birçok güvenilir klima ustası ile çalışmaktadır ve bu sayede size en uygun seçenekleri sunabilir.

Klima tamir, bakım, montaj ve demontaj işleri için İstanbul ve Ankara'da güvenilir bir klimacı bulmak her zaman kolay olmayabilir. Bu noktada Mr Usta'nın profesyonel klimacılarından klima bakımı, temizliği, montajı ve demontajı konularında hizmet alabilirsiniz.

Klima Servisi Ne İş Yapar?

Mr Usta aracılığı alacağınız klima servisi tam olarak hangi hizmetleri yerine getiriyor diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İçeriğimizin bu bölümünde Mr Usta ile alabileceğiniz klima hizmetlerine göz atalım.

Klima servisi ile evinize gelecek ustanın yaptığı işler arasından ilk olarak montaj ve demontaj işinden bahsedelim. Taşınma, klimayı bir başka odada ya da başka katta kullanmak isteme gibi durumlarda klima montaj ve demontaj hizmetlerinden yararlanmanız gerekir; çünkü bu işleri profesyonel bir destek almadan yapmak mümkün değildir. Üstelik bu işlerde ortaya çıkabilecek çeşitli riskler de vardır. Siz en iyisi risk almayın ve işlerinizi Mr Usta’ya bırakın!

Mr Usta güvencesiyle evinize gelen usta klimacılar bu işleri en doğru ve uygun şekilde yaparlar, sonrasında yapılması gerekenlerle ilgili de sizi bilgilendirirler ve böylece aklınızda hiçbir soru işareti kalmaz. Klima montajı ve demontajı elektrik ile bağlantılı olan işler arasında yer aldığı için bu işlemleri yaptırmak için kesinlikle bir profesyonelden destek almanız gerekir. Bu gereklilik de yolunuzu Mr Usta ile kesiştirir!

Klimalar elektronik cihazlar olduğu için zaman zaman çeşitli arızaları olabilir. Bu durumda en yakın klimacı arayışına girmeniz son derece normaldir. Mr Usta’da görev alan klimacıların yaptıkları işler arasında klima onarımı da yer alır. 

Klimanızın tamir edildikten birkaç gün sonra aynı arızaları vermesini istemiyorsanız veya bir ustanın gelmesi için günlerce beklemekten hoşlanmıyorsanız son derece kesin çözümler sunan ve bu çözümleri mümkün olan en kısa sürede ayağınıza kadar getiren Mr Usta ekibini tercih etmelisiniz. Böylece klimanızla ilgili arızalar kısa bir sürede halledilir!

Klima ile ilgili alacağınız en önemli hizmetlerden birisi de klimanın temizlik ve bakımıdır. Klima yıllık bakımı nasıl yapılır sorusu klima kullanıcıları tarafından merak edilir ve sıkça araştırılır. Ancak bu noktada Mr Usta ekibinden destek aldığınızda sizin hiçbir şey için endişe etmenize gerek kalmaz. Zira üstün hizmet kalitesiyle bu ekip klima bakımı ve temizliği aşamasında da sizin memnuniyet seviyenizi en üst düzeye taşır.

Klimanızın her yıl düzenli olarak bakımını ve temizliğini yaptırmak hem klimanızı daha uzun süre boyunca verimli bir şekilde kullanabilmeniz için hem de klimayı kullandığınız vakitlerde daha temiz bir havada yaşayabilmeniz için önemlidir. Dolayısıyla bakım ve temizlik hizmeti sağlık açısından da gereklidir. Mr Usta ekibindeki klima ustaları sayesinde bu işlemlerinizi en doğru, güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Usta Klimacılardan Beklentileriniz Neler Olmalıdır?

Klimanızla ilgili herhangi bir sorun veya bakım için Mr Usta ekibinden hizmet almanız durumunda evinize gelen usta klimacıların aşağıdaki özelliklere sahip olacağını bilmelisiniz:

  • Mr Usta güvencesi altında görev alan tüm ustalar ciddi bir değerlendirme ve eğitim sürecinden geçer. Bu sebeple evinize gelen usta, yukarıda saydığımız klima işleriyle ilgili tüm yetkinliklere sahiptir. Özetle Mr Usta ile çalıştığınızda işinde iyi olmayan bir ustayla karşılaşma ihtimaliniz hiç yoktur. Bu yüzden sizin hiçbir şekilde endişelenmenize gerek yok çünkü Mr Usta her işini layıkıyla yerine getirir ve müşteri memnuniyeti her zaman üst seviyelerdedir!
  • Mr Usta aracılığıyla klima hizmeti aldığınızda günlerce usta beklemenize gerek kalmaz! Usta klimacılar evinize tam vaktinde, hatta bazen vaktinden bile önce gelir. Bu da ustalar ile ilgili ön yargıları kırar. 
  • Evinize tam zamanında gelen klima ustası öncelikle almak istediğiniz hizmete göre bir iş planı belirler. Örneğin klima montajı yapacak olan bir usta bunu cihazınızın tüm özelliklerini göz önünde bulundurarak yapar, kullanım talimatlarına göre hareket eder ve buna göre bir iş planı oluşturur.
  • İş planını belirleyen usta çevredeki risk faktörlerini ortadan kaldırarak sizin güvenliğiniz ve kendisinin güvenliği için tüm önlemleri alır. Bununla birlikte usta, klimanıza zarar vermemek için de gerekli tedbirleri göz önünde bulundurur. 
  • Bu noktada Mr Usta tüm ustalarını belli eğitimlerden geçirdiği için ustalarına güvenir; ancak yine de karşılaşılabilecek olası sorunlara veya hasarlara karşı hizmet sigortası yapar. Bu sigorta da kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar ve Mr Usta’yı tercih etmeniz için bir başka sebeptir. 
  • Usta klimacının yanında yapacağı iş için gerekli olabilecek tüm malzemelerin içinde olduğu bir usta çantası bulunur, bu sayede usta vakit kaybetmeden işine koyulur.
  • Usta klimacılar mesleklerindeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek kendilerini sürekli geliştirirler ve almak istediğiniz klima hizmetini uygulama aşamasında tüm bu yenilikleri göz önünde bulunduran bir yaklaşımda bulunurlar. 

Klimacı Ne Kadar Alır?

Mr Usta’dan klima hizmeti almaya karar verdiğinizde aklınızda ücret ile ilgili soru işaretleri oluşabilir. Klima ustası arayanlar için ücret noktasında da burası kesinlikle en doğru adrestir! Zira Mr Usta her zaman müşteri odaklı hareket eder ve mümkün olan en hesaplı şekilde işlerinizi halletmek için çalışır. 

Usta klimacıların alacağı ücret almak istediğiniz hizmete göre değişiklik gösterir ancak kişiden kişiye göre kesinlikle değişiklik göstermez! Örneğin klima yıllık bakımı için fiyat sabittir. Değişiklikler sadece hizmetler farklılaştığında meydana gelir.

Örneğin rutin bir klima bakımı ile büyük bir klima arızası söz konusu olduğunda fiyatlar elbette değişiklik gösterebilir. Bu noktada alacağınız hizmetin nitelikleri belirleyici etkendir. 

Ayrıca Mr Usta’da ödemeler usta işi tamamladıktan sonra alınır. Bu sayede güvenli bir alışveriş yapma şansınız da olur. 

Klima Bakımı Neden Önemlidir? Ne Sıklıkta Yapılmalıdır?


Klima bakımı klimanın verimliliği, evin hava kalitesi, olası klima arızalarının önüne geçilmesi ve daha uzun ömürlü bir klima için mutlaka yapılmalıdır. 

Klima bakımı, klima sistemlerinin verimli çalışmasını sağlamak ve sorunların önlenmesi için düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Klima bakımının sıklığı, çeşitli faktörlere bağlıdır, ancak genel olarak yılda bir kez veya iki kez yapılması önerilir. Bu periyot, klima kullanım sıklığına, cihazın yaşına, çevresel faktörlere ve üreticinin önerilerine göre değişebilir.


En Yakın Klimacı

Klimanızda meydana gelen sorunların ustalıkla çözülmesini istiyorsanız Mr Usta en doğru adres! Yaz boyu keyifli vakitler geçirebilmek için klimanıza yaz başlangıcında rutin bir temizlik ve bakım yaptırmak, klimanızı aynı evin içinde bir başka odaya taşımak ya da ev taşıması gibi durumlarda klimanızı söktürüp tekrar montajını yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu işlerin hızlı bir şekilde hallolması için de güvenilir ve en yakın klimacı arayışına girersiniz. Siz hiç yorulmayın! 

Evinizin konforunda Mr Usta uygulamasına veya internet sitesine girerek en yakın klimacıyı kolaylıkla bulabilirsiniz. Zira Mr Usta’nın gelişmiş hizmet anlayışı sayesinde siz hangi gün ve saatte isterseniz klimacı o anda kapınızda olur. Böylelikle en yakın klimacıyı hiç zahmet çekmeden bulmuş olursunuz.