İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,75/5

Banyo Renovasyon

Tasarımını beğenmediğin veya yenilenmesi gereken bir banyoya sahipsen paket olarak veya detaylı ihtiyaçlarını belirleyerek siparişini hemen oluştur! Gerisini Mr Usta'ya bırak.
764,90 TL 'den başlayan fiyatlar
Mimar Destekli Banyo Yenileme Hizmeti Bir Tık Uzağında!

İstanbul ve Ankara'da banyo yenileme ihtiyacı olanlar için mimar destekli banyo renovasyon hizmeti Mr Usta'da seni bekliyor.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Banyo Renovasyon Hizmeti
Image 1
Banyo Renovasyon
Banyo Renovasyon

Mr Usta tarafından özenle seçilmiş işin ehli ustalar ile sana özel banyo yenileme hizmeti sağlıyoruz. Hizmet ihtiyacına istinaden seçimlerini yaparak banyon için istediğin tüm ihtiyaçlarına çözüm yaratıyoruz.

Değerlendirmeler

Banyom tahmin ettiğimden çok da güzel oldu. Emeğini, özenini ve düzenini yansıtan ustalara teşekkür ediyorum. Talep ettiğim tüm detayları en ince ayrıntılarına kadar yapılmış olmasına çok şaşırdım. Beklentimin çok üzerinde bir hizmet aldım. Teşekkür ederim Mrusta be ekinine. Sevgiler 👏👏💫

K
Kandemir K

Banyo tadilatım için ilk olarak çekinerek te olsa Mimari hizmet aldım. Yapılan çizimler ve tasarımlar çok profesyoneldi. Daha sonrasında banyomun tadilatı için teklif aldım. Ve yapılan banyo mimari tasarımının aynısını uygulamalı bir şekilde teslim ettiler. Mimari hizmet ve tadilat için tekrar bir talep olduğunda kesinle tekrar hizmet alacağım tek platform Mr usta ekiplerine canı gönülden tekrardan teşekkürler ediyorum.

S
Samet K

Banyo Renovasyonu Nedir? Neden Gereklidir?

Banyo renovasyonu ya da diğer adıyla banyo yenileme mevcut banyo alanlarını daha işlevsel, daha estetik ve daha güncel hale getirmek için yapılan tadilat işlemleridir. Eski banyosundan memnun olmayan ya da banyosuyla sorun yaşayanların tercih ettiği bir işlemdir.

Banyo Yenileme Öncesinde Dikkate Almanız Gereken 5 Madde

Banyo yenileme projesine başlamadan önce dikkate almanız gereken beş önemli konu şunlar olabilir:

 1. Bütçe: Banyo yenileme projeleri, kullanılan malzemeye, banyo büyüklüğüne, yenileme için gerekecek işçiliğe göre farklı maliyetlerde olabilir. Başlamadan önce bütçenizi net bir şekilde belirleyin ve bu bütçeyi aşmamaya özen gösterin. Bütçeyi aşmamanız, projenin sonunda sürpriz masraflarla karşılaşmanızı önleyecektir.

 2. Tasarım ve İşlevsellik: Banyonun tasarımını ve işlevselliğini iyi düşünün. Banyonun kullanım amacını ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak bir plan yapın. Duş, lavabo, depolama alanları ve aydınlatma gibi detayları düşünmek önemlidir. Sadece tasarımı değiştirmek her zaman iyi bir seçenek olmayabilir bu noktada profesyonel yardım almak da çok önemlidir.

 3. Profesyonel Yardım: Banyo yenileme projeleri sanılandan karmaşık olabilir. Uygun bir şekilde planlanması için mimari destek ve bu planın uygulanması için de profesyonellerden yardım almak, işin daha pürüzsüz, plan çerçevesinde ve başarılı bir şekilde ilerlemesine yardımcı olur. Mr Usta olarak banyo renovasyonu projelerinde mimarlar, ve profesyonel ustalar ile size tüm banyo yenileme projeniz boyunca rehberlik ediyoruz.

 4. Malzeme Seçimi: Malzemelerin seçimi, banyo yenileme projenizin başarısını etkileyebilir. Banyo yenileme projesinin detayına göre dayanıklı, bakımı kolay malzemeler tercih edilmelidir. Seramikler, fayanslar, tezgahlar ve armatürler gibi malzemelerin de yine proje ile paralel giderek dikkatle seçilmesi önemlidir.

 5. Zamanlama: Banyo yenileme projeleri genellikle planlanandan daha uzun sürebilir, bu nedenle zaman çizelgesini iyi düşünülmelidir. İyi bir proje planlaması yapılırsa banyo yenileme projesinin de zamanında bitmesi kaçınılmazdır.

Tam Banyo Yenileme Hizmetinin İçeriği Nedir?

Tam banyo yenileme hizmetinin içeriği aşağıdaki gibidir:
 • Tüm vitrifiye, yıkanma alanları, dolap gibi mobliyaların ve kalorifer, havlupan gibi ısıtma analarının sökülmesi,
 • Tüm elektrik ve tesisat sistemlerinin sökülerek yeni planlanan banyo için hazırlanması,
 • Yer ve duvarlarda yer alan seramiklerin sökülmesi ve yeni planlanan banyoya göre yeni seramiklerin yer ve duvarlara uygulanması,
 • Tavan ve duvar gibi alanların boyanması,
 • Yeni banyo ürünlerinin montajı,
 • İnşaat malzemelerinden arta kalanların atılması ve genel temizlik

Banyo Renovasyonu Fiyatları Neye Göre Değişir?

Banyo yenileme fiyatları birçok faktöre göre değişkenlik göstermekle birlikte, temelde yenileme yapılacak banyonun büyüklüğü, yenilemenin kapsamının ne olacağı (kısmi banyo yenileme ya da tam banyo yenileme yapılabilir), kullanılan malzemelerin türü ve kalitesi, mimar ve yenileme sırasında çalışacak ustalar gibi profesyonel hizmetlerin ücretleri gibi çok sayıda faktöre bağlı olarak değişmektedir. Mr Usta Banyo Renovasyonu Hizmeti olarak satın aldığınızda ister banyonuzun büyüklüğüne göre tam banyo yenileme hizmeti alabilir, isterseniz yaptırmak istediğiniz değişklikleri belirterek kısmi banyo yenileme hizmeti için dilediğiniz gün ve saate rezervasyon yapabilirsiniz.

İstanbul ve Ankara'da Banyo Yenileme Profesyonellerini Nasıl Bulabilirim?

Mr Usta olarak İstanbıul ve Ankara'da yaşayıp banyosunu yeniletmek isteyen müşterilerimize özel hazırladığımız paket hizmet sayesinde mimar destekli banyo yenileme hizmeti sunuyoruz. Bu sayede banyo yenileme öncesi yeni banyonuz için mimari bir plan hazırlayarak sizi hayallerinizdeki banyoya kavuşturuyoruz.