İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,55/5

USTA TESİSATÇI HİZMETLERİ

Mr Usta olarak, tesisatçı hizmet ihtiyaçlarına güvenilir ve profesyonel çözümler sunuyoruz. İşin ehli ustalardan istediğin gün ve saat aralığına kolayca sipariş oluşturabilmek için şimdi rezervasyon yap ve işlerini hızlıca hallet.
764,90 TL 'den başlayan fiyatlar
Mr Usta'nın Usta Tesisatçıları ile Sürpriz Masraflara Son!

Musluğun su mu kaçırıyor? Artık bir usta çağırmanın zamanı geldi. Mr Usta'nın güvenilir ve işin ehli ustaları tıkanıklardan su sızıntılarına, montaj işlemlerinden tesisatının yenilenmesine kadar tüm ihtiyaçların için yanında.

İstanbul, İzmir ve Ankara'da su kaçakları, su sızıntıları, tıkanıklıklar, klozet ve sifon arızaları, batarya/duş seti ve musluk montaj işlemleri için işin ehli ustalarımız ile profesyonel tesisatçı hizmeti sağlıyoruz.

Mr Usta olarak eğitimden geçmiş ustalarımız ile hizmet ihtiyaçlarına en doğru çözümleri yaratmaya çalışıyoruz. Rezervasyon anında önden hizmet ücretlerini görüp sabit fiyat avantajıyla hizmetlerimizden faydalanabilirsin. Üstelik hizmet ihtiyaçlarına hizmet garantisi veriyor ve olası hasarlardan korumak adına sigorta poliçemiz ile güvence sağlıyoruz.

Usta aramaktan ve usta beklemekten yorulduysan, hizmet detaylarını belirterek sabit fiyat ve online ödeme avantajıyla istediğin gün ve saat için kolayca sipariş oluşturabilirsin.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Diğer Usta Tesisatçı Hizmetleri
Image 1
Su Kaçağı Tespit ve Onarım
Su Kaçağı Tespit ve Onarım

Robotlu ve kameralı Cihazlarla su kazağı tespit hizmeti Mr Usta'da. Genel tesisat, batarya, sifon, lavabo, klozet vb ürünlerinizde su kaçaklarınız var ise hizmet detaylarını girerek kolayca sipariş oluşturabilirsin.

Image 2
Tıkanıklık Açma
Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık problemi ve sonuçları kötüdür ama bu dertleri senin yerine çözen Usta tesisatçılarımız yanında. Daha büyük problemler yaşamamak için kolaylıkla Mr Usta'dan hizmet rezarvasyonu oluşturabilirsin.

Image 1
Batarya, Musluk Tamir ve Montaj
Batarya, Musluk Tamir ve Montaj

Batarya ya da Musluk aldın fakat montajını mı yaptırmak istiyorsun? Mr Usta'dan sabit fiyat, istediğin tarih ve saat aralığına kolayca sipariş oluşturarak profesyonel hizmet alabilirsin.

Image 2
Klozet, Sifon Tamir ve Montaj
Klozet, Sifon Tamir ve Montaj

Biliyoruz, evinde isteyeceğin son şey tuvaletinin uzun süre hizmet dışı kalması. Kolzet veya sifon su sızıntıları, doldurma ve boşaltma ünitelerinde yaşanan problemlerin çözümü ya da montaj hizmetleri için usta tesisatçılarımızdan kolaylıkla hizmet talebinde bulunabilirsin.

Değerlendirmeler

çok prezentabl bir ustaydı. zamanında geldi. gelmeden önce arayıp teyit etti. işini hızlıca ve temizce çözdü. kendisine sorduğumuz teknik sorulara gayet yeterli seviyede bilgi verdi. mr usta deneyiminden oldukça memnun kaldım.

Ö
Örsan D

Halik usta işinin ehli,dürüst ve güvenilir bir MRUSTA idi,teşekkürler...

s
selim k

Usta 2 dakikada halletti eline sağlık

m
muhammet p

Usta tesisatı tamamladı. Kontrol de ettik sorun yoktu. fakat yapıldıktan 2 gün sonra yine damlatmaya başladı. Ustanın tekrar yönlendirilmesini rica ederim.

O
Okan B

Tesisatçı

Evlerin dekore ettiğimiz alanları dışında bir de bizim bile hiç görmediğimiz alanları var. Bunlar altyapısal alanlar. İnşaat aşamasında özenle ve büyük bir titizlikle döşenen su tesisatı da bunlardan yalnızca biri. İşte tesisatçı nedir ne iş yapar gibi soruların cevabını da burada bulmak mümkün. 

Evlerimizin hiç görmediğimiz su tesisat sistemlerini döşeyen, buralardaki muhtelif arızaları onaran, bu tesisatların bakımını yapan ve bu tesisatlarla ilgili aklınıza gelebilecek her türlü işle ilgilenen profesyonellere tesisatçı ve bu meslek alanına da tesisatçılık denir. 

Tesisatçılar kanalizasyon, drenaj ve içme suyu için gerekli sıhhi tesisatların tümüyle ilgilenirler. Bu sistemler evlerin görünmeyen yüzlerinde yer aldığı için müdahale edebilmek kolay bir işlem değildir, dolayısıyla tesisatçının görev ve sorumlulukları da aynı derecede zordur. Bu zor görevleri kolaylaştırmak ve son derece profesyonel bir şekilde halletmek için Mr Usta ekibi her an yanınızda ve yalnızca bir tık uzağınızda!

İstanbul ve Ankara'daki Tesisatçılar

İstanbul ve Ankara'da tesisatçı bulmak için Mr Usta'nın usta tesisatçı hizmeti, müşterilere güvenilir ve profesyonel bir çözüm sunmaktadır.

Mr Usta'nın İstanbul ve Ankara'daki tesisatçı hizmetleri, evlerde veya işyerlerinde karşılaşılan tesisat problemlerini çözmek için uzman ekipler tarafından sunulmaktadır. Bu hizmetler arasında su tesisatı tamir ve montajı, su kaçağı tespiti ve onarımı, lavabo, musluk, sifon montajı gibi birçok farklı tesisat hizmeti bulunmaktadır.

İstanbul ve Ankara'da profesyonel ve güvenilir bir tesisat hizmeti almak isterseniz, kolayca siparişinizi oluşuturup, uygun olduğunuz tarihte profesyonel tesisatçıların sorununuzu çözmesini sağlayabilirsiniz.

Tesisatçı Ne İş Yapar?

Genel hatlarıyla tesisatçı kime denir sorusunun cevabını verdiğimize göre tesisatçının ne iş yaptığını ayrıntılarıyla anlatmaya geçebiliriz. Yukarıda belirttiğimiz gibi tesisatçı genel olarak evlerin su tesisatıyla ilgilenen kişilere verilen bir isim. 

Tesisatçı kelime anlamı olarak da tesisatı döşeyen kimse anlamına gelir. Buradan hareketle tesisatçının ana ve ilk görevi evlerin ya da muhtelif binaların su tesisatını döşemektir diyebiliriz.

Her ne kadar kelimenin anlamı tesisat döşemekle ilgili olsa da tesisatçı sorumlulukları sadece bununla sınırlı değil. Söz konusu tesisatta meydana gelen arızalarla ilgilenmek, tesisatı yenilemek gibi görevler de tesisatçının yaptığı işler arasında yer alır. Düzenli olarak bu tesisatların bakımını yaptırmak isteyen kişiler de yine tesisatçıya başvurmak durumundadır.

Su tesisatında herhangi bir kaçak veya sızıntıdan şüphelendiğiniz durumlarda da tesisatçıya başvurmalısınız. Zira bu sorunu gidermek de tesisatçının yaptığı işler arasında yer alır. Profesyonel bir tesisatçı veya bir tesisat ekibi, kırıp dökmeye ihtiyaç duymadan gelişmiş cihazlarla su kaçağını tespit edebilir, zaman kaybetmeden onarım aşamasına geçebilir. Bu da evinizin dekorasyonunu ve estetik görüntüsünü bozmamak adına son derece önemlidir. Bu yüzden profesyonel bir ekip ile çalıştığınızdan emin olmalısınız. Mr Usta bu noktada profesyonel bir şekilde size en iyi hizmeti sunmaya hazır!

Tesisatçı sadece evin görünmeyen yüzündeki su tesisatıyla mı ilgilenir? Elbette hayır! Tesisatçının görevleri altyapıyla da sınırlı değil! Evin görünen tarafındaki bazı işler de tesisatçının görev tanımı içine dahil olur. Bu konularda da profesyonel bir ekipten yardım almak son derece önemlidir.

Tesisatçının görev tanımına dahil olan ve altyapısal olmayan işler arasında musluğun su kaçırması da yer alır. Evinizde sürekli su akıtan bir musluk varsa ve bu sorunu tek başınıza çözemiyorsanız Mr Usta’nın profesyonel ekibinden destek alabilirsiniz. Bu ekip sorununuzu çözmekle kalmayıp aynı sorunu bir daha yaşamamanız için gerekli bilgilendirmeyi de size yapacaktır. Üstelik bu ekip söz konusu işlemi mümkün olan en kısa sürede halleder. Hızlı bir şekilde bu sorunun halledilmesi su tasarrufu sağlayabilmek adına hem bireysel hem toplumsal açıdan son derece mühimdir.

Lavabolarda yaşanan tıkanıklıklar da evdeki işleri önemli ölçüde aksatır. Ancak endişelenmeyin! Bu tıkanıklıkları açmak da usta tesisatçıların görevleri arasında yer alır. Tesisatçı kimdir sorusunun cevaplarından birisi de budur: Tesisatçı, evinizdeki her türlü tıkanıklık sorununu kısa bir sürede ve birkaç parça araç-gereçle çözen kişidir. 

Tıkanıklık dışında evlerde yaşanan tesisat sorunlarından birisi de lavaboların, duşakabinlerin musluk ve bataryalarının bir süre sonra çeşitli dış etkenlerden dolayı zarar görmesi ve kullanılamaz hale gelmesidir. Bu muslukları tek başınıza değiştirmeyi bilmiyorsanız usta bir tesisatçıdan yardım alabilirsiniz. Zira tesisatçı ne iş yapar sorusuna verilebilecek bir başka cevap da bu değişim ve montaj işlemleridir. 

Son yıllarda kullanımı daha çok yaygınlaşan klozetler ve evlerin olmazsa olmazları arasında yer alan sifonlar ile ilgili tamir ve montaj işlemleri de tesisatçının görevleri arasındadır. Buralarda meydana gelen sorunlar bir an önce çözüme kavuşturulması gereken problemler arasındadır. Zira hiç kimse evindeki tuvaletin veya sifonun uzun süre boyunca kullanım dışı kalmasını istemez. Bu yaşam kalitesini oldukça aşağıya çeken bir durum olur. 

Bunun için en yakın tesisatçı arayışına girmeniz gerekir. Mr Usta son derece hızlı ve güvenilir hizmet politikası sayesinde sizin bu sorunla günler boyunca uğraşmanızı engeller ve hızlı bir şekilde tamir ve bakım işlerini halleder.

Göreceğiniz üzere tesisat işlemleri son derece hassaslık ve titizlik isteyen konular. Küçük bir sorunu halletmeye çalışırken yapılacak herhangi bir hata çok büyük maddi kayıplara yol açabilir. Bilhassa alt yapı ile ilgili sorunlar daha çok dikkat gerektirir. Bunun yanı sıra tüm bu sorunlar yaşam kalitenizi önemli ölçüde etkileyeceği için hepsinin acilen çözüme kavuşturulması gerekir. Bu sebeple tüm tesisat işlemlerinizi Mr Usta ekibine emanet etmeniz en doğru seçenektir!

Hizmet Aldığınız Tesisatçıda Aramanız Gereken Özellikler Nelerdir?

Mr Usta’dan alacağınız her hizmet için bir ücret ödersiniz ve bu ücretin karşılığında işlerinizin usta tesisatçılar tarafından en iyi şekilde yapılmasını beklemeniz de son derece doğal bir durumdur. Mr Usta güvencesiyle muhtelif sorunlarınızı halletmek için evinize gelen tesisatçılarda aramanız gereken ve tüm ustalarımızın da sahip olduğu başlıca nitelikler aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Usta tesisatçı söz verdiği günde ve saatte işlerini halletmek için evinize gelir.
  • Sorunu en doğru şekilde tespit eder.
  • Sorunun büyüklüğüne ve gerektirdiği aksiyonlara göre bir iş planı hazırlar, varsa diğer ekip arkadaşlarını organize eder.
  • Sorunu halledebilmek için ihtiyaç duyulacak araç-gereçleri kullanım için hazırlar.
  • Mümkün olan en kısa sürede ve pratik bir şekilde sorunu çözer.
  • Uzun işlem gerektiren bir sorun ise bunu mümkün olduğunca çevreyi rahatsız etmeden halleder.
  • Çalışma saatlerini doğru ayarlar.
  • Mr Usta kapınıza kadar gelen usta tesisatçının verdiği hizmetlerin her zaman arkasındadır. Zira Mr Usta’da görev alabilmek için ustaların çeşitli eğitimlerden geçmesi ve gerekli sertifikaları alması gerekir. Yani hizmet alacağınız ustalar sizin evinize gelene kadar çok çeşitli eleme süreçlerinden geçmiştir. Size ise arkanıza yaslanıp kahvenizi yudumlayarak ve güzel müzikler dinleyerek bu kaliteli hizmetin keyfini sürmek kalır.

Tesisatçı Ne Kadar Alır?

Bir evde tesisatçı hizmetine her zaman olmasa da ara ara muhakkak ihtiyaç duyulur. Bu yüzden usta tesisatçı hizmetinden yararlanmak isteyen kullanıcıların aklına su tesisatı ne kadar tutar gibi sorular gelebilir. Bu noktada net bir rakam verememekle birlikte tesisat işlemlerinin bütçenizi çok zorlamayacağını söyleyerek sizi rahatlatabiliriz. Zira müşteri odaklı hizmet politikasına sahip Mr Usta, en iyi hizmeti mümkün olan en uygun fiyatlarla kapınıza kadar getirmeyi amaçlar. 

Usta tesisatçının alacağı ücretler de yararlanacağınız hizmete ve arızanızın büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Örneğin daha çok teknik bilgi ve emek gerektiren altyapısal bir kaçak veya su sızıntısı sorununa ödeyeceğiniz ücretle basit bir musluk montajı için ayırmanız gereken bütçe doğal olarak aynı değildir. 

Mr Usta bazı kampanya dönemlerinde %40, %50 gibi büyük indirimler uygular. Bu kampanya dönemlerini takip ederek almak istediğiniz hizmetlere normal zamanlardakinden daha uygun fiyatlarla da ulaşmanız mümkün!

En Yakın Tesisatçı

Evinizin su tesisatıyla ilgili en baştan döşeme, yenileme, alt yapıda meydana gelen sızıntılar, lavabolardaki tıkanıklıklar, muslukların su kaçırması, musluk ve bataryaların değişimi, rutin tesisat bakımı, klozetler ve sifonlarla ilgili tamir ve montaj işlemleri gibi pek çok işiniz için kapı kapı dolaşmanıza, tesisatçı beklemenize gerek yok. 

En yakın tesisatçı arayışınıza en güzel çözüm Mr Usta’da! Zira tüm bu işler ustalık ister, işinde en iyi ustalar da Mr Usta güvencesiyle evinizdeki tesisat sorunlarını en kısa sürede halleder!