İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
5.0/5

MİMARİ TASARIM HİZMETLERİ

Hayalindeki yaşam alanını veya çalışma ortamını tasarlaman için dilediğin gün ve saat için rezervasyon yap, fikirlerini gerçekleştirmenin ilk adımını birlikte atalım.
599,90 'den başlayan fiyatlar
Evini ve iş yerini dilediğin gibi Mr Usta'yla tasarla

Hayallerindeki ev veya çalışma ortamını hayata geçirmek için ilk adımı at ve Mr Usta'dan dilediğin gün ve saate rezervasyonunu oluştur.

Mr Usta'nın özenle seçtiği iç mekan tasarıımcılarımızla dilediğin mekanın tasarımını yapabilirsin.

Mr Usta'nın özenle seçtiği iç mekan tasarımcılarımızla keşif sonrası mekanın kullanım alanı ve işlevselliği de göz önüne alınarak zevklerine göre yaptığımız tasarımı 3D render olarak sunuyoruz. Onay verdiğin çizimi ve yerleşim planını uygulamacıyla vermen için kesitlerle sana teslim ediyoruz. Dilersen tadilatı da Mr Usta güvencesiyle yapabilirsin. Web sitemiz ya da aplikasyonumuz üzerinden istediğin gün ve saat aralığına online ödeme avantajıyla kolaylıkla randevu oluşturabilir, profesyonel usta hizmetlerine kolayca ulaşabilirsin.

Saatinde gelmeyen usta tecrübesi yaşamak istemiyorsan, evinde ücret değişikliği yaşanmasını istemiyorsan, faturalı hizmet almak istiyorsan ve sigortalı işin ehli ustalardan hizmet olmak istiyorsan Mr Usta tam sana göre hizmet sağlıyor.

Mimari Proje Tasarım
Mimari Proje Tasarım
Mimari Proje Tasarım

Evini yenileyerek hayatına ferah bir soluk getirmek isteyenler için Mr Usta evinin tüm tasarımını yaparken yanında. Hayalindeki tasarımı hayat geçirmek için ilk adımını atarken özenle seçilmiş iç mekan tasarımcılarımızla ile hayalindeki evi ihtiyaçlarına ve zevklerine uygun, estetik, işlevsel ve konforlu bir yaşam alanı olarak tasarlıyoruz.

Banyo Mimari Tasarım
Banyo Mimari Tasarım
Banyo Mimari Tasarım

Mr Usta özenle seçilmiş iç mekan tasarımcılarımızla, iyi bir banyo tasarımının temizlik ve hijyen işlevinin ötesinde, kişisel bir rahatlama ve konfor alanı olmasının yaşam kalitesini artıracağı bilinciyle, hayalindeki banyoyu tasarlıyor. Dilediğin detayları senin banyona ve tesisatına en uygun olacak şekilde uygulamak için çözümler yaratıyoruz.

Salon Mimari Tasarım
Salon Mimari Tasarım
Salon Mimari Tasarım

Mr Usta tarafından özenle seçilmiş iç mekan tasarımcılarımızla ile hayalindeki salonu ihtiyaçlarına ve zevklerine uygun, estetik, işlevsel ve konforlu bir yaşam alanı olarak tasarlıyoruz. Tasarımı yaparken, mekanın sadece görsel açıdan çekici olmasını değil, aynı zamanda günlük yaşamın ihtiyaçlarına uygun olmasına özen gösteriyoruz.

Balkon - Teras Mimari Tasarım
Balkon - Teras Mimari Tasarım
Balkon - Teras Mimari Tasarım

Gününe başlarken derin bir nefes almak için ya da uzun bir günün sonunda kahveni yudumlayıp günün yorgunluğunu atacağın balkonun veya terasında zevklerine uygun bir ortam yaratmak için Mr Usta seninle. Özenle seçilmiş iç mekan tasarımcılarımızla ile balkon veya terasını hayalindeki detayları en iyi şekilde yansıtacak tasarım çözümleri üretiyoruz.

Oda Mimari Tasarım
Oda Mimari Tasarım
Oda Mimari Tasarım

Mr Usta tarafından özenle seçilmiş iç mekan tasarımcılarımızla ile evinin dilediğin odasını hayalindeki detayları en iyi şekilde yansıtacak tasarım çözümleri üretiyoruz. Tasarımı yaparken ihtiyaçlarına ve zevklerine uygun, işlevsel ve estetik olarak tatmin edici mekanlar yaratmaya özen gösteriyoruz.

Ofis - İş Yeri Mimari Tasarım
Ofis - İş Yeri Mimari Tasarım
Ofis - İş Yeri Mimari Tasarım

Çalışma ortamında kendini ne kadar rahat hissedersen verimliliğin ve motivasyonun da o kadar artar. Senin ihtiyaçlarına cevap veren ve çalışırken kendini rahat hissettiğin ortamı tasarlamak için Mr Usta yanında. Hayalindeki ofis ortamını tasarlamak için tüm ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz.

Bahçe - Peyzaj Mimari Tasarım
Bahçe - Peyzaj Mimari Tasarım
Bahçe - Peyzaj Mimari Tasarım

İster mevcut bahçen isterse yeni tasarlanacak bahçe alanların için tasarım ve bakım hizmetleri Mr Usta'da. Peyzaj alanının altyapı birleşenleri olan drenaj malzemesi, sulama sistemleri, toprak/torf ve bitkilerin seçimi, tasarımı ve uygulanmasında emin ellerdesin.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!