İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
5,00/5

Lostra

Sevdiğiniz ayakkabılarınız yıpranmaya mı başladı? Endişelenmeyin, yepyeni bir görünümre kavuşmaları bir tık üzağınızda. İşiin ehli usta ekibimiz, yıpranmış ve kirlenmiş ayakkabılarınıza ihtiyaçları olan bakımı özenle yapıyor.
659.90 TL 'den başlayan fiyatlar
Lostra Hizmetlerimiz

Ürünlerini adresinden alarak, 2 ila 14 iş günü içerisinde bakım ve talep ettiğin onarımlar ile adresine teslim ediyoruz.

Ayakkabının tipi ve türüne göre, aynı kalitede deri, kumaş ve malzeme kullanımı sağlanarak, işinde uzman Ustalarımız ile temizliği ve onarımı yapılıp teslim edilir.

İstanbul, Ankara ve İzmir'de tüm lostra ihtiyaçların, işinin ehli ustalarımıza emanet. Rezervasyon anında önden hizmet ücretlerini görüp sabit fiyat avantajıyla hizmetlerimizden faydalanabilirsin.

Usta aramaktan ve usta beklemekten yorulduysan, hizmet detaylarını belirterek sabit fiyat ve online ödeme avantajıyla istediğin gün ve saat için kolayca sipariş oluşturabilirsin.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Lostra Hizmetlerimiz
Image 1
Botlar için Bakım ve Tamir Hizmeti
Botlar için Bakım ve Tamir Hizmeti

Botların kış boyu çetin hava şartlarında seni koruyor. Şimdi bakım sırası onlarda. Botlarının tamir ve bakımını bize bırak, daha uzun ömürlü olmalarını sağlayalım.

Image 2
Günlük Ayakkabılar için Bakım ve Tamir Hizmeti
Günlük Ayakkabılar için Bakım ve Tamir Hizmeti

Bazı ayakkabıların her şeyle gidiyor değil mi? neredeyse her gün giymekten yıpranmış ayakkabılarından vazgeçmene gerek yok! Mr Usta lostra hizmeti ile tamir ve bakımları için yanında.

Image 1
Spor Ayakkabılar için Bakım ve Tamir Hizmeti
Spor Ayakkabılar için Bakım ve Tamir Hizmeti

Spor ve sosyal yaşam, sağlıklı bir hayatın en önemli parçalarından biri. Spor ayakkabıların da bu keyifli anların olmazsa olmazı. Seninle koşup eğlenmekten zamanla yıpranabilirler. Ama üzülme, Mr Usta ile onların bakım ve tamirleri bir tık ötende!

Image 2
Klasik Ayakkabılar için Bakım ve Tamir Hizmeti
Klasik Ayakkabılar için Bakım ve Tamir Hizmeti

Şık bir akşamın ya da önemli toplantılarında duruşunu tamamlayan, gözün gibi baktığın klasik ayakkabılarının tamir ve bakımlarını dilediğin zaman yaptırarak ömürlerini uzatabilirsin. Mr Usta lostra hizmetiyle dilediğin gün ve saatte ayakkabılarını evinden alalım, yepyeni halleriyle sana teslim edelim.

Image 2
Terlik Bakım ve Tamir Hizmeti
Terlik Bakım ve Tamir Hizmeti

Evinde sıcacık otururken en çok ihtiyaç duyduğun terliklerin zamanla yıpranabilir. En sevdiğin terliğinden vazgeçmek zorunda değilsin. Mr Usta lostra hizmetiyle tamir ve bakımlarını yaptırarak daha uzun ömürlü olmalarını sağlayabilirsin.