İlk Siparişine Özel %40 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA40
4,64/5

Kuru Temizleme Hizmetleri

Artık kuru temizleme işleri ile vakit kaybetme! İhtiyacının detaylarını seç, ürünleri ücretsiz olarak istediğin gün ve zaman aralığında evinden alıp, kuru temizleme yaparak sana teslim edelim.
87,90 TL 'den başlayan fiyatlar
İstanbul ve Ankara'da Tasarruflu Kuru Temizleme Hizmetleri

İster mont, kaban, ceket, pantolon, elbise ister yorgan, battaniye, perde. Kuru temizleme yapılmasını istediğin ürünleri seç, ücretsiz bir şekilde adresinden alıp, yeniden adresine teslim edelim!

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Hizmetler
Image 1
Kuru Temizleme Büyük Torba
Kuru Temizleme Büyük Torba

5 adede kadar kıyafet kapasitesi olan kuru temizleme torbamız. Mevsim değişikliklerinde veya bir süredir giyilmeyi bekleyen kıyafetlerin için parça başı liste fiyatına göre daha %50 daha ekonomik.

Image 2
Kuru Temizleme Küçük Torba
Kuru Temizleme Küçük Torba

3 adede kadar kıyafet kapasitesi olan kuru temizleme torbamız. Mevsim değişikliklerinde veya bir süredir giyilmeyi bekleyen kıyafetlerin için parça başı liste fiyatına göre daha %50 daha ekonomik.

Değerlendirmeler

Hersey tam zamanında ve çok iyi bir şekilde teslim edildi, ütüleyen gömlekleri atkıları ile teslim ettiler, cok memnun kaldim

F
Fikriye K

Güzel beğendim 👍 emeklerine sağlık

B
Bahar A

Harika temizleme resmen yepyeni oldu ellerinize sağlık sihirli eller dokunmuş gibi Çok memnun kaldım herzaman tercihim siz olacaksiniz

M
Melek K

Kuru temizlemeden kesinlikle memnunum sadece 1 gömleği unutmuşlardı getirmeyi hemen farkedip düzelttiler. Hatta bununla kalmayıp affettirmek için çiçek sepetinden çok güzel bir hediye gönderdiler.

H
HÜSEYİN K

Çok memnunuz her kuru temizleme işimizi kendileri hemen ilgili bi şekilde hallediyolar :)

S
Selin G

Nevresim yastık yüzlerinde bir iki yerde leke kalmıştı

E
Elvin A

Neden Mr Usta Kuru Temizleme Hizmeti?

 • Ürünlerini ücretsiz olarak adresinden alıyor ve seçtiğin tarihte yine ücretsiz olarak adresine teslim ediyoruz.
 • İster elbise, ceket, mont, kaban gibi giysilerini istersen abiye, gelinlik gibi özel kıyafetlerini istersen de yorgan, battaniye, perde gibi ev tekstili ürünleri için kuru temizleme hizmetini kullanabilirsin.
 • Kuru temizleme hizmetine ek olarak yıkama ve ütüleme ihtiyaçların için de sipariş oluşturabilirsin.
 • Üstelik profesyonel kuru temizleme hizmetinden ilk siparişine özel %40 indirimli fiyatlarla yararlanabilirsin.

Kuru Temizleme Neden Gereklidir?

Kuru temizleme, giysileri yıkama yöntemlerinden farklı bir şekilde temizlemek için kullanılan bir hizmettir. Bazı giysilerin doğal kumaşları veya hassas süslemeleri olduğundan, normal yıkama işlemiyle zarar görebilirler. İşte bu noktada kuru temizleme devreye girer. Bu yöntemde su kullanılmadığı için giysilerin rengi solmaz, kumaşlar deforme olmaz ve giysiler uzun süreler boyunca yeni görünümünü korur.

Kuru Temizleme Fiyatları

Kuru temizleme fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. İlk olarak, giysinin türü ve malzemesi fiyatı etkileyen en önemli faktördür. Hassas kumaşlar veya özel işlem gerektiren giysiler daha farklı bir ücrete tabi olabilir. Örneğin bir kaban kuru temizleme için ödeyeceğiniz ücret ile abiye elbise kuru temizleme için ödeyeceğiniz ücret farklıdır. Her giysinin kuru temizlemesi için farklı kaynak ve zaman gerektiğinden, her birinin fiyatı da birbirinden farklı olabilir. Son olarak, kuru temizleme hizmetinin sunulduğu bölgenin de fiyatlar üzerinde etkisi olabilir.

Mr Usta kuru temizleme hizmetinde ihtiyacınız olan ürünleri ve kaçar tane olduklarını seçerek bu hizmeti satın alabilirsin. 

Üstelik kuru temizleme fiyatlarına giysilerinizin adresinizden teslim alınıp, adresinize teslim edilmesi de dahildir.

Mr Usta olarak, kuru temizleme ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolay ve uygun fiyatlı bir hizmet sunuyoruz. Giysilerinizi, ev tekstili ürünlerizi seçip kaçar adet olduğunu belirleyerek fiyatları hızlı bir şekilde öğrenebilir ve sadece birkaç dakikada kuru temizleme siparişi oluşturabilirsiniz. Ayrıca, ürünlerinizin adresinizden teslim alınması ve adresinize teslim edilmesi gibi hizmetler de ücrete dahil olduğundan, kuru temizleme işlemi süresince zamanınız size kalır.

İstanbul ve Ankara'da Kuru Temizleme Hizmeti

İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde kuru temizleme hizmeti sunan birçok işletme bulunmaktadır. Mr Usta olarak İstanbul ve Ankara'daki müşterilerimize en profesyonel kuru temizleme hizmetini sunmaktayız. Bu hizmeti sunarken, bulunduğunuz yerden başka bir yere gitmeye gerek kalmadan giysiler kapıdan teslim alınarak, yeniden kapıya teslim edilmektedir.

Bu bağlamda İstanbul ve Ankara gibi şehirlerde kuru temizleme ihtiyacı olanlar için bir tıkla kuru temizleme hizmeti sağlamaktayız.

Mr Usta Kuru Temizleme Hizmetleri ile kuru temizleme hizmeti alabileceğiniz giysiler:

 • Takım elbise kuru temizleme
 • Ceket kuru temizleme
 • Mont, kaban, palto, pardösü kuru temizleme
 • Elbise kuru temizleme
 • Pantolon kuru temizleme
 • Gömlek kuru temizleme
 • Bluz, ipek bluz kuru temizleme
 • Deri ceket kuru temizleme
 • Kazak kuru temizleme
 • Kaz tüyü mont kuru temizleme