İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,64/5

Mr Usta Kuru Temizleme Hizmetleri

Mr Usta olarak, Kuru Temizleme hizmet ihtiyaçlarına güvenilir ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Kuru Temizleme için ürünlerini seç, sabit fiyat ve online ödeme ile rezervasyon oluştur, ürünlerini evinden alıp kuru temizleme yaparak sana teslim edelim.
599,90 TL 'den başlayan fiyatlar
İstanbul, İzmir ve Ankara'da Sabit Fiyatlı Güvenilir Kuru Temizleme Hizmetleri

İstanbul, Ankara ve İzmir'de mont, kaban, takım elbise, gömlek, pantolon, ceket, abiye, elbise, kazak, tshirt vb ürünlerin kuru temizlemesini büyük bir titizlik ile gerçekleştiriyor ve profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Mr Usta olarak verdiğimiz tüm hizmetler için hizmet garantisi sağlıyoruz. Mr Usta web sitesi ya da aplikasyonu üzerinden vereceğiniz siparişlerde online ödeme ve kredi kartına taksit imkanından faydalanabilirsin.

Kuru temizleme yapılmasını istediğin ürünleri, adres bilgilerini ve tarihi seç, ürünleri ücretsiz bir şekilde adresinden alıp, profesyonel temizlik hizmeti sağladıktan sonra adresine teslim edelim.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Hizmetler
Değerlendirmeler

Özellikle makine yağı bulunan beyaz ceketteki lekeyi geçirmelerine çok sevindim. Çok başarılı bir temizleme yapmışlar.

a
akın o

Ütüleme hizmetinden memnun kaldım. Herşeyiyle dört dörtlük ve ilgili personel, jestler... Baya uğraşarak tertemiz teslim ettiler. Teşekkürler.

K
Kübra K

Kaliteli ve hızlı hizmet. Çok memnun kaldım.

S
Simge G

Kuru temizlemeden kesinlikle memnunum sadece 1 gömleği unutmuşlardı getirmeyi hemen farkedip düzelttiler. Hatta bununla kalmayıp affettirmek için çiçek sepetinden çok güzel bir hediye gönderdiler.

H
HÜSEYİN K

Dediği saatte gelip alıp dediği saatte teslim etti ustamız. Ürünlerimde çok özenli paketlenmiş. Temizlikte başarılı. Fiyat performans çok memnun kaldım.

T
Tuğba O

Çok iyi hizmet, kibar anlayışlı çalışanlar. Teşekkürler

h
hülya p

Neden Mr Usta Kuru Temizleme Hizmeti?

 • Ürünlerini ücretsiz olarak adresinden alıyor ve seçtiğin tarihte yine ücretsiz olarak adresine teslim ediyoruz.
 • İster elbise, ceket, mont, kaban gibi giysilerini istersen abiye, gelinlik gibi özel kıyafetlerini istersen de yorgan, battaniye, perde gibi ev tekstili ürünleri için kuru temizleme hizmetini kullanabilirsin.
 • Kuru temizleme hizmetine ek olarak yıkama ve ütüleme ihtiyaçların için de sipariş oluşturabilirsin.
 • Üstelik profesyonel kuru temizleme hizmetinden ilk siparişine özel %40 indirimli fiyatlarla yararlanabilirsin.

Kuru Temizleme Neden Gereklidir?

Kuru temizleme, giysileri yıkama yöntemlerinden farklı bir şekilde temizlemek için kullanılan bir hizmettir. Bazı giysilerin doğal kumaşları veya hassas süslemeleri olduğundan, normal yıkama işlemiyle zarar görebilirler. İşte bu noktada kuru temizleme devreye girer. Bu yöntemde su kullanılmadığı için giysilerin rengi solmaz, kumaşlar deforme olmaz ve giysiler uzun süreler boyunca yeni görünümünü korur.

Kuru Temizleme Fiyatları

Kuru temizleme fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. İlk olarak, giysinin türü ve malzemesi fiyatı etkileyen en önemli faktördür. Hassas kumaşlar veya özel işlem gerektiren giysiler daha farklı bir ücrete tabi olabilir. Örneğin bir kaban kuru temizleme için ödeyeceğiniz ücret ile abiye elbise kuru temizleme için ödeyeceğiniz ücret farklıdır. Her giysinin kuru temizlemesi için farklı kaynak ve zaman gerektiğinden, her birinin fiyatı da birbirinden farklı olabilir. Son olarak, kuru temizleme hizmetinin sunulduğu bölgenin de fiyatlar üzerinde etkisi olabilir.

Mr Usta kuru temizleme hizmetinde ihtiyacınız olan ürünleri ve kaçar tane olduklarını seçerek bu hizmeti satın alabilirsin. 

Üstelik kuru temizleme fiyatlarına giysilerinizin adresinizden teslim alınıp, adresinize teslim edilmesi de dahildir.

Mr Usta olarak, kuru temizleme ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolay ve uygun fiyatlı bir hizmet sunuyoruz. Giysilerinizi, ev tekstili ürünlerizi seçip kaçar adet olduğunu belirleyerek fiyatları hızlı bir şekilde öğrenebilir ve sadece birkaç dakikada kuru temizleme siparişi oluşturabilirsiniz. Ayrıca, ürünlerinizin adresinizden teslim alınması ve adresinize teslim edilmesi gibi hizmetler de ücrete dahil olduğundan, kuru temizleme işlemi süresince zamanınız size kalır.

İstanbul ve Ankara'da Kuru Temizleme Hizmeti

İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde kuru temizleme hizmeti sunan birçok işletme bulunmaktadır. Mr Usta olarak İstanbul ve Ankara'daki müşterilerimize en profesyonel kuru temizleme hizmetini sunmaktayız. Bu hizmeti sunarken, bulunduğunuz yerden başka bir yere gitmeye gerek kalmadan giysiler kapıdan teslim alınarak, yeniden kapıya teslim edilmektedir.

Bu bağlamda İstanbul ve Ankara gibi şehirlerde kuru temizleme ihtiyacı olanlar için bir tıkla kuru temizleme hizmeti sağlamaktayız.

Mr Usta Kuru Temizleme Hizmetleri ile kuru temizleme hizmeti alabileceğiniz giysiler:

 • Takım elbise kuru temizleme
 • Ceket kuru temizleme
 • Mont, kaban, palto, pardösü kuru temizleme
 • Elbise kuru temizleme
 • Pantolon kuru temizleme
 • Gömlek kuru temizleme
 • Bluz, ipek bluz kuru temizleme
 • Deri ceket kuru temizleme
 • Kazak kuru temizleme
 • Kaz tüyü mont kuru temizleme