İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
5.0/5

BODRUM'DA HİZMETLERİMİZ

Bodrum'da ihtiyacın olan tüm temizlik hizmetleri için Mr Usta yanında. Dilersen yazığının açılışında, dilersen yaz öncesi sezonluk temizliğinde, dilersen de tekne temizliği için bi tık uzağındayız.
499,90 TL 'den başlayan fiyatlar
Bodrum'da evinin ve teknenin temizliğini Mr Usta'ya bırak!

Yaz öncesi evini ve tekneni sezona hazırlamak için hemen Mr Usta'dan dilediğin gün ve saate rezervasyonunu oluştur.

Mr Usta'nın özenle seçtiği, işinin ehli ustalarımızla dilediğin mekanın / eşyalarının temizliğini yaptırabilirsin.

Tekne, ev temizliği, koltuk temizliği hizmetlerimizi yerinde sağlarken, kuru temizleme hizmetiyle de eşyalarını 2 gün içinde teslim ediyoruz. Saatinde gelmeyen usta tecrübesi yaşamak istemiyorsan, evinde ücret değişikliği yaşanmasını istemiyorsan, faturalı hizmet almak istiyorsan ve sigortalı işin ehli ustalardan hizmet olmak istiyorsan Mr Usta tam sana göre hizmet sağlıyor.

Yazlık Temizliği
Yazlık Temizliği
Yazlık Temizliği

Yaz geliyor. Yazlık evlere yolculuk başlamak üzere. Bütün kış kapalı kalan evinin temizliği ve yaza hazırlanması artık hiç dert değil. Mr Usta'dan rezevasyonunu oluştur, işinin ehli ekiplerimiz evini yeni yaz sezonuna mis gibi hazırlasın.

Tekne Temizliği
Tekne Temizliği
Tekne Temizliği

Tekne temizliği, güveli ve rahat bir seyirin olmazsa olmazı. Teknenizin uzun ömürlü olması ve denizlerin korunması için tekne temizliğinin nasıl yapıldığu büyük önem taşır. İşinde usta ekibimiz ve özel ürünlerimizle teknenizi en ince ayrıntısına kadar temizliyoruz.

Kuru Temizleme
Kuru Temizleme
Kuru Temizleme

Mr Usta olarak kuru temizleme hizmetinde profesyonel ve güvenilir hizmetler sağlamak için Bodrum'da hizmet sağlıyoruz. Ister kıyafetlerin, istersen de nevresim, yatak örtüsü gibi ev eşyaların için Mr Usta web sitesi ve aplikasyonu üzerinden kolayca sipariş oluşturabilirsin. Kuru temizleme hizmeti almak istediğin ürün adetlerini seçip ve ürünlerin alınacağı adres bilgilerini girerek rezervasyonu kolayca oluşturabilirsin. Mr Usta olarak kuru temizleme ürünlerini istediğin tarih ve saat aralığında kapından alıp tekrardan kapına bırakıyoruz.

Koltuk & Halı Yıkama
Koltuk & Halı Yıkama
Koltuk & Halı Yıkama

Zamanla koltuklara işlemiş kötü koku, kir ve bakterilerden kurtulma vakti geldi. Koltuk yıkama hizmetlerini ustasından alarak, modern yöntemlerle ilk günkü gibi tertemiz koltuklara kavuşabilirsin. Bodrum'da koltuk yıkama hizmetini en ileri teknoloji ürünler ve ürünlerinize zarar vermeyecek temizlik malzemeleri ile sağlıyoruz. Koltuklarım temiz diye düşünmeyin, hizmetimiz sonrasında oluşan kirli suyu gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. Koltuk yıkama hizmeti sonrasında ort 4-6 saat içinde oda sıcaklığında ürünlerin kurumaktadır.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!