İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,43/5

Mobilya Sabitleme Hizmeti

Deprem bilinci ve güvenli yaşam alanları yaratma misyonumuz çerçevesinde, evinde bulunan tüm mobilyaları sabitlemeni öneriyoruz. Sabitlemek istediğin mobilyalar için işin ehli ustalardan hizmet almak istiyorsan, Mr Usta yanında.
719,90 TL 'den başlayan fiyatlar
Mobilyaların Güvende, Sen Güvendesin

Mr Usta mobilya sabitleme hizmeti ile İstanbul, İzmir ve Ankara'da gardrop, şifonyer, TV ünitesi, kitaplık, dresuar, ayakkabılık dolap vb mobilyalarının sabitlenmesini sağlıyoruz. Deneyimli ustalarımız köşebentler, L profiller ve alüminyum kornişlerden oluşan sismik kitimiz ile mobilyalarını duvara veya zemine kolay ve sağlam bir şekilde sabitlemektedir.

İstanbul, İzmir ve Ankara'da istediğin gün ve saat aralığına sabit fiyatlar üzerinden kolaylıkla sipariş oluşturabilirsin. Mobilya montajı konusunda eğitimli ustalarımız ile evini deprem vb doğal afetlerde oluşabilecek risklerden koruyacak hizmeti sağlayalım.

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Değerlendirmeler

Evimize gelen usta montaj işlemini hızlı, güzel ve çok temiz yaptı. Çok memnun kaldık

T
Tanyel Z

Depremden sonra çocuklarımın odalarındaki dolapları duvara sabitlemek istedik. Hiç sorunsuz şekilde kayıt oluşturdum, verilen gün ve saatte gelindi ve tertemiz şekilde işim halledildi. En güzeli yoğun iş günümde "adres neresiydi", "birazdan geliyorum", "kapı zili kaçtı" gibi sorulara maruz kalmadan, evdeki yardımcım ile her şeyin kolayca halledilmiş olmasıydı. Teşekkürler Mr. Usta!

Z
Zeynep T

İlk usta çağırma deneyimim çok olumlu geçti. Gelen ustalar işini layıkıyla yaptı. Ayrıca mr usta ekibine de teşekkür ediyorum ilgileri için.

O
Oğuz G

Tam saatinde geldi ve işini özenli ve hızlı bir şekilde tamamladı. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederimm.

D
Didem D

Mobilya montajımızı çok iyi yaptılar işinin ehli ustalar geliyor teşekkürler Mr Usta :)

V
Vesile N

Mr Usta ekibinden mobilya sabitleme hizmeti aldım ve gerçekten memnun kaldım. Usta, işini özen göstererek yaptı mobilyalarımı sabitledi. Artık mobilyalarım çok daha sağlam duruyor. Mr Usta'ya teşekkür ederim, başkalarına da gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

P
Pınar S