İlk Siparişine Özel %30 İndirim Seni Bekliyor. Kod: MERHABA30
4,71/5

İstanbul Boyacı

Boya badana ince işçilik ve Ustalık ister! Sadece birkaç dakikada İstanbulda ki güvenilir ve işin ehli Usta boyacına, Mr Usta ile kavuşabilirsin.
249,90 TL 'den başlayan fiyatlar
Hızlı ve Güvenilir Usta Boyacı Senin için Hazır!

En güvenilir, hızlı, titiz ve ince işçilik yeteneğine sahip boya-badana ustaları Mr Usta'da! Boyaysa Olay, Mr Usta ile Kolay!

Nasıl Çalışır?
Image 1
Fiyatı gör!
Image 2
Rezervasyon yap!
Image 3
Gerisini Mr Usta’ya bırak!
Usta Boyacı Hizmetleri
Image 1
Boya Badana
Boya Badana

Mr Usta tarafından özenle seçilmiş işin ehli ustalar ile sana özel boya badana hizmeti sağlıyoruz. Hizmet ihtiyacına istinaden keşif hizmeti sağlayıp malzeme dahil tüm ihtiyaçlarına çözüm yaratıyoruz.

Değerlendirmeler

Boya için Murat ustadan destek aldık ve çok memnun kaldık. Murat usta işini titiz ve özenli yapıyor, zamanında teslim aldık ve üstelik işlem bittiğinde evi tertemiz bırakmıştı. Kendisine güvenebilirsiniz ve mutlaka boya için tercih etmenizi öneririm.

S
Simge A

Gelen arkadaş gerçek bir ustaydı. Kombi hizmeti alıp evimi Sibirya dan Qatar a taşımış gibi oldum :) artık sıcak bir yuvamız var. Böyle profesyonel ekiplerle iletişim kurmakta çok kolay oluyor.

V
Volkan İ

Aldığım hizmetten memnun kaldım. Bir gün içerisinde bitirildi.

M
Mesut T

Mr Usta'dan aldığımız hizmetten genel olarak çok memnun kaldık. Biz, tavan sıvası ve boya işlemi yaptırdık. Güleryüzlü ve saygılı ustamız, hergün söylenen vakitte gelerek, işi aksatmadan, tertemiz ve düzgün bir şekilde bitirdi. Tüm işlemler planlandığı gibi zamanında tamamlandı. Online sipariş, online ödeme ve iletişim süreçleri de ayrıca sorunsuz ve oldukça kolaydı. Çok teşekkür ederiz.

G
Göktuğ G

Murat usta çok özenli, tertemiz çalıştı. İlk hizmetimizdi memnun kaldık ve herkese öneriyoruz

M
Merve E